skusenosti s hernou

Diskusia k herni 888 poker

skusenosti s hernou

Odoslaťod kendy11 26 Jan 2007 11:15

skusal som aj tuto hernu , ale mne vobec nesadla. Chybaju mi niektore funkcie pri stole , za 15 min sa pri cash games vystrieda pri stole aj 10 ludi. Ano hraci su tam slaby , ale su haluzaci. Calluju aj velke stavky aj ked nic nemaju a samozrejme na river pride haluz. Tolko hier s AA co som tam prehral preflop all-inn voci J9 a podobnym kombinaciam sa mi este nestalo nikde inde.
kendy11
 
Príspevky: 47
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

to kendy11

Odoslaťod roy016 26 Jan 2007 11:43

presne, ti hraci su tam az taki slabi, ze sa niekedy proti nim neda ani hrat...

ja som asi pred 3 tyzdnami hral na pacificu celu noc turbo 20+2 resp 15+1,5, stale sme sa na nich tocili takmer ti isti ludia, ale to co chodilo haluzarovi ktory ma dorovnal aj po flope o polovicku svojich zetonov s nicim, pricom ja som mal napr. trojicu a jemu dosli posledne dve karty do farby a pod sa neda ani pisat....to proste nemalo obdobu...som prehral za tu noc ale 150$, pricom som bol aj 100$ v zisku...co je zatail moja najvacsia prehra
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Sakra divna herna

Odoslaťod NordmanX 24 Feb 2007 20:35

Skoro cely vstupni vklad jsem prohral , nez jsem pochopil jak se da aspon trochu slusne hrat v teto herne. Ale stejne mi neni jasne jak tady ty karty chodi, protoze tolikrat mi fulhouse neporazil nikdo a nikde ....
NordmanX
 
Príspevky: 5
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Sakra divna herna II.

Odoslaťod majky225 22 Máj 2007 22:47

.. chlapciii, pokerportal vyzera byt velmi pekny a zaujimavy projekt na Slovensku, ale chrustici moji mili, do p., aspon si prosim overte, ak pisete o nejakej herni, co je tam aktualne. Toto je NAJHORSIA herna aku vobec poznam, pravdepodobne s NAJDEBILNEJSIM software, aky maju pokerne herne vobec :-) Uz styri krat som siel all in len preto, ze mi okno Pacificu z nicoho-nic zastrajkovalo a namiesto bet, padol all in.. zly klik. Priserne. Najma, ak ste zvyknuti zahrat si aspon na dvoch roznych stoloch. PC mam ok, vsetok ostatny software bezi krasne..
Navyse, hraci sa od poslednych recenzii (nehnevajte sa, ale mam pocit, ze hodnotenie PP je okopirovanim inych recenzii wrold wide) o nieco zlepsili, hraju konzervativnejsi a na flop ide menej hracov ako mozno kedysi. To by v principe nevadilo.
SOFTWARE VAS POLOZI NA LOPATKY
Stratite pri nom trpezlivost a poniektori, uz aj tak dost agresivni hraci, aj nervy.. :-)
Ruky prec.
Alebo sa mylim ?
GL
majky225
 
Príspevky: 6
Založený: Máj 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Loose players

Odoslaťod majky225 22 Máj 2007 22:59

.. pekny marketing - celkom casto vyskakujuce msg o tom, ze nejaky hrac vyhral na Royal JACKPOT podla mna robia z tych ludi somarov, ktori sa vobec nepozeraju na pravdepodobnosti toho, co je na stole, ale toho, co je v jackpote.. loteria. Pot odds maju tym padom iny rozmer :))) Na to uz len svatenu vodu a kriz..
majky225
 
Príspevky: 6
Založený: Máj 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Loose players

Odoslaťod vlade 22 Máj 2007 23:19

Piseme o tom co zazijeme, ked sa mi podaril 7x po sebe vyhrat heads up o 30$, vzdy s inym hracom, predtym podobne statistiky na 5$ a 10$ heads up, tak to bolo o tom.

Tiez som hral ine STT a vyhraval som, multi kvalifikacie na ten v tom case 50 000$ teraz uz 75 000$. tiez som posupil a videl som co su tam ti hraci zac, tak som to napisal.

Rovnake skusenosti mal aj Roy a kedze len my dvaja sme pisali o tom aky su tam hraci tak to tam je tak napisane a za tym si stojim...

Alebo teraz ked ty si napisal svoj pocit treba zmenit celu recenziu lebo sa ti nedarilo alebo si mal zly den? ;)

To ze su tam slabi hraci este neznamena ze vyhras s kazdou kartou...

No a ked este hovoris ze vsetci to tak maju vo svete, tak by to asi mohli vsetci na svete teda zmenit, nie? :-D
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Dakujem za odpoved

Odoslaťod majky225 23 Máj 2007 21:54

V prvom rade, nepovazujem sa za dobreho hraca, mam sa co ucit. A nechcel som nijak sposobom utocit na autora :-) Vcera som nemal zly den. Taky obycajny, karty nechodili, a kedze nehram s kazdou kartou (odpoved na Tvoju predlosu narazku :)). Tak som sa len snazil tvarit, ze hram na hluposti, aby som dostal action, ked pridu karty dobre.. Ale hraci mi nepripadali tak loose, ako sa vsade pise. Vcera som mal celkom fajn den. Ale suhlasim, ze je to o tom, co zazijeme. No ja mam skor skusenosti s hracmi, ktori nehraju kazdu blbost, a dokonca aj s dobrou rukou zlozia, ked zahram velmi agresivne. Skusam rozne stoly.. snad sa podari najst si ten spravny :-)

Ako casto sa recenzie aktualizuju? U Vas, ci vo svete? Nepisal som, ze vsetci. Nasiel som dve stranky, ked vyjde cas, pohrabem sa v nich. Ale povazujem to za celkom logicke - ak sa vsade pise, ze na Pacifiku hraju najslabsi hraci vobec, tak je velka pravdepodobnost, ze prave tam pojdu mnohi aspon trochu schopni hraci.. Ak taka recenzia existuje na webe strelim - 5 mesiacov, je to podla mna celkom dlha doba na to, aby sa osadenstvo tam premiesalo..
majky225
 
Príspevky: 6
Založený: Máj 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Otřesné

Odoslaťod Badinos 26 Jún 2007 22:02

Tak abych přidal i svou zkušenost..to je šílenost co tam hraje za hráče a ještě větší šílenost je ten software..četl jsem si diskuzi zde a rozhodl se tuto hernu vyzkoušet.. no děs:) schválně jsem hrál jen heads up po zkušenostech co tu píšete vy ale ani to nepomohlo:) někteří ti hráči si myslím že ani neví co to poker je a ty šílenosti co jim tam chodily..na to nemám nervy:)
Badinos
 
Príspevky: 2
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Otřesné

Odoslaťod Rissso 26 Jún 2007 23:20

pacific si nedava servitky, ked si vyzrebovany, tak mozes ist all in aj s celym majetkom na 2 4 a s rukami za hlavou sa smejes ak ti pridu dalsie tri stvorky :-D
Obrázok používateľa
Rissso
 
Príspevky: 88
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Sakra divna herna II.

Odoslaťod fuxa 27 Jún 2007 08:06

Naprosty souhlas. Nebo se Vam nekomu snad podarilo behem jedne hodiny na jednom stejnem stole 4krat prohrat flash z flopu, kdy dementi chytali na riveru fullhouse z dvojek a trojek..:-D.
Nezbyva nez podekovat za vstupni bonus 25 babek a jit o hernu dal. Pripada mi to jako by to byl fakt nejaky tupy automat v nejake herne. Omluvam se jestli sem nekoho nastval O:-), pouze muj nazor. BTW super web *THUMBS UP*
fuxa
 
Príspevky: 4
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na 888 poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!