DoubleStar Open €10,000 GTD: Víťazstvo opäť putuje do Bratislavy

Diskusia k herni 888 poker

DoubleStar Open €10,000 GTD: Víťazstvo opäť putuje do Bratislavy

Odoslaťod admin 30 Aug 2014 06:30

Diskusia k článku: DoubleStar Open €10,000 GTD: Víťazstvo opäť putuje do Bratislavy

Po náročnom boji sa víťazstvo z atraktívneho turnaja s názvom DoubleStar Open sťahuje opäť do našeho hlavného mesta. Tentokrát si ho ukoristil Laco Červený. Výborná účasť znamenala, že garancia pretiekla až na €11,628. Medzi účastníkmi boli aj také mená, ako Gocál, Andrásyová, Milan "O´Shark" Migo, atď..

Do Double Star Ilava - Klobušice si prišlo zahrať na Slovensku nevídaný turnaj (6-max s garanciou €10,000), až 113 hráčov, pričom bolo zaznamenaných 91 re-buyov. Už pred turnajom bolo zrejmé, že garancia pretečie, veď hráčov, ktorí sa zaregistrovali pomocou online formulára bolo až 102. Prizepool sa tak vyštveral na €11,628.

Medzi účastníkmi sme mohli vidieť množstvo známych mien, ako napríklad Laco Červený, Jozef Gocál, Milan "O´Shark" Migo, Palo Melichar, Dušan Džubák, Maroš Kohút, Robo "floby" Matušek, Alenka Andrásyová, Pišta Dubáň.

Počiatočný stack bol 10,000 (pre hráčov zaregistrovaných online 12,000) a začínalo sa pri blindoch 25/50. Dĺžka všetkých levelov bola nastavená na 30 minút. Ako to býva pri 6-max turnajoch zvykom, hneď od začiatku sa začalo hrať dosť agresívne.

Ako prvá na to doplatila Alenka Andrásyová, ktorá v 5. leveli (blinds 200/400) prehrala najskôr svoje KK. Potom si na ruke našla %Ac%-%Kc% a hráč na UTG sa limpol. Všetci ďalší hráči zahodili. Alenka chcela...

Celý článok => DoubleStar Open €10,000 GTD: Víťazstvo opäť putuje do Bratislavy
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22144
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: DoubleStar Open €10,000 GTD: Víťazstvo opäť putuje do Bratis

Odoslaťod lacored 30 Aug 2014 07:58

Je tam trošku chybičiek v handach, na bubline som shovol to 94s do 3BB shorta..a tie KK na ty som std otváral,nie limpoval...
Ináč pekný report Palo..som na teba hrdý že si to zvládol na triezvo :)
lacored
 
Príspevky: 175
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 87 krát/43 krát
Karma: 8

Re: DoubleStar Open €10,000 GTD: Víťazstvo opäť putuje do Bratis

Odoslaťod roy016 30 Aug 2014 09:21

lacored napísal:Je tam trošku chybičiek v handach, na bubline som shovol to 94s do 3BB shorta..a tie KK na ty som std otváral,nie limpoval...
Ináč pekný report Palo..som na teba hrdý že si to zvládol na triezvo :)


Dik, opravene. Este sem hod (ak uz nespis) kolko si to otvoril (predpokladam ze nejak standardne). Sry za tie chybicky, ale v tom case uz som zaspaval a Ty si ich tam vyhadzoval, ze som sa nestacil ani otacat :). Po ceste domov som zastal na najblizsej pumpe a pol hodku pospal. Az teraz som prisiel domov. BTW: Zato Ty si tak o pol noci vyzeral, ze to mozno ani nedohras :). Ale gratulacia :poklona:
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Re: DoubleStar Open €10,000 GTD: Víťazstvo opäť putuje do Bratis

Odoslaťod roy016 30 Aug 2014 09:24

jaj a ludom sry za tie fotky. niekomu som pozical fotak a doteraz sa mi ho neunuval vratit :), tak som to sekal mobilom...
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0


Naspäť na 888 poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!