Rozhovor s ´JerryCZech´, víťazom $42,000 Dream Jobu: "manžel

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s ´JerryCZech´, víťazom $42,000 Dream Jobu: "manžel

Odoslaťod admin 29 Nov 2010 12:42

Diskusia k článku: Rozhovor s ´JerryCZech´, víťazom $42,000 Dream Jobu: "manželka ví i co je check, fold a dokonce SET"

Po Slovenskom hráčovi s nickom "O´Shark 10" dokázal v "Práci Snov" uspieť aj "JerryCZech". Ako to celé vnímal? Ako sa zmení jeho život? A aký mal pri kvalifikácii o "Prácu Snov" nepríjemný zážitok? To všetko a omnoho viac sa dozviete z rozhovoru s pohoďákom z Českej republiky, ktorý sa pokru nevenuje dlho, ale už mu prináša prvé úspechy.... Většině čtenářů a hráčů asi nick JerryCZech zatím nic neříká. Mohl bych vás poprosit o krátké představení na úvod? (jméno, věk, bydliště, studium/povolání, rodina...)
JerryCZech: "Zdravím příznivce Texas Holdem poker!!! Jmenuji se Jaroslav Polák, jsem ročník 1973 a bydlím poblíž Prahy. Před pár měsíci jsem se oženil a už máme dcerku. Pracuji ve finančnictví a práce mě baví, více mě však baví holdem:-)."

Jaké byly Vaše pokerové začátky, jak jste se k pokeru dostal?
JerryCZech: "K Texas Holdem Poker jsem se dostal před rokem, když jsem jednou vyrazil s kolegy zahrát si tuhle hru. Oni už to uměli a tak nebudu říkat ani jak jsem dopadl. Nejdříve to byl freezeout, to jsem byl venku hned, tak jsem jen čekal až dohrají a přejdeme na cash game. No, když jsem se dočkal, tak jsem jak pominutý dorovnával každou blbost do doby než jsem měl v kapse prázdno. Jeden známý z turnaje mi řekl, že hraje na P****Stars a že si pomaličku měsíčně připíše 1–3k. Po měsíci jsem se přihlásil a začal úspěšně...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor s ´JerryCZech´, víťazom $42,000 Dream Jobu: "manžel

Odoslaťod keso26 29 Nov 2010 14:19

..gratulujem k super vysledku a zelam vela dalsich uspechov.

..co sa tyka ludi, ktori sa ventiluju v chate podobnym sposobom ako si pisal, tak tych reportujem na support herne na co im nasledne zablokuju chat. Moc ma nebavi citat v chatboxe podobne sprostosti prip. nadavky. Ked uz teda nemali to stastie a neboli obdareni inteligenciou a slusnym spravanim, tak nie je odveci umlcat ich "manualne", nie ? :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s ´JerryCZech´, víťazom $42,000 Dream Jobu: "manžel

Odoslaťod meomir 29 Nov 2010 15:17

Blahozelam k DREAM JOBU!



keso26 napísal:..gratulujem k super vysledku a zelam vela dalsich uspechov.

..co sa tyka ludi, ktori sa ventiluju v chate podobnym sposobom ako si pisal, tak tych reportujem na support herne na co im nasledne zablokuju chat. Moc ma nebavi citat v chatboxe podobne sprostosti prip. nadavky. Ked uz teda nemali to stastie a neboli obdareni inteligenciou a slusnym spravanim, tak nie je odveci umlcat ich "manualne", nie ? :)


Uz si dal niekoho zablokovat? Lebo som mal aj ja par vylevov od supera, pri kt. som mal chut pisat na support. Citat vyhrazky a nadavky moc nemusim...
meomir
 
Príspevky: 539
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s ´JerryCZech´, víťazom $42,000 Dream Jobu: "manžel

Odoslaťod DevilMayCry 29 Nov 2010 15:38

ja som pred casom pravidlene nadaval jak pohan do chatu.....myslim ze v jednej herni ho mam aj zablokovany :)
ale uz som od toho upustil....predsalen ked som kludnjesi tak sa mi hra lepsie... :good:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Rozhovor s ´JerryCZech´, víťazom $42,000 Dream Jobu: "manžel

Odoslaťod keso26 29 Nov 2010 16:43

meomir napísal:Uz si dal niekoho zablokovat? Lebo som mal aj ja par vylevov od supera, pri kt. som mal chut pisat na support. Citat vyhrazky a nadavky moc nemusim...

..ano, sice mi to nejak extremne nevadi a vacsinou sa len pousmejem nad tym, ze ten clovek je asi chory, ale tak nema to vela spolocneho s pokrovou etikou. Jeden raz dost nechutnymi vetami adresovanymi vsetkym pri stole aj mimo stola spamoval chatbox este pol hodinu po tom co vypadol z turnaja no a stars ho poriesil dost rychlo.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s ´JerryCZech´, víťazom $42,000 Dream Jobu: "manžel

Odoslaťod ___Mortylen___ 29 Nov 2010 21:06

napoveda> block chat. Ja ho mavam aj tak vypnuty. A ked nieco uz nutne potrebujem napisat, tak mi je v podstate jedno, ci mi na to niekto odpovie alebo nie :angel:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 32 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!