U***et prichádza s novou radikálnou herňou!

Diskusia k herni U***et poker

U***et prichádza s novou radikálnou herňou!

Odoslaťod admin 18 Feb 2014 12:24

Diskusia k článku: U***et prichádza s novou radikálnou herňou!

Známa online pokrová herňa U***et spúšťa už od zajtra zbrusu nový radikálny pokrový softvér, ktorý je zameraný výhradne na rekreačných hráčov. U***et, ktorá vyhlásila plánované presunutie do vlastnej nezávislej herne na novej platforme v decembri minulého roka, je jednou z najpopulárnejších herní v sieti MPN (Microgaming).


Spustenie Beta verzie je naplánované na 19. Februára 2014. Počas skúšobného obdobia pri hre o reálne peniaze bude herňa normálne fungovať ako doteraz, ale po úspešnom štarte testovacej fázy sa MPN herňa uzavrie.

Nový pokrový produkt, ktorý bol vyvinutý v spolupráci s Relax Gaming, spája mnoho nových trendov v pokrovom priemysle ako misie, veľké zameranie na rekreačných hráčov a výrazne zjednodušené lobby. Tento produkt by mal byť radikálnou zmenou oproti typickým pokrovým herniam.
Lobby
Nový pokrový produkt U***et je veľmi zjednodušený a priateľský k rekreačným hráčom. Nie sú tu žiadne hand history, nie sú povolené HUD-y a taktiež žiadna table selection. Jadrom produktu sú rôzne misie, úspechy, avatary, úpravy profilu a kreslený dizajn. Produkt bude prístupný pre používateľov Windows, pričom sa čaká v prvom štvrťroku 2014 spustenie pre Mac, Apple iOS a Android.



V lobby sa nenachádza štandardný zoznam stolov na zjednodušenie hráčskeho zážitku. Nie sú k dispozícii žiadne...

Celý článok => U***et prichádza s novou radikálnou herňou!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: U***et prichádza s novou radikálnou herňou!

Odoslaťod kubo251 18 Feb 2014 17:35

to co je za sracka, kks ako pre 12rocne deti, ako nechapem co si myslia tie herne ze ked budu takto znevyhodnovat regov tak sa im ako zvysi rake alebo co :bad:

Za tento príspevok od kubo251 poďakovali :
6vamp6
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: U***et prichádza s novou radikálnou herňou!

Odoslaťod Jerenko 18 Feb 2014 22:58

zdravim, chcel by som sa spytat ako to bude s rakebackom (vip)?
Jerenko
 
Príspevky: 27
Založený: Dec 2013
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: U***et prichádza s novou radikálnou herňou!

Odoslaťod admin 19 Feb 2014 10:34

Zatiaľ k tomu ešte viac informácií nemáme, múdrejší by sme mali byť v tomto smere pravdepodobne počas marca.
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: U***et prichádza s novou radikálnou herňou!

Odoslaťod DeraileD 19 Feb 2014 13:10

ozaj uz bezi ten novy design ten novy soft?? ;)
DeraileD
 
Príspevky: 5
Založený: Mar 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: U***et prichádza s novou radikálnou herňou!

Odoslaťod 3flash3 19 Feb 2014 14:12

o pár hodín...
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: U***et prichádza s novou radikálnou herňou!

Odoslaťod Komedia 19 Feb 2014 14:25

kubo251 napísal:to co je za sracka, kks ako pre 12rocne deti, ako nechapem co si myslia tie herne ze ked budu takto znevyhodnovat regov tak sa im ako zvysi rake alebo co :bad:


podla mna to je fajn
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: U***et prichádza s novou radikálnou herňou!

Odoslaťod milosmk 20 Feb 2014 13:19

To už mohli rovno dať celú herňu iba PLAY MONEY aby to mohli hrať aj deti. Veď pre ne to spravili, či? :wall:

Za tento príspevok od milosmk poďakovali :
6vamp6
milosmk
 
Príspevky: 9
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: U***et prichádza s novou radikálnou herňou!

Odoslaťod vlade 21 Feb 2014 03:00

Tak som si dnes tu novu hernu vyskusal, podla mna je to celkom zaujimave, standardnych poker herni je plno, komu sa toto nepaci urcite ma na vyber dost alternativ.

Zaujimavosti co som si vsimol a neboli spomenute v clanku:
- soft funguje na na platforme adobe air (jedina herna ktoru poznam co funguje na aire je Win***x)
- tie misie asi budu zaujimave pre rekreacnych hracov, za par klikaciek v menu hned na zaciatku (asi kazdy) dostane 1e ticket na sng a 2e ticket na U***et open kvaldu
- pomocou tychto dvoch ticketov sa da pomerne jednoducho splnit v poradi druha misia a za jej splnenie hrac dostane 4e ticket na cash game, cize zo zaciatku hned zadarmo 7e (neviem aka misia je dalej, lebo podmienka je odohrat aj satelit na U***et open a ten sa teraz v noci nehra)
- nedaju sa nastavit 4 farebne karty, co mi trochu vadi

Najprv som si myslel, ze to je asi od U***et chyba, ze chysta novu samostatnu hernu mimo nejakej siete, ale teraz v tom vidim potencial, ak sa to hracom zapaci a tym padom budu mat v herni traffic, tak si tam urcite obcas zahram.

Som tiez zvedavy na turnaje, zatial je tam najvacsi s garanciou 5k€, aj to len jeden o 5 dni, najvacsi denny turnaj vyzera byt 3k GTD za 25€
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: U***et prichádza s novou radikálnou herňou!

Odoslaťod 3flash3 21 Feb 2014 09:17

Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Ďalšia

Naspäť na Unibet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!