´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s APminerom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s APminerom

Odoslaťod admin 25 Dec 2010 11:40

Diskusia k článku: ´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s APminerom

Po mladých midstakes crusheroch, Buschlem a Trikozovi, sme sa rozhodli ponúknuť vám počas Vianoc oddychovejší rozhovor s najväčším spamerov fóra Pokerportal.sk, naším českým priateľom – Apminerom.
Zdravím APminer. Mohol by si sa stručne predstaviť pre tých, ktorí Ťa nepoznajú?
Apminer: Mne ještě někdo nezná?! :) Mé jméno je Pavel Antonický a jsem tak trošku světoběžník. Moravák od narození, žijící kde kade po československu, nyní kousek od Brna. Vystudoval jsem geologii v Ostravě a ještě se mi daří se „motat“ v oboru (těžbě nerostných surovin). Mám dvě dospělé děti, další dvě dítka mi říkají „dědo“ a třetí ještě neumí mluvit.

Ako si sa dostal k pokru a aké boli tvoje začiatky, koľko už hráš?
APminer: Už Buschle říkal o svých začátcích s „western pokerem“ (dnes 5 card draw), takže já už ho hrál asi před 30-ti roky, tehdy o cigarety. Posléze jsem hrál maryáš a taroky a koketoval jsem aj s bridžem. Po zrušení 10-ti a 20-ti haléřů jsme přestali hrát taroky a tak v mé karetní vášni nastalo vakuum. V roce 2006 jsem na některé satelitní televizi viděl přenos z Texas hold´em a žačal se o něj zajímat. Našel jsem myslím jako první hernu Sportingbet a pak i nějaký web (Pokerportal.sk) a posléze také live klub. Takže on-line hraji 4,5 roku a live 4 roky - je to celkem dlouho ale bohužel...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: ´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s APminerom

Odoslaťod TomMolivan 25 Dec 2010 12:16

Iba taká quickie - tam v úvode nie "spamerov" ale "spammerom"

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali :
poldinhoo
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: ´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s APminerom

Odoslaťod rafi 29 Dec 2010 13:46

Apiku, verim, ze Ta raz prideme podporit na FT EPT :gl:
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

Re: ´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s APminerom

Odoslaťod meomir 29 Dec 2010 14:46

APminer: Samozřejmě, že chtěl! Trochu „kultury“ a úcty jeden k druhému. Někteří „pro“ jsou moc namyšlení a myslí si, že „sežrali“ všechnu moudrost světa, už zapoměli, že ještě nedávno byli oni ty „fishky“... místo aby poradili, jen kritizují. A naopak někteří, kteří tomu vůbec nerozumí, si hrají na chytré a hlavně se neumí chovat slušně.


:good:
meomir
 
Príspevky: 539
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 44 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!