Online sobota: Slovák `Buldo PP` víťazom MicroMillions-082 $

Diskusia k herni P****Stars

Online sobota: Slovák `Buldo PP` víťazom MicroMillions-082 $

Odoslaťod admin 27 Júl 2014 07:00

Diskusia k článku: Online sobota: Slovák `Buldo PP` víťazom MicroMillions-082 $2,20 NLHE!

Hneď dvaja slovenskí hráči sa počas soboty dostali na finálový stôl turnaja série MicroMillions 8. Celkovo sobota priniesla štyri Sk/Cz finálové v sérii MicroMillions a prvé víťazstvo slovenského hráča! Postaral sa o neho "Buldo PP" v Evente#082 $2,20 NLHE. Elitný český MTT regulár "Vinkyy" opäť exceloval!

Až predposledný deň online série MicroMillions 8, ktorá v týchto dňoch prebieha v herni P****Stars, urobil radosť slovenským hráčom. V turnaji MicroMillions-082: $2,20 NLHE sme sa dočkali nie len prvého finálového stola pre Slovensko, ale aj prvého slovenského víťaza. Stal sa ním "Buldo PP"! Turnaj hralo 10,420 hráčov a prizepool sa vyšplhal na $20,840.



Slovenský hráč "Buldo PP" vstupoval na finálový stôl ako druhý na chipoch so stackom 10,198,756. Chipleader mal v tej chvíli takmer 19,024,757. Slovenský hráč bol hneď od úvodu na finálovom stole aktívny a po zaujímavom Sk/Cz splite AA vs. AA sa postaral o vyradenie hráča na 8 mieste. "Buldo PP" mal %As%-%Qh% a jeho súper %Ks%-%Ts%. Board prišiel %8d%-%6c%-%6h%-%8c%-%2d% a slovenský hráč zobral 11M pot a vyradil hráča. V TOP 6 už bol slovenský hráč chipleader so stackom 27M a aj naďalej pokračoval vo svojej dominancii. Ďalšie vyraďovanie predviedol slovenský hráč v TOP 5, keď sa dostal do preflop all-inu s...

Celý článok => Online sobota: Slovák `Buldo PP` víťazom MicroMillions-082 $2,20 NLHE!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Online sobota: Slovák `Buldo PP` víťazom MicroMillions-082 $

Odoslaťod HaPpY LuMpY 27 Júl 2014 17:50

Mam jednu otazku....Su MTT hraci ozaj tak dobri?....Ja mam pocit, ze ani moc nie....Ze je to v ich pripade skor len o tom stasti z velkej casti, ci ten turnaj trafia, ci nie...Mam pocit, ze aj amater (hrac, ktory aspon nieco vie, dake tie male zaklady) by dokazal vyhravat na MTT peniaze v dlhodobom hladisku....No napriklad na cash game, ci SnG 6-9max, klasicke SnG pre 18-27 ludi, ci HUs by mozno nieco vyhral, no dlhodobo by ho to zjedlo velice rychlo a isto by nebol v pluse....Aky je vas nazor na to?...Rad si to necham cele vysvetlit, kedze to mam asi dost skreslene a zrejme zlu predstavu o tom vsetkom.
HaPpY LuMpY
 
Príspevky: 87
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 62 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Online sobota: Slovák `Buldo PP` víťazom MicroMillions-082 $

Odoslaťod Zeltzn 27 Júl 2014 23:01

Mýliš sa. V MTT musíš mať ešte väčšiu disciplínu a rozobratú hru imo v rôznych stack sizes, spotoch, ante, no ante apod.

Za tento príspevok od Zeltzn poďakovali - 2:
AlfaZz, samSI_621
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Online sobota: Slovák `Buldo PP` víťazom MicroMillions-082 $

Odoslaťod HaPpY LuMpY 27 Júl 2014 23:49

Co ja viem....tak prave preto som pisal, ze aj ked opicu posadis ku stolu na MTT, ci live turnaj, tak ho dokaze vyhrat a myslim si, ze by ho dokazala aj pravidelnejsie vyhravat a byt v zisku v dlhsom obdobi...Ale na takej cash game, ci SnG by mohol mat run samozrejme, ale myslim si, ze rychlo by o peniaze dosiel....teda urcite by bol v strate, kdezto na MTT by nemusel byt vobec v strate ani v dlhom obdobi.
HaPpY LuMpY
 
Príspevky: 87
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 62 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Online sobota: Slovák `Buldo PP` víťazom MicroMillions-082 $

Odoslaťod yegon 28 Júl 2014 06:56

mtts su lahsie z toho pohladu ze tam hra viac slabych hracov nez na cashi, tazsie z pohladu variance (ovela - hlavne velke polia na PS) a tiez tazsie z pohladu mnozstva materialu ktory treba nastudovat (hra pri roznych stackoch, ICM)

nemyslim ze nejaky lolo by mohol dlhodobo vyhravat na turnajoch a nevediet co robi

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
AlfaZz
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Online sobota: Slovák `Buldo PP` víťazom MicroMillions-082 $

Odoslaťod AlfaZz 28 Júl 2014 09:40

Ak by sme nebrali do úvahy všetky veci okolo hrania MTT (materál na študovanie, nehrateľné turnaje, variance a pod.), myslím si, že väčšina hráčov, ktoŕý hrajú len MTT turnaje je v priepastnom mínuse a nedokáže dlhodobo udržiavať profit. Hlavne v herni P****Stars je podľa mňa takmer nemožné bez silného bankrollu MTT hrať. Je preto pochopiteľné, že len malá hrstka hráčov z Česka a možno traja Slováci sú z MTT dlhodobo v profite (nerátam profity v 100-kách dolárov). Aj to väčšinou vďaka nejakej väčšej výhre z trafeného garantu. Vo výsledku sa neustále opakujú tie isté nicky, ktoré počas noci odohrajú xy turnajov v 7-8 herniach a dokážu si tak udržať aký taký profit. Nicky ako Desmoplakin, Vinkyy, suk12, Dolysz, czlol a pod si udržujú dlhodobý štandard a sú v profite. Väčšina však je v krátkodobom horizonte značne v mínuse. Ale tak môžem sa mýliť. ;)

1.JPG
1.JPG (15.66 ) Zobrazená 2300 krát

Za tento príspevok od AlfaZz poďakovali :
HaPpY LuMpY
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Online sobota: Slovák `Buldo PP` víťazom MicroMillions-082 $

Odoslaťod HaPpY LuMpY 28 Júl 2014 13:58

Dakujem za tych par odpovedi....Ja som to len z vlastnej skusenosti pisal...Hravam len HUs a povacsine to hraju ozaj opice, slabsi hraci, sem tam nejaky reg., ktory ma znici :) ...No a potom je tu kategoria MTT regularov, ktori maju krasny graf, kde trafili par turnajov z tisicov odohranych, a preto su v pluse, inac by boli celkom pekne dole. No a prave tato kategoria to hra asi najhorsie z mojho pohladu. Ocakavam totiz, ze ak si niekto tak skuseny ku mne prisadne, ze hoc sa tomu HU nevenuje, ale ze jednoducho nebude robit tie najzakladnejsie chyby a neuveritelne -EV rozhodnutia. Chyby, ktore keby robil v MTT v postflop hre, tak nemoze asi nikdy nic vyhravat a predsa vyhrava v tych MTT....Dufam som nikoho neurazil dako, co hrava MTT a podobne.
HaPpY LuMpY
 
Príspevky: 87
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 62 krát/3 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!