Live Report z košického Monte Carla - B**n Pokerportal Live

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Live Report z košického Monte Carla - B**n Pokerportal Live

Odoslaťod admin 12 Nov 2011 14:54

Diskusia k článku: Live Report z košického Monte Carla - B**n Pokerportal Live Series

Vítame vás pri dnešnej živej reportáži z posledného zo série turnajov B**n Pokerportal Live Series pred finálovým turnajom. Garantovaný prizepool bude už tradičných €8,000 a atmosféra v klube naznačuje, že by jeho prekonanie nemalo byť tvrdým orieškom. 15:07 Turnaj je zahájený pri blindoch 25-50 a momentálne je v turnaji registrovaných 52 hráčov a štartovací stack je 15,000. ...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Live Report z košického Monte Carla - B**n Pokerportal Live

Odoslaťod poldinhoo 12 Nov 2011 19:28

grats k účasti..

mám inak jednu otázku..spomína sa tam cashka 1/1..nikdy som live cashku nehral,ale už som to videl pár razy..ako to funguje? to aj malý aj veľký blind sú 1e?? aký to má význam/výhody? napadá ma len, ze sa tam nemusí potom strngotat s 50 centmi..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Live Report z košického Monte Carla - B**n Pokerportal Live

Odoslaťod TomMolivan 12 Nov 2011 19:38

yep, presne kvôli tomu, aj tak tam polovica ľudí openraisuje na 12BB, tak na čo sa zabávať s drobnými
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Live Report z košického Monte Carla - B**n Pokerportal Live

Odoslaťod A_Rimmer 12 Nov 2011 20:29

Posledny zo serie? Nebude nahodou este jeden v Bratislave? Ako je to vlastne teraz s tym bratislavskym, bude toho 3.12. spolu s tym doxxom :D ci ako?
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Live Report z košického Monte Carla - B**n Pokerportal Live

Odoslaťod poldinhoo 12 Nov 2011 21:49

tiez pozeram..3.12. je v BA..

inak marian..poprosim Royov chipcount :)..teda jak este hra..ked nie, ako je na tom na cashke.. :D
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Live Report z košického Monte Carla - B**n Pokerportal Live

Odoslaťod 016roy 12 Nov 2011 22:31

posledny Kosickej serie, su to 2 rozdielne serie, iba bonusovu cenu cize 2 listky na real madrid a vylet pre 2 osoby na 3 dni a 2 noci do madrinu a dalsiu vecnu cenu notebook maju serie spolocne.

3.12. sme v bratislave, zajtra ked pridem z kosic tak hodim informaciu o pokrovom vikende v golden vegas

turnaj nehram, nechcelo sa mi, nitrianska enklava v kosiciach hrame len cash game, zatial 2 cca na nule a jeden plus 600 eur. iba nam uz chybaju frajerky

inak je to tu super, monte carlo je super, moj nazor - najlepsi pokrovy klub na slovensku. mozno silne slova, som trochu happy z ucasti, ale fakt je to tu good. okrem turnaja minimalne 2 cash game tables od zaciatku.....
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Live Report z košického Monte Carla - B**n Pokerportal Live

Odoslaťod sklucis 12 Nov 2011 22:38

016roy napísal:posledny Kosickej serie, su to 2 rozdielne serie, iba bonusovu cenu cize 2 listky na real madrid a vylet pre 2 osoby na 3 dni a 2 noci do madrinu a dalsiu vecnu cenu notebook maju serie spolocne.

3.12. sme v bratislave, zajtra ked pridem z kosic tak hodim informaciu o pokrovom vikende v golden vegas

turnaj nehram, nechcelo sa mi, nitrianska enklava v kosiciach hrame len cash game, zatial 2 cca na nule a jeden plus 600 eur. iba nam uz chybaju frajerky

inak je to tu super, monte carlo je super, moj nazor - najlepsi pokrovy klub na slovensku. mozno silne slova, som trochu happy z ucasti, ale fakt je to tu good. okrem turnaja minimalne 2 cash game tables od zaciatku.....


happy z ucasti ci z whisky?? :))) neprehraj tam vsetky prachy! :) gl
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Re: Live Report z košického Monte Carla - B**n Pokerportal Live

Odoslaťod 016roy 12 Nov 2011 22:52

sklucis napísal:
016roy napísal:posledny Kosickej serie, su to 2 rozdielne serie, iba bonusovu cenu cize 2 listky na real madrid a vylet pre 2 osoby na 3 dni a 2 noci do madrinu a dalsiu vecnu cenu notebook maju serie spolocne.

3.12. sme v bratislave, zajtra ked pridem z kosic tak hodim informaciu o pokrovom vikende v golden vegas

turnaj nehram, nechcelo sa mi, nitrianska enklava v kosiciach hrame len cash game, zatial 2 cca na nule a jeden plus 600 eur. iba nam uz chybaju frajerky

inak je to tu super, monte carlo je super, moj nazor - najlepsi pokrovy klub na slovensku. mozno silne slova, som trochu happy z ucasti, ale fakt je to tu good. okrem turnaja minimalne 2 cash game tables od zaciatku.....


happy z ucasti ci z whisky?? :))) neprehraj tam vsetky prachy! :) gl


aha na nu darebacku, to robim len u Teba :)
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Live Report z košického Monte Carla - B**n Pokerportal Live

Odoslaťod marcoo12snv 12 Nov 2011 23:53

ako je na tom trgy?
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Live Report z košického Monte Carla - B**n Pokerportal Live

Odoslaťod Rkc189 13 Nov 2011 00:17

marcoo12snv napísal:ako je na tom trgy?


trgy uz je out nestihol som napisat sorry.
Rkc189
 
Príspevky: 75
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 4 krát/5 krát
Karma: 2


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 39 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!