Víťazstvo si vo Friday Special GTD €4,000 vybojoval Ramzey

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Víťazstvo si vo Friday Special GTD €4,000 vybojoval Ramzey

Odoslaťod admin 16 Aug 2014 04:05

Diskusia k článku: Víťazstvo si vo Friday Special GTD €4,000 vybojoval Ramzey

Aj tento piatok sme sa vybrali na live turnaj aby sme Vám priblížili dianie v bratislavských kluboch. V CCC sa odohral turnaj Friday Special, kde bolo garantovaných €4,000 za buy-in €49. V polhodinových leveloch sa hralo s 15,000-covými stackmi a na víťaza čakalo pekných €1,261 . Z vyše 90 entries vzišlo 10 víťazov, medzi ktorých sa delil prizepool, no dobrý pocit z krásnej hry si odniesli hádam všetci.

Do CCC zavítali okrem iných aj Palo Melichar, Robo Obrtlík, Oto Lohnický, Roman Dohnany, Vinco, KleineJari, Ramzey, Ivo Švec, Mário Piterka alebo Andrej Chlepčok. Buy in bol stanovený na €49 s možnosťou re-entry, levely trvali 30 minút a stacky mali hodnotu 15,000.

Po skončení 6 levelov a breaku bola ukončená aj re-entry fáza a z celkového počtu 92 entries, sa k stolom vrátilo 42 hráčov na blindoch 400/800. B tejto fáze prišlo k nikoľkým rýchlym PF AI a netrvalo ani celý level aby sa počet hráčov zúžil o celý jeden table.

Napríklad Ramzey doplácal z blindu súperov AI 10,000 s T-T na ruke. Po troch šestkách na boarde zvíťazil s vyšším full-housom. Vedľa sa do AI pustil z BB aj Vinco za svojich 12,500 s A-Q na ruke. Súper držal na UTG kingy, ktoré ale pochovalo eso otočené hneď na flope.

Rovaká handa A-Q priniesla šťastie aj Srnkovi. Ten sa do PF AI dostal za cca 40,000 proti Navrátilovým A-A a...

Celý článok => Víťazstvo si vo Friday Special GTD €4,000 vybojoval Ramzey
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Víťazstvo si vo Friday Special GTD €4,000 vybojoval Ramzey

Odoslaťod Volod777ja 16 Aug 2014 14:20

Celý svet je naruby... Najlepší golfista je černoch, najlepší raper je beloch, Nemecku sa nechce do vojny a Ramzey splitol v trojke... :) :)
Volod777ja
 
Príspevky: 109
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 4 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Víťazstvo si vo Friday Special GTD €4,000 vybojoval Ramzey

Odoslaťod swain 16 Aug 2014 14:49

Volod777ja napísal:Celý svet je naruby... Najlepší golfista je černoch, najlepší raper je beloch, Nemecku sa nechce do vojny a Ramzey splitol v trojke... :) :)


a to si ešte nevidel koňa grcať a hada cúvať , to by si bol ešte viac mimo .... :fish: :fish: :fish:
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!