Českí hráči ovládli v nedeľu herňu P****Stars. Vyhrali vyše $100,000!

Počas uplynulého víkendu sme sa dočkali veľkého množstva skvelých výsledkov v podaní Sk/Cz hráčov v online herni P****Stars. Výhry, ktoré si hráči z turnajov odniesli prekročili dohromady sumu $100,000. Až šiestim sa podarilo zaznamenať päťcifernú výhru. Najvyššia výhra sa podarila českému hráčovi „Redd Baronn“, a to $33,200. Dozvedeli sme sa aj mená nových držiteľov náramkov z WCOOP. V hre boli aj Slováci.

Neuveriteľná Sk/Cz online pokrová nedeľa v herni P****Stars

Nedeľa v herni P****Stars bola opäť neuveriteľná. Českí hráči dokázali vyhrať v turnajoch dohromady vyše $100,000! Najzaujímavejší turnaj v podaní hráčov spoza rieky Moravy bol bezpochyby Hotter $55 Turbo. V tomto turnaji sa dokázali dostať do záverečného heads-upu hneď dvaja českí hráči. Na prvom mieste nakoniec skončil „Born4game“ ($22,041) a na druhom „drobecek77“ ($16,554). Ďalší skvelý výsledok zaznamenali českí hráči v turnaji $109 Sunday Kickoff, kde sa im podarilo dostať vo dvojici medzi záverčnú štvorku turnaja. Menej šťastným bol nakoniec „ondrejfort“ ($10,567), ktorý skončil štvrtý a jeho kolega „Cisko555“($19,036) skončil druhý.

Vydarenú nedeľu má za sebou aj český hráč s nickom „quocanhcz“. Ten sa v dvoch turnajoch dostal do záverečnej trojky a dohromady si odniesol $12.871!

Skvelá séria päťciferných výhier!

Ako sme vás už informovali v krátkych správach počas celého týždňa, už 10 dní trvá v herni P****Stars séria päťciferných výhier v podaní Sk/Cz pokrových hráčov. To čo začal „klauniq“ ešte počas prázdninových dní svojím 2. miestom v turnaji $162 Big ($14,501), prerástlo do nádherného maratónu, kedy sa deň čo deň predbiehali slovenskí a českí hráči o čo najlepší výsledok.

Počas tohto týždňa sa o pretrvanie série postarali:
Sk/ 1. Ľudovít „ ludvo777“ Fischer – Hot $75 Turbo - $16,851 (3.9.)
Cz/ 1. Antonín „Tudlenudle“ Duda - $215 NL Hold"em Turbo - $16,119 (4.9.)
Sk/ 12. „beed2“ – WCOOP: 08 $1,050 NLHE - $13,379 (5.9.)
Cz/ 2. „Tomascibak“ - $109 + R NLHE - $24,136 (6.9.)
Cz/ 5. Marek "Culibrk1" Slaběňák – WCOOP: 15 $215 PL Omaha - $15,157 (7.9.)
Cz/ 1. „Redd Baronn“ – Big $109 ($80,000 Gtd) - $33,200 (8.9.)
Cz/ 1. „Born4game“ – Hotter $55 Turbo - $22,041 (9.9.)

WCOOP-16 : $215 NL Single Draw 2-7
– Víťazom tohto turnaja sa stal hráč s Cyprusu z veľmi zaujímavým nickom „(RIP)C.McRae“. Pravdepodobne „rally“ fanúšik si pripísal na svoje konto $17,343.

WCOOP-17 : $320 NLHE 10-Minute Levels
– Veľmi zaujímavý turnaj sa stal korisťou nemeckého hráča „Umumba“, ktorý si poradil so všetkými 2,371 súpermi a pripísal si na sudvo777voje konto $90,659. Krásne 20.miesto dosiahol v tomto turnaji slovenský hráč Ľudovít „ ludvo777“ Fischer ($2,348).

WCOOP-18 : $109 NLHE – Na prvom mieste sa umiestnil Nór „Kodalite“ a výhra $140,186 bola pre tohto heads-up špecialistu skvelou odmenou. Na 34. mieste skončil český hráč „Etistuta“ a odniesol si tak $1,991.

WCOOP-19 : $320 NLHE – Tentokrát sa tešili z náramku na Britských ostrovoch, keďže víťazom sa stal Brit „danface“ a výhra činila parádnych $132,436. Český hráč „jaggalo1231“ si pripísal za 21. miesto $2,598.

WCOOP-20 : $215 FLHE – Prvý turnaj v limitnom holdeme ukoristil Kanaďan s trochu „nepatriotnou“ prezývkou „dirty.brasil“ a za svoj počin si polepšil o $31,284!