Výsledky a zmena pravidiel na freerollpoker.sk a freerollpok

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Výsledky a zmena pravidiel na freerollpoker.sk a freerollpok

Odoslaťod admin 03 Nov 2009 18:07

Diskusia k článku: Výsledky a zmena pravidiel na freerollpoker.sk a freerollpoker.cz

Vzhľadom na nepredvítateľné udalosti sa nám začiatok druhej týždňovej ligy v herniach freerollpoker.cz a freerollpoker.sk presunul na 3.11.2009 o 20:00. Zmena nastala aj v podmienkach ligy. Liga bude od teraz rozdelená na dve časti:1. Kvalifikačná2. FinálováOpäť dostane každý hráč na začiatku 20,000 žetónov. V stredu o 21:00 sa uzatvorí kvalifikačná časť a v stredu o 22:00 začne 150 najlepších hráčov hrať časť finálovú. Hráčom ktorí sa nekvalifikujú sa vynuluje ich počet žetónov a v tomto týždni už nebudú môcť hrať. Hráči ktorí sa kvalifikujú dostanú 30,000 chipov (žetónov) a rozdajú si to o hodnotné ceny. Finálová časť bude ukončená v nedeľu o 23:59 a hráči z konečnej tabuľky si rozdelia ceny. Tie sa budú podobať na tie minulotýždňové, no presné výhry budú známe až dnes v nočných hodinách. Bude sa hrať približne o 600 EUR. Ceny o ktoré sa bude hrať nájdete tu, dnes v nočných hodinách. POZOR - aby prvá kvalifikačná časť netrvala veľmi krátko tak v prvom týždni nového systému ligy (2.11.2009 - 8.11.2009) bude kvalifikačná časť trvať až do štvrtku (5.11.2009) 21:00. Začiatok finálovej časti tak začne štvrtok o 22:00. Ďalšou zmenou bude aj to, že odmeníme aj hráčov, ktorí odohrajú v...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Výsledky a zmena pravidiel na freerollpoker.sk a freerollpok

Odoslaťod pegas1975x 03 Nov 2009 18:33

Nechcem hned vsetko kritizovat ale: Napadlo vas aj to ze nie kazdy ma cas cely tyzden hrat ligu? Ked nebudem hrat na zaciatku tyzdna tak sa nedostanem do finalovej casti. Ked budem hrat na zaciatku a postupim,ale potom uz nebudem mat cas, tak nemam sancu vo finale ziskat nejaky vysledok. Mne by to ani nejak nevadilo lebo hram kazdy den, ale je vela takych ktory nemaju cas kazdy den.

Inak sa uz tesim na 2. kolo a dufam ze vacsina problemov je uz vyriesenych :D
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Výsledky a zmena pravidiel na freerollpoker.sk a freerollpok

Odoslaťod Penco 03 Nov 2009 18:47

No ja som samozrejme s výsledkami spokojný :Yahoo!: ale chcem sa spýtať, že keď budem posielať na info@freerollpoker.cz mail tak mam tam napisať do jednej spravy všetko čo som vyhral a udaje potrebne k tomu alebo to pisať samostatne ?? dik ;)
Penco
 
Príspevky: 22
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Výsledky a zmena pravidiel na freerollpoker.sk a freerollpok

Odoslaťod ropman 03 Nov 2009 19:36

rofl, "folderko" je cisto zensky nick...
ropman
 
Príspevky: 109
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Výsledky a zmena pravidiel na freerollpoker.sk a freerollpok

Odoslaťod 016roy 04 Nov 2009 00:05

ropman napísal:rofl, "folderko" je cisto zensky nick...


Vieme pod akymi osobnymi udajmi sa registrovala. Vieme jej meno napriklad. Mozno hra za nu jej frajer, ale to sa zistit neda. Ani mne to nepride zensky nick, ale zas musime aj verit ludom. Napriklad kamos vola frajerku drievko :). Ale to je asi o inom :wall: . Teraz vazne, poznam chalanov co volaju svoje partnerky zdrobneninou a tie v niektorych veciach vypadaju muzsky, napr: trudielko, cukricek... je to proste na nej, mozno vela folduje a ovela krajsie je ked jej muz povie folderko... to znie milsie, tak mozno preto je folderko. Treba verit...
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Výsledky a zmena pravidiel na freerollpoker.sk a freerollpok

Odoslaťod 016roy 04 Nov 2009 00:10

pegas1975x napísal:Nechcem hned vsetko kritizovat ale: Napadlo vas aj to ze nie kazdy ma cas cely tyzden hrat ligu? Ked nebudem hrat na zaciatku tyzdna tak sa nedostanem do finalovej casti. Ked budem hrat na zaciatku a postupim,ale potom uz nebudem mat cas, tak nemam sancu vo finale ziskat nejaky vysledok. Mne by to ani nejak nevadilo lebo hram kazdy den, ale je vela takych ktory nemaju cas kazdy den.

Inak sa uz tesim na 2. kolo a dufam ze vacsina problemov je uz vyriesenych :D


cafko, no je jasne ze to ma aj slabsie stranky a dobre ze hovoris. Ale aspon takto vyselektujeme to, ze nikto nebude nonstop allinovat a zakladat X kont. Ale hovoris spravne, budeme sa tym zaoberat. Ale zas, prva cast ligy sa bude hrava: pondelok, utorok, streda. Druha cast: od stredy 22:00 do nedele. Myslim, ze je to celkom ok, ved ani OPT5 nema kazdy cas hrat vsetky turnaje. Ani pocas FTOPS XIV nemozu vsetci odohrat vsetky turnaje, casovo to nikomu nevyjde. Proste ked robis akukolvek ligu, respektive seriu turnajov, tak sa to neda prisposobit tak, aby vsetci vzdy mohli. Ono by sa to dalo riesit iba turnajmi. Lenze to by sme zas casovo limitovali ovela viac. Viem, je to narocne, ale myslim ze momentalne pokial nenajdeme lepsie riesenie, to najlepsie co sme vedeli spravit.

A drzim palce pri druhej lige, GL
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Výsledky a zmena pravidiel na freerollpoker.sk a freerollpok

Odoslaťod 016roy 04 Nov 2009 00:13

Penco napísal:No ja som samozrejme s výsledkami spokojný :Yahoo!: ale chcem sa spýtať, že keď budem posielať na info@freerollpoker.cz mail tak mam tam napisať do jednej spravy všetko čo som vyhral a udaje potrebne k tomu alebo to pisať samostatne ?? dik ;)


:) a gratulacia k 5temu miestu!

Tu to mas presne a podrobne vysvetlene - vysvetlene: http://www.pokerportal.info/poker-zadarmo/2/ceny
Ak vyhras jednu cenu, tak das do predmetu spravy nazov od koho si cenu vyhral. Ak vyhras viac cien, das tam do predmetu spravy vsetko co si vyhral. Ak si vyhral nieco od pokershopu, tak to posielame my PokerPortal, cize Ti staci napisat to. Presne predmety sprav ake mas napisat su podrobne v tom linku co som sem supol.

GL aj v druhej lige
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Výsledky a zmena pravidiel na freerollpoker.sk a freerollpok

Odoslaťod Krtkoslav 04 Nov 2009 16:24

Super zmeny, ja som tam skusil hrat cca 30 min a potom si povedal nikdy viac, aby na cash 25/50 kazdu ruku dakto siel all in preflop 5000 ... ako spravil som tam cca 12 K + staci vysedet lepsie eso a na 90% som lepsi ako pusher s 2 any , snad sa tam bude hrat normalnesie teraz, to co tam bolo sa hrat nedalo. Takisto som si vsimol hracov, ktori po double up si odsadli a isli zase sadnut s 5 K stackom, to by sa osetrit nedalo ?
Krtkoslav
 
Príspevky: 34
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Výsledky a zmena pravidiel na freerollpoker.sk a freerollpok

Odoslaťod serax14 21 Nov 2009 16:02

Zdravim, mam jednu otazku, ked som sa zaregistroval do tejto ligy, tak mi neprisli ziadne zetony, s ktorymi by som mohol hrat.
serax14
 
Príspevky: 1
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!