Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod bigrex666 03 Okt 2012 13:50

3flash3 napísal:
bigrex666 napísal:Blokacia uctov prebieha iba vtedy ked neposles potrebne dokumenty na overenie identity, ja som ich poslal napriklad hned na zaciatku bez upozornenia a nemal som nikdy ziadny problem. U hracov ktorym sa toto stalo sa vzdycky zistilo ze sa snazili robit nejake podvodiky a machinacie kvoli bonusom a podobnym veciam. Takisto tam mas live podporu takze ked sa nieco potrebuje vybavit je to otazka par minut ked neni co skryvat


Vidím, že v tom máš prehľad a sleduješ tieto veci. Now, keep dreaming my friend...


No ako myslis, ale poznam kopu grinderov a hracov z party a nikto takyto problem nemal. Pristup podpory je vzdycky paradny, dokonca mi obcas aj zatelefonuju ci som spokojny a podobne plus dvojite promotion pre VIP hracov napr teraz Card Rush + Points Booster pre VIP. Preto su pre mna momentalne number one. Jedina nevyhoda je ze na vyssich limitoch (22, 33, 55) je dost vysoky rake takze sa sice ROI pohybuje tak okolo 1%-2% ale ten rakeback to v konecnom dosledku oproti starom lahko prekona. So softverom som zatial nejake velke problemy nemal
bigrex666
 
Príspevky: 11
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod mino_o 03 Okt 2012 13:55

PS je prave hlavne v poslednej dobe dost dobre, hral som tam teraz a kludne sa mi stalo, ze som mal 2+ darcov na stole. Je to zas o zvyku, kedze tam musis vela table selectovat a kludne tato cinnost moze tvorit aj 30% hrania + mierne pozmenit hru napr oproti LA.
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod 3flash3 03 Okt 2012 13:56

bigrex666 napísal:No ako myslis, ale poznam kopu grinderov a hracov z party a nikto takyto problem nemal. Pristup podpory je vzdycky paradny, dokonca mi obcas aj zatelefonuju ci som spokojny a podobne plus dvojite promotion pre VIP hracov napr teraz Card Rush + Points Booster pre VIP. Preto su pre mna momentalne number one. Jedina nevyhoda je ze na vyssich limitoch (22, 33, 55) je dost vysoky rake takze sa sice ROI pohybuje tak okolo 1%-2% ale ten rakeback to v konecnom dosledku oproti starom lahko prekona. So softverom som zatial nejake velke problemy nemal


Ja som hovoril o 888. Sme sa asi nepochopili. :(
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod sudden 03 Okt 2012 14:19

Stale nejako nedokazem pochopit, ze niektore tie velke herne/siete (888, Ongame napriklad) maju vo vedeni tak neuveritelne neschopnych dementnych ludi, ktori maju nejaku retardovanu filozofiu, ktorej podstata je znevyhodnovat winning hracov (essence, obmedzovanie poctu stolov,...). V odradzani a okradani winning hracov sa im celkom dari, ale divne je, ze im vobec nevadi, ze si tym znizuju traffic a tym padom zarabaju menej aj oni :o
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod bigrex666 03 Okt 2012 17:46

Ja som hovoril o 888. Sme sa asi nepochopili. :(


Asi hej ja som hovoril o party preto sa mi to nejako nezdalo, 888 asi uz moc doveryhodne herna nieje. Staci pozriet najlepsie affil. stranky na nete a tie 888 uz momentalne v ponuke nemaju aj ked ich tam mali
bigrex666
 
Príspevky: 11
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 35 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!