Válka mužů proti ženám na WSOP? Měla to být sranda, tvrdí Da

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Válka mužů proti ženám na WSOP? Měla to být sranda, tvrdí Da

Odoslaťod admin 22 Jún 2010 14:49

Diskusia k článku: Válka mužů proti ženám na WSOP? Měla to být sranda, tvrdí David Sesso

Svět mužů a žen je velmi rozdílný. O tom se určitě přít nebudeme! Dalším příkladem by mohl být incident na právě probíhajícím World Series of Poker. Na ryze ženský turnaj Ladies Event se totiž přihlásilo několik mužů. Jenže tím to neskončilo! Někteří z nich se u hracích stolů dokonce objevili v dámských šatech. Pochopení pro pánské vtípky ale některé dámy neměly, a tak bylo, nejen v Las Vegas, znovu o čem mluvit. Přítomným mužům dokonce hrozí celkové vyloučení z turnajů WSOP. Vše vysvětlit se snažil jeden z „uličníků“ David Sesso, který se rozpovídal pro několik zahraničních pokerových serverů.Proč jste se rozhodli zaregistrovat na turnaj pro dámy?
Nešlo o žádné schválnosti. Prostě jsem se já a moji přátelé vsadili. No a dopadlo to tak, že jsem prohrál a musel se přihlásit na dámský turnaj. O tom, že se přihlásím, se rozhodlo na turnaji noc před tím. Navíc musím poznamenat, že jsem měl od dam u stolu, k mé účasti, celkem pozitivní komentáře. Je ale i pravda, že některé to nesly trochu nelibě. Ty si to však podle mě braly příliš osobně. Mrzelo mě, že se tvářily jako by ta akce nepatřila nikomu jinému než ženám. Nebyl to příjemný pocit.
Ale to se asi není čemu divit, ne?
Měla to být legrace. Myslel jsem si, že to holky vezmou lépe. Proto vzkaz pro všechny: Omlouvám se všem, které jsem svojí účastí...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Válka mužů proti ženám na WSOP? Měla to být sranda, tvrdí Da

Odoslaťod ___Mortylen___ 25 Jún 2010 08:35

It's all fun and games until someone gets hurt! :(
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!