Nový P****Stars Update

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Nový P****Stars Update

Odoslaťod admin 09 Okt 2010 22:01

Diskusia k článku: Nový P****Stars Update

P****Stars, najväčšia online pokrová herňa na svete, pripravuje vydanie aktualizácie softwaru, ktorý bude zahŕňať niekoľko nových doplnkov, po odporúčaniach od jeho oddaných hráčov. Vylepšenia sa objavia po aktualizácii softwaru, ktorá sa očakáva v dohľadnej dobe. P****Stars cez svoj blog dalo možnosť svojím hráčom nazrieť na nové zmeny, ktoré sa udejú o pár dní v novom pripravovanom update. Hráči tejto herni sa môžu tešiť aj nové zmeny v cash game. Zrýchlenie na cash game stoloch: Normálna rýchlosť na ring games stoloch sa trochu zvýši spolu s animáciami pre rozdávanie kariet a pohybom chipov, ktorý sa zrýchli, keď sa chipy presúvajú k výhercovi potu. Blindy a ante sa budú podávať tiež rýchlejšie, podobne ako tomu je na „fast“ stoloch.
Predvolená téma stolov: Klasická (classic) P****Stars table téma, s ktorou každý hráč začína, sa teraz zmení iba na možnosť a už nebude ďalej bývať predvolená (default). Čierna (black) téma sa tak stane novou default témou. Zmeny filtrov: P****Stars pripravuje niekoľko zmien vo filtroch: -P****Stars pridá kolónku pre „cap“ v sekcii filtrov pre ring games.
-Bude vytvorená celá nová skupina pre limit games v ring games filtri.
-Bude vytvorená úplne nová skupina pre „speed“ v turnajových filtroch, pre MTT aj SnG.
-Budú nové filtre pre “shootout,” “satellite,” “steps”...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Nový P****Stars Update

Odoslaťod wanzus 09 Okt 2010 22:49

Ty změny jsou sice pěkný,ale řezat mne to asi bude pořád stejně jako dosud.....
:river: :river: :river:
wanzus
 
Príspevky: 169
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 4

Re: Nový P****Stars Update

Odoslaťod buschle 10 Okt 2010 10:39

no ten update so zmenami pred mesiacom bol omnoho lepsi ako tento co teraz bude.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Nový P****Stars Update

Odoslaťod matiapag 10 Okt 2010 12:15

buschle napísal:no ten update so zmenami pred mesiacom bol omnoho lepsi ako tento co teraz bude.


+1, tie veci boli stokrat lepsie co vtedy popridavali :) Teraz tieto filtre su mozno dobre pre SnG/MTT hracov, neviem, ale ja z nich nevyuzijem asi nic :D To zrychlenie na CG stoloch moze byt cool, zatial to neviem posudit, ale ak stihnem odohrat viac ruk, tak preco nie? :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Nový P****Stars Update

Odoslaťod svatos21 11 Okt 2010 22:43

bol som 3 tyzdne mimo a teraz sa mi stiahol nejaky update a problem je ze ked hram mam klasicky zeleny stol, co som vzdy maval len je tam taka chybicka ze cez stred mam nejaky pas a to mi tam nesedi, mate to tam vsetci ci len ja?? dik za info
svatos21
 
Príspevky: 88
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!