P****Stars hľadá riešenie problému s akciou na Heads-Up

Diskusia k herni P****Stars

P****Stars hľadá riešenie problému s akciou na Heads-Up

Odoslaťod admin 30 Sep 2013 09:46

Diskusia k článku: P****Stars hľadá riešenie problému s akciou na Heads-Up

Nie je žiadnou novinkou, že heads-up poker v online pokrových herniach v posledných rokoch vymiera a hráči majú čoraz menej akcie. Nútené hranie by mohlo byť aplikované už začiatkom nového roku v herni P****Stars, ktoré by aspoň z časti vyriešilo problémy súčasného katastrofálneho stavu heads-up pokru.


P****Stars sa približuje k vyriešeniu tohto závažného problému spôsobeného samotnými hráčmi, ktorí vysedávajú na HU stoloch a odmietajú dať akciu iným hráčom, okrem tých najslabších. Najväčšia online pokrová herňa sveta sa pohráva s myšlienkou núteného hrania proti hociakým súperom.

Niektoré online herne už vyriešili tento problém po svojom. Sieť Microgaming odstránila úplne svoje štandardné HU stoly a nahradila ich HU 8-Man Blaze, kde je osem ľudí vo fast fold player poole a vyžaduje sa od nich, aby odohrali každú ruku s iným súperom. iPoker pridal svoju vlastnú prevenciu v HU pokri, ktorá sleduje hráčov a obmedzuje ich prístup ku stolom.



Zástupca herne P****Stars uviedol na pokrovom fóre TwoPlusTwo, že sú dve možnosti: „stoly s núteným hraním“ alebo „modifikovaná verzia King of the Hill“, ktorá bola zrealizovaná na 6-max a full ring stoloch.

Nútené hranie vyžaduje od hráča, aby odohral minimálny počet rúk, keď si k nemu zasadane za stôl druhý hráč. V prípade, že hráč...

Celý článok => P****Stars hľadá riešenie problému s akciou na Heads-Up
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: P****Stars hľadá riešenie problému s akciou na Heads-Up

Odoslaťod jaroslavG 30 Sep 2013 17:28

ja tieto Hu hravam , 1/2, občas 0.5/1 ale aj 3/6 a naozaj je problém nájsť akciu a to som rekreačný hráč a mám nízky VIP status a aj tak mám problém nájsť akciu . Podľa mňa by bolo najlepšie keby si hráč po prisadnutí ku stolu dostal anonymného avatara a po odohratí 500 rúk by mu bol súper odhalený a bol by mu umožnený chat a záznam hand history. ale veľmi by som uvítal keby sa Hu stoly hrávali od limitu NL10 , určite by to prilákalo viac hráčov

Za tento príspevok od jaroslavG poďakovali :
haman
jaroslavG
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/5 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!