Negreanu sa vyjadril ku zmenám v P****Stars na rok 2016!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Negreanu sa vyjadril ku zmenám v P****Stars na rok 2016!

Odoslaťod admin 02 Dec 2015 14:34

Diskusia k článku: Negreanu sa vyjadril ku zmenám v P****Stars na rok 2016!

Daniel Negreanu konečne otvorene prehovoril o nedávnych zmenách v herni P****Stars, ktoré sa pripravujú na rok 2016. Daniel bol hosťom v populárnom podcaste od joeingram1, do ktorého sa neskôr zapojil aj jeden z hlavných kritikov pripravovaných zmien na P****Stars a zástanca online pokrovej komunity - Dani “Ansky” Stern.


Dani “Ansky” Stern je high stakes profesionálom už dlhé roky a v súčasnej dobe pomohol zorganizovať prebiehajúci bojkot v herni P****Stars, o ktorom ste sa mohli dočítať tu. Negreanu v podstate súhlasil s väčšinou argumentov Sterna, s ktorým je v kontakte už niekoľko týždňov, ale je tiež názoru, že určité zmeny treba. Jeho hlavným problémom so spoločnosťou Amaya však naďalej ostáva chabá komunikácia s hráčmi, ktorou sa kedysi jednotka na trhu online pokru pýšila.



Daniela najviac zaráža fakt, že P****Stars nedodržala sľub voči Supernova hráčom, ktorých odmeny budú od budúceho roka výrazne skresané, pričom s nimi nekomunikovala o týchto zmenách dopredu, čo je podľa Negreana neprípustné.

Ikona herne P****Stars prezradila, že od 2016 sa pripravujú nové...

Celý článok => Negreanu sa vyjadril ku zmenám v P****Stars na rok 2016!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Negreanu sa vyjadril ku zmenám v P****Stars na rok 2016!

Odoslaťod rastik 03 Dec 2015 07:07

čo sme tušili už dlhšiu dobu, že vlastníci Amaye nemajú poňatie o tom ako funguje online pokrový svet


naozaj nechapem preco, si ti co tomu rozumeju, nezalozia svoj vlastny svet, kde herna bude zit z raku a nie z depozitov :wall:

taketo vyjadrenia od ludi, ktori zo systemu len odcerpali peniaze (=priniesli minimum depozitov ale za to schmatli mnohonasobne vyssie provizie) su naozaj usmevne.
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Negreanu sa vyjadril ku zmenám v P****Stars na rok 2016!

Odoslaťod Zeltzn 03 Dec 2015 15:12

je to pravda. hovoril to aj DNegs nepriamo mnohokrát, keď sa bavil na podcaste s Anskym. Amaya tomu fakt nerozumie. Už firmu neriadia pokroví hráči a nikto vo vedení nie je pokrový hráč. Taktiež prestali načúvať a zrušili (po latest podcaste dúfam, že znovu obnovia) schôdze s hráčmi. Oni majú dobré nápady, ale zlé kroky, ako sa k ním dopracovať. Preto treba názory skúsených pokrových hráčov, ktorý poznajú pokrovú ekonomiku, aby s nimi boli v pravidelnom kontakte (imo to bude za "nás", online playerov, Ansky)

taketo vyjadrenia od ludi, ktori zo systemu len odcerpali peniaze (=priniesli minimum depozitov ale za to schmatli mnohonasobne vyssie provizie) su naozaj usmevne.



Takže keď som winner, tak ťa nezaujíma môj názor / nemôžem ho šíriť / nemá žiadnu váhu? Alebo keď sa niekto orientuje dlhú dobu v pokrovej ekonomike a vyzná sa v nej, ale nie je loser, tak jeho názor je bezpredmetný? WTF
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Negreanu sa vyjadril ku zmenám v P****Stars na rok 2016!

Odoslaťod rastik 03 Dec 2015 15:45

Zeltzn napísal:Takže keď som winner, tak ťa nezaujíma môj názor / nemôžem ho šíriť / nemá žiadnu váhu? Alebo keď sa niekto orientuje dlhú dobu v pokrovej ekonomike a vyzná sa v nej, ale nie je loser, tak jeho názor je bezpredmetný? WTF


zaujimava konstrukcia, asi chces citat len to co ti vyhovuje. tvoj nazor vsetci respektuju, ale to este neznamena ze nemoze byt usmevny, dokonca to neznamena ani to, ze nemusi byt spravny.

za najvacsiu tragediu povazujem model aff, platenie z podielu na rake a tiez rakeback co je taky maly aff s kazdym z hracov. to bolo od zaciatku zle a amaya to poriesila dost radikalne. ale zrejme sa inak nedalo. osobne ale neverim ze ked ich presvedcim ze dokazem posielat 100 novych depositors mesacne ze mi nedaju nejaky zaujimavy affiliate deal :) jednoducho nateraz len odcvakli najvacsich vyciciavacov systemu. otazkou je ci tie peniaze skoncia v ich vacku, alebo ich daju do marketingu novych fishiek, alebo v akom pomere sa toto stane. rybrik zakapat nenechaju, o to by som sa vobec nebal.

regulari nech sa medzi sebou biju kolko chcu, ale aff provizie by mali byt platene len z cistych prehier hracov, rakeback zruseny alebo podstatne obmedzeny, rake znizeny. a usetrene peniaze dat do marketingu aby boli novi depozitori, alebo aspon podstatnu cast z nich.

alebo akym sposobom funguje ta pokrova ekonomika, ak je toto zly nazor? v nej vznikaju peniaze z nicoho, len z rake? alebo vznikaju z deposits fishiek? ked sa v tom chlapci vyznaju tak nech si zalozia hernu, ved amayu kazdy neznasa, tak preco by sa neslo hrat k nim? staci dokazat svoje slova cinmi.
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!