P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod marcoo12snv 09 Nov 2010 13:29

v pohode, hlavne, nech to je blizko galerky
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod cercerBTSSK 09 Nov 2010 13:30

ok, nieco Ti poslem, podumaj
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod Komedia 09 Nov 2010 13:49

ja po 4och rokoch navštívim deda v KE :D takze ubytko mam vybavene
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod tommyKE 09 Nov 2010 13:50

o ubytovanie sa netreba bat. dnes vecer by tu mali nahodit info.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod KingAce 12 Nov 2010 10:00

Predam ticket .... :) mam dva :)
KingAce
 
Príspevky: 21
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: -1

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod Komedia 14 Nov 2010 04:59

takze moje pocity...Ucast dobra ..ALE !
ze zeny robia florky OK...ale aby robili taketo veci tak to som nevidel ani v najlepsej komedii...a pravidla klubu uplne mimo :bad:

prva vec:
ukrajinec hovoriaci po aj pri blindoch 500/1000 raisne na 2k...zanim call a BB da allin 3300...Ukrajinec da allin korý mu neuznaju lebo allin hraca na BB neprekorcil 50% akcie ...WTF ? bullshit..chalan mimo uplne sa marne snazi im to vysvetlit nedalo sa neoblomna zena :D isla si svoje ze hrac na BB by musel mat minimalne 4k aby mohol znova Ukrajinec tocit AI

druha vec:
som shortstack na turne hram HU a chalan mi vystreli z prvej AI.premyslim 30 sekund nato mi da niekto time...vravim sak rozmyslam chvilku nemozes mi dat time...nato diler vola flora na TIME !!! vravim mu si normalny jak ho mozes volat rozmyslam 30 sekund...on nic...dojde flor (zena) ktora si neda vysvetlit ze som rozmyslal 30 sekund a pri 45min strukture mi zahlasi (mate 30 sekund aby ste sa rozholi inak bude ruka foldnuta) tak jej vravim nejsi normalna vobec...dlha struktura a date mi time po 30 sek a na 30 sek? ona nič a odpocivatala si veselo a ja som svoj time vyuzil akurat tak na nadavanie jej a foldol som...

tretia TOP nalozena vec:

po turnaji hrajem CG...na flope su dvaja HU...hrac 1 check, hrac 2 AI, hrac 1 call ( pot cca 250€ )
board vysiel JJ332
hrac co daval allin ukazal busted Ahigh flushdraw. Nato trosku opity pan otaca svoje karty ale jedna karta sa mu OCIVIDNE omylom otocila ako ich hodil face down.cize faceup mal kartu A a face down mal kartu 9.cuze uz iba z faceup esa je jasne ze je to minimalne split pre opiteho pana. nato hrac co daval allin vraví-neotocil obe karty naraz tak to znamena fold (pravidlo klubu musis otocit obe naraz inak si foldnuty) ! diler ze ano mate pravdu pan zahodil.Opity pan s nestaci cudovat tak tam vrieska a vola floora...Samozrejme dojde floorka zena a bez akehokolvek nehania si vysvetlit rozhodla situaciu ze karta je foldnuta lebo neotocil ich naraz :D bolo tam potom z toho velke halo ale nic sa neudialo

ked som to videl tak som si s hnusom odsadol od CG stolu aj ked s minusom a siel prec...inak turnaj v pohode ked som si na 15BB shortstacku pri 80 ludoch z 205 nasiel KK raisol som PF, BB call. FLOP 457r BB check, ja AI BB ze call ukazal A4...turn eso dakujem sitopen :Bravo:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod marcoo12snv 14 Nov 2010 05:23

Komedia napísal:...

cista komedia :)
ja som odisiel okolo jednej a okrem kopy ludi a nedostatku jedla na veceri som nezazil nic extra, v turnaji neskutocna smola... len pre priklad 3. ruka turnaja JJ vs. AA na Th boarde a OUT AQ 2-pary, vs. set 77 ...
aspon na CG so spravil 90e plus a siel som domov, pretoze kamos sofer zahlasil, ze sa odchadza ked prehral all in :)

Jedine co ma trosku zarazilo bol starsi pan, ktory manazoval usadzanie na CG, ked par nechapavejsich jedincov nechapalo co rozpraval, tak im to vysvetloval dost hrubo, ja som sa na tom sice pobavil, ale tym hracom to chut do hry urcite nepridalo...

inak GG, std ul for me

a este som sa pobavil, ked mi nejaky 18 rocny chlapec na CG 1-2 zacne vysvetlovat ako sa hraju 2 pary na megadrawy boarde :P
Naposledy upravil marcoo12snv dňa 14 Nov 2010 05:27, celkovo upravené 2 krát.
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod popoBA 14 Nov 2010 05:24

ako viem ze si dealer ale ta prva vec v tom maju snad pravdu nie?nespravil action raise.keby ukrajinec limpol nic nepoviem ale uz spravil raise predtym...
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod Komedia 14 Nov 2010 05:27

popoBA napísal:ako viem ze si dealer ale ta prva vec v tom maju snad pravdu nie?nespravil action raise.keby ukrajinec limpol nic nepoviem ale uz spravil raise predtym...


Ukrajinec dorovnal 1k a raisol o 1K, BB dorovnal jeho 1kraise a reraisol o 1.3k (1.3k je viac ako 1k a tym padom prekrocil action raise)
Naposledy upravil Komedia dňa 14 Nov 2010 05:30, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod Komedia 14 Nov 2010 05:29

marcoo12snv napísal:
Komedia napísal:...

cista komedia :)
ja som odisiel okolo jednej a okrem kopy ludi a nedostatku jedla na veceri som nezazil nic extra, v turnaji neskutocna smola... len pre priklad 3. ruka turnaja JJ vs. AA na Th boarde a OUT AQ 2-pary, vs. set 77 ...
aspon na CG so spravil 90e plus a siel som domov, pretoze kamos sofer zahlasil, ze sa odchadza ked prehral all in :)

Jedine co ma trosku zarazilo bol starsi pan, ktory manazoval usadzanie na CG, ked par nechapavejsich jedincov nechapalo co rozpraval, tak im to vysvetloval dost hrubo, ja som sa na tom sice pobavil, ale tym hracom to chut do hry urcite nepridalo...

inak GG, std ul for me

a este som sa pobavil, ked mi nejaky 18 rocny chlapec na CG 1-2 zacne vysvetlovat ako sa hraju 2 pary na megadrawy boarde :P


toho pana poznam od nas chodieval ku nam hravat a je to silny cholerik...a ked som ho tam videl ako narabal s ludmi tak som nechapal ako tam taky clovek moze robit manazera ale co uz :) mal som s nim aj debatu ohladom toho CG a otocenia karty ale mal svoju pravdu :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!