Galfond, Haxton, Sulsky a ďalší v boji o $500K v špeciálnom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Galfond, Haxton, Sulsky a ďalší v boji o $500K v špeciálnom

Odoslaťod admin 26 Okt 2012 05:00

Diskusia k článku: Galfond, Haxton, Sulsky a ďalší v boji o $500K v špeciálnom „All-Star Showdown“

P****Stars oznámila prvý výročný „All-Star Showdown“, v ktorom sa proti sebe postaví osem hráčov najvyššej kvality. Víťaz tohto vyraďovacieho turnaja sa bude môcť pýšiť titulom najlepšieho NLHE heads-up hráča na svete a odmenou mu bude aj výhra pol milióna dolárov.

Od 27. Októbra do 4. Novembra sa na virtuálnych stoloch herne P****Stars stretne v tuhom boji osem pokrových profesionálov svetových kvalít a chýbať nebudú borci ako Phil „MrSweets28“ Galfond, Ben „Sauce123“ Sulsky alebo najnovšia akvizícia tímu P****Stars Online, Isaac Haxton.

„Som nadšený, že môžem začať moje funkčné obdobie v tíme P****Stars so šancou vyhrať prestížny titul a veľa peňazí v mojej obľúbenej forme pokru. V heads-up cash games nie sú žiadny šampióni ani tituly, len víťazi a porazení. Tento turnaj to zmení korunováciou prvého All-Star Showdown šampióna“, povedal Haxton.



Každý z účastníkov bude musieť vytiahnuť z vrecka $100,000 na vstup do turnaja. Každý súboj sa bude odohrávať na štyroch stoloch naraz, pričom bude na začiatku rovnomerne rozdelený $100,000 buy-in. Každý jednotlivý zápas skončí, keď hráč prehrá na všetkých štyroch stoloch. Blindy sa budú zvyšovať po odohratí 3,000 rúk a začína sa na $50/$100. Víťaz turnaja si príde minimálne na $500,000 a prvú All-Star Showdown trofej. Pokiaľ sa prihlási 8...

Celý článok => Galfond, Haxton, Sulsky a ďalší v boji o $500K v špeciálnom „All-Star Showdown“
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Galfond, Haxton, Sulsky a ďalší v boji o $500K v špeciálnom

Odoslaťod Stanley VII 26 Okt 2012 08:50

A Isildur nič...to ma trochu prekvapilo, toho som tam čakal ako prvého a išiel som pozrieť iba doplnok k nemu. Zrejme po jeho prehodení pod FTP ho na Stars nechcú veľmi otŕčať, ale je to škoda :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Galfond, Haxton, Sulsky a ďalší v boji o $500K v špeciálnom

Odoslaťod winyxo 27 Okt 2012 00:40

osobne si myslím, že problém je skôr v hre...na nlhe cg stoloch som ho asi ani nevidel, teda aspoň na ps nie
winyxo
 
Príspevky: 78
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 13 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Galfond, Haxton, Sulsky a ďalší v boji o $500K v špeciálnom

Odoslaťod Meluch 27 Okt 2012 01:16

winyxo napísal:osobne si myslím, že problém je skôr v hre...na nlhe cg stoloch som ho asi ani nevidel, teda aspoň na ps nie

Obrázok
Meluch
 
Príspevky: 81
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 25 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Galfond, Haxton, Sulsky a ďalší v boji o $500K v špeciálnom

Odoslaťod winyxo 27 Okt 2012 01:29

nejde mi nejako načítať ten tvoj obrázok či to je...
winyxo
 
Príspevky: 78
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 13 krát/5 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!