Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod keso26 29 Okt 2009 13:01

___Mortylen___ napísal:Kolko ucastnikov bolo v OPT 4? Kolko runnerov bolo priblizne v jednom turnaji?

klik v menu na "Poker ligy" a potom v zozname na "Online Poker Tour 4" ;) ..alebo tu: http://www.pokerportal.info/online-poker-tour-4/

Mozes si tam aj pozriet vysledky kazdeho jedneho kola v tour
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod ___Mortylen___ 29 Okt 2009 13:23

keso26 napísal:
___Mortylen___ napísal:Kolko ucastnikov bolo v OPT 4? Kolko runnerov bolo priblizne v jednom turnaji?

klik v menu na "Poker ligy" a potom v zozname na "Online Poker Tour 4" ;) ..alebo tu: http://www.pokerportal.info/online-poker-tour-4/

Mozes si tam aj pozriet vysledky kazdeho jedneho kola v tour


Super, dakujem! Nemam ani jednu z tych herni, ale ked sa naseriem, kupim dolare (teraz su lacne) a pojdem na to. Otazka, funguje na vsetkych tychto herniach PT3 HUD bez problemov?
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod keso26 29 Okt 2009 13:28

___Mortylen___ napísal:
keso26 napísal:
___Mortylen___ napísal:Kolko ucastnikov bolo v OPT 4? Kolko runnerov bolo priblizne v jednom turnaji?

klik v menu na "Poker ligy" a potom v zozname na "Online Poker Tour 4" ;) ..alebo tu: http://www.pokerportal.info/online-poker-tour-4/

Mozes si tam aj pozriet vysledky kazdeho jedneho kola v tour


Super, dakujem! Nemam ani jednu z tych herni, ale ked sa naseriem, kupim dolare (teraz su lacne) a pojdem na to. Otazka, funguje na vsetkych tychto herniach PT3 HUD bez problemov?

http://www.pokertracker.com/products/PT3/supported.php ;) ..ano, funguje na vsetkych (teda pri turnajoch nemam odskusane ale myslim, ze "only ring games" trackuje len na prima network)

..btw, na co Ti je HUD ?..vacsina tychto luckerov tu je lahko citatelna az do spiku kosti :lol2:
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod 016roy 29 Okt 2009 13:33

vlade napísal:Ok, deal o 50$ kto skonci lepsie. Mne je to tiez v podstate jedno, lebo to idem tiez vyhrat :D


vlade sidebet si s tebou dam rad, teba sa nebojim, zas ta urcite uluckujem :)

blahdy - ale okis, zvladnem aj dvoch... konecne si zahram OPT, tak to idem od radosti vyhrat :x
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re:

Odoslaťod 016roy 29 Okt 2009 13:35

chujo1990 napísal:Body do žebříčku se započítávají ze všech heren ? docela naprd... :/


ano, zo vsetkych... ked Ti je to vela dat depozit do 3 herni, tak vloz vsade minimum, vyhraj nieco na tych uvodnych lacnych... a mas po probleme :gl:
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod 016roy 29 Okt 2009 13:38

MoOlkY napísal:hm, zaujimalo by ma, či musím byť do všetkých herní regnutý cez pokerportal, a takisto či musím mať všade rovnaký nick...


Nie. Na OPT toto pravidlo nemame. Nemusis byt regnuty cez nas. Ale do buducna to odporucame, ked pride nejaka akcia iba pre cez nas regnutych hracov....

nie, nick nemusis mat rovnaky. Funguje to tak, ze u nas sa zaregistrujes do OPT /onedlho to da vlade na stranku/ a vlozis si nicky v jednotlivych herniach. My to potom budeme nahadzovat a pridelovat body. Funguje to asi tak ako najdes tu:
http://www.pokerportal.info/online-poker-tour-4/ , je vidiet, ze rovnake nicky nepotrebujes..... :gl:
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod 016roy 29 Okt 2009 13:43

josipjs napísal:tiez by ma zaujimalo + struktura blindov a zaciatocny stack (v BB pls :D)


Struktura blindov by mala byt v herni B**n takato:
Pociatocny stack: 2,000
Level: 12 minut
Zvysovanie standardne ako na bwine
Prestavka: 5 minut po kazdej hodine
bez rebuyov a addonov
Wi****m hill a lucky ace somnou nekomunikuju, vraj vlade vie lepsie anglicky :), tak to ti napise on... ale myslim, ze by nemal byt velky rozdiel. Chceli sme aby to bolo o pokri ale nie zas nejake prehnane zdlhave. Myslim, ze toto by malo byt ok.
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod ___Mortylen___ 29 Okt 2009 13:46

keso26 napísal:
___Mortylen___ napísal:Super, dakujem! Nemam ani jednu z tych herni, ale ked sa naseriem, kupim dolare (teraz su lacne) a pojdem na to. Otazka, funguje na vsetkych tychto herniach PT3 HUD bez problemov?

http://www.pokertracker.com/products/PT3/supported.php ;) ..ano, funguje na vsetkych (teda pri turnajoch nemam odskusane ale myslim, ze "only ring games" trackuje len na prima network)

..btw, na co Ti je HUD ?..vacsina tychto luckerov tu je lahko citatelna az do spiku kosti :lol2:


Ol' habbits are hard to break! Bez HUD som ako bez ruky :( A nakolko sa hraci budu opakovat, myslim si, ze nejaky ten datamining je na mieste ;)
Este je jedna vec co ma trapi. Presiel som si B**n a Lucky Ace (celkom podrobne) ale nikde ani zmienka o sign up bonuse. Znamena to, ze som trotl a len to neviem najst (ta moznost tu vzdy je ;) ) alebo tento bonus neposkytuju?

EDIT> Vyzera to tak, ze Lucky Ace dava 100% na 400$, ale to som nasiel na sharkscope. Ja len potrebujem vediet podmienky, body etc. aby som si vedel prepocitat "rake back". A tie neviem nikde najst...
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod keso26 29 Okt 2009 14:19

___Mortylen___ napísal:Este je jedna vec co ma trapi. Presiel som si B**n a Lucky Ace (celkom podrobne) ale nikde ani zmienka o sign up bonuse. Znamena to, ze som trotl a len to neviem najst (ta moznost tu vzdy je ;) ) alebo tento bonus neposkytuju?

EDIT> Vyzera to tak, ze Lucky Ace dava 100% na 400$, ale to som nasiel na sharkscope. Ja len potrebujem vediet podmienky, body etc. aby som si vedel prepocitat "rake back". A tie neviem nikde najst...

..LA dava insta 25% priamo na ucet az do vysky $100, cize depozitnes $400 a na ucte sa Ti objavi $500 :) ..samozrejme tych bonusovych $100 nejde hned vybrat, ale je potrebne ich clearovat, vyhoda oporti ostatnym herniam ale je, ze ich mas ihned k dispozicii.

edit: aha, takze takto je to uplne presne (http://www.pokerportal.info/poker-herna/1 ... yacepoker/):

Bonus k prvému depozitu je 100% až do $400. Bonus sa pripíše nasledovne:
25% hneď po prvom vklade, čiže nepotrebuje získať žiadne raked hands ani body. Na výber tohto bonusu ho potrebujete "pretočiť" 20x, takže neni možné bonus hneď vybrať.
75% vo forme "pending bonusu", tento sa pripíše na účet až po odohratí 14 comp bodov za 1$ bonusu.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod ___Mortylen___ 29 Okt 2009 14:21

No to je golden! Vsak to je to iste ako 888 pacific poker. :Yahoo!: Back to the roots!
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 32 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!