Čo znamená pre poker odkúpenie Full Tiltu herňou P****Stars?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Čo znamená pre poker odkúpenie Full Tiltu herňou P****Stars?

Odoslaťod admin 02 Aug 2012 07:28

Diskusia k článku: Čo znamená pre poker odkúpenie Full Tiltu herňou P****Stars?

Pripravovaná akvizícia Full Tilt Pokru herňou P****Stars a vysporiadanie sa s Ministerstvom Spravodlivosti USA má ďalekosiahle následky pre pokrový priemysel a hráčov z celého sveta. Od odškodnenia hráčov po posilnenie svetového online pokrového trhu, táto dohoda spolu s očakávanou reguláciou online pokru v USA zmení pokrovú scénu na najbližšie roky.

Najviac vítaným a viditeľným výsledkom akvizície Full Tilt Pokru je návrat miliónov dolárov do vreciek pokrových hráčov, ale vplyv nedávnych udalostí sa prejaví aj v mnoho ďalších ohľadoch a bude mať rôzne následky pre veľa ľudí. V nasledujúcej analýze sa pozrieme bližšie na najväčšiu obchodnú transakciu v histórii online pokru a čo znamená pre hráčov samotných.

Finančná injekcia do pokrovej ekonomiky

Sumy peňazí, ktoré sú zahrnuté v tejto dohode, sú obrovské. P****Stars súhlasila so zaplatením $547,000,000 americkej vláde v období nasledujúcich troch rokov a v tejto ohromnej čiastke nie je zahrnutých ani približne $184,000,000, ktoré musí P****Stars uvoľniť na vyplatenie hráčov „zvyšku sveta“. $150,000,000 z dlžnej sumy pre americkú vládu bude použitých na vyplatenie hráčov z USA, o ktorých sa postará Ministerstvo Spravodlivosti.

Celkovo sa teda očakáva, že bývalým zákazníkom FTP sa vráti dokopy $334,000,000. Aj keď pravdepodobne nepôjdu všetky...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Čo znamená pre poker odkúpenie Full Tiltu herňou P****Stars?

Odoslaťod tucniak 02 Aug 2012 08:19

...alebo 888. Tieto herne odviedli kopu tvrdej práce a snažili sa odlíšiť od P****Stars prostredníctvom svojich softwarových vylepšení, výhodných VIP programov pre lojálnych hráčov...


Obrázok
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Čo znamená pre poker odkúpenie Full Tiltu herňou P****Stars?

Odoslaťod 3flash3 02 Aug 2012 08:35

nj, to som si mohol odpustiť :D

Za tento príspevok od 3flash3 poďakovali :
tucniak
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Čo znamená pre poker odkúpenie Full Tiltu herňou P****Stars?

Odoslaťod dzejkej 02 Aug 2012 19:01

Vidim, ze ma tucniak predbehol - presne to som isiel napisat :-D.

Paci sa mi optimizmus toho clanku a zostava mi len dufat, ze tentokrat, ked jedna spolocnost kontroluje vacsinu trhu, tak to bude naozaj viest k "rozmanitym pokrovym produktom". Lebo vacsinou take nieco sposobuje konkurencia a nie monopol :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 40 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!