PLO Transition Blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

PLO Transition Blog

Odoslaťod nakedandfamous 31 Júl 2016 00:27

Aj ked aktivita na forach je skoro nula, hadam to niekoho bude zaujimat a prispeje konstruktivnou kritikou.

Dlhe roky hram NLHE, zaciatky klasika turnaje, posledne roky iba cash, mix online (6max po NL200) a live (po 2/5). PLO som prakticky nikdy nehral, avsak v poslednom case som odohral online zopar MTT turnajov s malym buyinom a dopadlo to 2x 1.miesto (z toho jeden NLHE/PLO) a 1x 3.miesto (startove pole vo vsetkych pripadoch cca 40).

Kedze skusenosti su mizerne, nema zmysel hovorit o bankrolle, zacnem to hrat na urovni sucasneho skillu (takze nizko). Budem pisat o skusenostiach, dam sem aj nejake ruky na okomentovaniem ak to rozprudi diskusium skvele, ak nie, tak to necham tak.
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: PLO Transition Blog

Odoslaťod 7thLion 31 Júl 2016 19:07

Krajne ma zaujíma mtt PLO lebo o tom zvažujem do budúcnosti, budem rad keď budeš priebežne postovať ako sa ti v tom dari.

good luck :)
7thLion
 
Príspevky: 67
Založený: Jún 2015
Poďakoval/li: 1 krát/21 krát
Karma: 9

Re: PLO Transition Blog

Odoslaťod nakedandfamous 31 Júl 2016 22:31

Zatial sa v tom hladam, prve dojmy su, ze:

1) hraci preflop hraju prilis siroky range
2) preflop agresivita 0
3) postflop cisty fit or fold, kym v NLHE vie shortstack hru asi pomerne vysoke percento, v PLO mam pocit, ze na flope folduju prilis vela

Zatial 8 odohranych MTTs, ROI 168% vdaka tym trom turnajom, ktore som spomenul (oprava, ten mixed NLHE,PLO som bol 2., nie 1.).

Hram momentalne bez HUD, aby som viac sledoval hru namiesto spoliehania sa na cisla, ktore by som asi aj tak nespravne interpretoval.
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: PLO Transition Blog

Odoslaťod nakedandfamous 12 Aug 2016 14:33

Keďže dovolenkujem hram menej, ale predsa len zopár turnajov som odohral a priebežne to vyzerá takto:

Buyins 32€
Cashes 93€
ROI = 187%

Vacsinou hram 6max s buyinom do 3 eur, ešte stále nemám pocit, že viem presne, čo robím, tak ešte ostanem nejaký čas na takomto leveli.

Pribudol jeden dobrý výsledok, 3/225 v 6max superKO, napriek deep runu som však nezískal žiadnu bounty, takže cash bol len za 3.miesto. Je to asi výsledok toho, že hrám pomerne tight preflop.
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: PLO Transition Blog

Odoslaťod nakedandfamous 18 Aug 2016 09:40

Dobre vysledky nadalej pokracuju, pridal som 3.miesto na 5 EUR 6-max rebuy a 1. miesto na 3 EUR Full Ring.

Buyins = 98 EUR
Cashes = 258 EUR
ROI = 164%

Tento piatok idem prvykrat skusit live PLO cash, nemam velke oci, ale chcem zistit, aku to ma uroven.
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: PLO Transition Blog

Odoslaťod nakedandfamous 18 Aug 2016 12:23

Este aktualny chart.

Obrázok
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: PLO Transition Blog

Odoslaťod 7thLion 18 Aug 2016 15:49

nakedandfamous napísal:Tento piatok idem prvykrat skusit live PLO cash, nemam velke oci, ale chcem zistit, aku to ma uroven.



Na to by som ti aj chcel poradiť,že je bezvýznamné hrať viac ako okolo 10% hand, pretože ruky za tymto thresholdom budu takmer na 100% dominované a ani nahodou to neuhraješ na +ev :P . snaď ti tato rada to ušetri veľa peniažkov.
7thLion
 
Príspevky: 67
Založený: Jún 2015
Poďakoval/li: 1 krát/21 krát
Karma: 9

Re: PLO Transition Blog

Odoslaťod nakedandfamous 18 Aug 2016 17:16

Vďaka za tip, tak nejak to vidím aj na MTTs, ktoré som odohral. V prvej polovici hrajú všetci všetko a multiway to je lotéria, potom si oveľa pasívnejší a väčšina potov je heads up kde prejde aj veľa blufov. Cash full ring 100bb deep predpokladam bude limp fest.
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: PLO Transition Blog

Odoslaťod nakedandfamous 19 Aug 2016 08:08

No, niečo očividne robím dobre, už len prísť na to, že čo. Včera som vyhral ďalší mixed PLO/NLHE MTT.
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: PLO Transition Blog

Odoslaťod 7thLion 19 Aug 2016 11:03

nakedandfamous napísal:Vďaka za tip, tak nejak to vidím aj na MTTs, ktoré som odohral. V prvej polovici hrajú všetci všetko a multiway to je lotéria, potom si oveľa pasívnejší a väčšina potov je heads up kde prejde aj veľa blufov. Cash full ring 100bb deep predpokladam bude limp fest.


no ano, na cashke sa takmer nikdy nedostaneš do heads up, vždy to je multiway a vtedy to je uplna ina hra o iných konceptoch. hlavny spôsob ako vyhravať taketo hry je byť ten ktory dominuje čo najčastejšie.

Za tento príspevok od 7thLion poďakovali :
nakedandfamous
7thLion
 
Príspevky: 67
Založený: Jún 2015
Poďakoval/li: 1 krát/21 krát
Karma: 9

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!