Pomoooooc, problem s Moneybookers

Príspevky zo starej diskusie

Pomoooooc, problem s Moneybookers

Odoslaťod Iwus1103 19 Sep 2007 19:19

We are writing you this email to inform you that your moneybookers account has been temporarily suspended for
incoming and outgoing transactions due to a payment you received that is being suspected by our security team as
being an exchange with another e-currency.

In accordance with our terms and conditions, article 3.2, moneybookers strictly forbids exchanges of any kind with
other e-currencies.
TOTO MI PRISLO, ANGLICKY ROZUMIEM, ALE NECHAPEM, CO SOM AKO UROBILA, ZE SOM SI LEN ZO STAVKOVEJ POSLALA PENIAZE. NEMATE S TYMTO NIEKTO NAHODOU NEJAKU SKUSENOST? DIIIK
Iwus1103
 
Príspevky: 65
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Moneybookers security

Odoslaťod Rauuul 19 Sep 2007 19:28

Napis jim, jak si ho muzes odblokovat.
Me se neco stalo podobnyho v kvetnu a mam ho stale zablokovany a musim cekat nez vsichni lidi, kterym jsem kdy posilal penize neprojdou ruznyma verifikacema typu NOTARSKY OVERENY OTISKY PRSTU SVY BABICKY apod.
Rauuul
 
Príspevky: 67
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Moneybookers security

Odoslaťod Iwus1103 19 Sep 2007 19:51

No ono ide o to, ze skusila som sa na ten ucet teraz prihlasit a vsetko slape, akoby sa ani nic nestalo.Neviem,co to ma znamenat. Poslu mi mail, ze ucet je zablokovany a pritom ho normalne mozem vyuzivat dalej
Iwus1103
 
Príspevky: 65
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Moneybookers security

Odoslaťod cstrike22 19 Sep 2007 19:54

nemozes nedaju sa ti z neho nikde odoslat peniaze ani nan prijat. Napis im email vysvetli, ze to boli prachy zo stavkovej, posli im doklady ak nejaek chcu a bude to ok
cstrike22
 
Príspevky: 1212
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

Re: Re: Re: Moneybookers security

Odoslaťod Iwus1103 19 Sep 2007 19:56

strike: Ale mozem. Normalne som sa teraz prihlasila na ten ucet. Poslala peniaze kamosovi na jeho ucet v Money., on mi ich poslal spat. Skusila som ich aj do stavkovej vlozit. Vsetko funguje
Iwus1103
 
Príspevky: 65
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Pomoooooc, problem s Moneybookers

Odoslaťod vlade 19 Sep 2007 20:00

No, ma napada ze to este mohol byt spam ktory chcel od teba vylakat prihlasovacie udaje, v tomto pripade sa mi to zda dost pravdepodobne (hlavne ked vsetko funguje tak ako ma) ;)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

vlade

Odoslaťod Iwus1103 19 Sep 2007 20:11

Dakujem aj za tvoju radu. Len neviem, ten mail sa mi zda dost doveryhodny. Taky,aky posiela Moneybookers. A okrem toho,ako by niekto mohol mat presnu emailovu adresu ako Moneybookers?
Iwus1103
 
Príspevky: 65
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: vlade

Odoslaťod vlade 19 Sep 2007 20:39

No, tie emaily co chodia od spamerov vyzeraju uplne rovnako ako emaily od samotnej firmy, prave v tom je ten vtip, aby to normalny clovek nezbadal. No a ak ide o to ze z akej emailovej adresy ti to prislo tak to je to najmenej co sa da spravit, ak chces kludne ti poslem email ktory bude vyzerat ako od prezidenta, ty ho budes vidiet ako keby bol odoslany z jeho emailovej adresy, ale ver mi ze nebude...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Iwus1103

Odoslaťod Rauuul 19 Sep 2007 20:40

Jestli ti jde posilat penize tak to byl na 99% tzv. phising nebo jaxe tomu rika. Ted kdyz jak si vzpominam, tak Moneybookers se nikdy neobtezoval nikomu psat, ze ma zablokovany ucet. Vzdy si to kazdy musi zjistit sam a pak se jich slozite ptat a doufat, ze ti support odpovi.
Rauuul
 
Príspevky: 67
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: raul a vlade

Odoslaťod Iwus1103 19 Sep 2007 20:43

Dakujem, no dufam, ze sa to vyriesi nejako. Prave som sa dozvedela, ze dvom kamoskam prislo presne to iste, co mne. Priblizne rovnaky cas a pod. A tiez sa na ucet v pohodke mozu prihlasit. Co ma zarazilo, bolo ale cislo v predmete mailu,ktore maju ony aj ja uplne rovnake. A pokial viem, Moneyb. predsa to cislo uvadza kvoli tomu, aby mohli odlisit o aky problem ide, asi to bude fakt nejaky hajzlik
Iwus1103
 
Príspevky: 65
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!