Výber z 8***oker

Diskusia k herni 888 poker

Re: Výber peňazí - potrebujem pomôcť

Odoslaťod ThomasSVK12 10 Sep 2014 19:03

Zdravim. Dnes som skúšal prvý krát vytiahnuť peniaze z učtu. Ťahal som len 20dolárov. Za kolko by mi teoreticky mohli prisť na učet? Lebo v maily ani nikde neviem nájsť približný čas transakcie. Dik :) a ešte jedna vec...ked sa prihlásim do svojho poker učtu, tak mi piše toto... http://scr.hu/0jaw/pcbi0

viem si to preložiť, ale nerozumiem tomu...dik :)
ThomasSVK12
 
Príspevky: 53
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Výber peňazí - potrebujem pomôcť

Odoslaťod swain 10 Sep 2014 19:23

ThomasSVK12 napísal:Zdravim. Dnes som skúšal prvý krát vytiahnuť peniaze z učtu. Ťahal som len 20dolárov. Za kolko by mi teoreticky mohli prisť na učet? Lebo v maily ani nikde neviem nájsť približný čas transakcie. Dik :) a ešte jedna vec...ked sa prihlásim do svojho poker učtu, tak mi piše toto... http://scr.hu/0jaw/pcbi0

viem si to preložiť, ale nerozumiem tomu...dik :)


z 8***oker tak 4dni a viac ,ked je tam víkend tak aj týžden čakáš , tam tý mantáci majú čas, radšej rátaj s týždnom ......neklikaj na tu hlášku , zrušíš si výber , to je další ich odzub ...... :evil:

Za tento príspevok od swain poďakovali :
ThomasSVK12
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: Výber peňazí - potrebujem pomôcť

Odoslaťod ThomasSVK12 10 Sep 2014 20:16

dik :)
ThomasSVK12
 
Príspevky: 53
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Výber peňazí - potrebujem pomôcť

Odoslaťod WNT 10 Sep 2014 21:05

Nechcem to tu spamovať ale dnes rano o 2 30h som cashoutoval s fulltiltu nejake drobne a ked som sa teraz o 20h siel na internet banking tak som neveril svojim ociam peniaze uz boli na ucte...podotýkam ze som robil bankový prevod na účet nie na kartu alebo podobne.... :good: :poklona: bol som zvyknutý že posielali tak 2-3dni...toto som fakt ešte nezažil :)
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Výber peňazí - potrebujem pomôcť

Odoslaťod TomMolivan 10 Sep 2014 23:32

WNT napísal:Nechcem to tu spamovať ale dnes rano o 2 30h som cashoutoval s fulltiltu nejake drobne a ked som sa teraz o 20h siel na internet banking tak som neveril svojim ociam peniaze uz boli na ucte...podotýkam ze som robil bankový prevod na účet nie na kartu alebo podobne.... :good: :poklona: bol som zvyknutý že posielali tak 2-3dni...toto som fakt ešte nezažil :)


prípadne doposiaľ nebolo čo vyberať, čo? :D
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Výber peňazí - potrebujem pomôcť

Odoslaťod ThomasSVK12 11 Sep 2014 17:32

ešte jedna otázka...ked teraz zrušim ten výber, tak peniaze sa mi hned pripišu na poker učet? dik ;)
ThomasSVK12
 
Príspevky: 53
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Výber z 8***oker

Odoslaťod ThomasSVK12 16 Sep 2014 11:08

nazdar...ešte som love do tejto herne nevkladal...vyhral som tých 20dolárov na freerolloch a hned som to ťahal. Treba tam urobiť overenie s OP? lebo už prešiel týždeň a status v poker učte je "paid" ale na učet mi ešte nedošli. Neviete čim to može byť? dik :)
ThomasSVK12
 
Príspevky: 53
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Výber z 8***oker

Odoslaťod vlade 16 Sep 2014 11:30

ThomasSVK12 napísal:ked teraz zrušim ten výber, tak peniaze sa mi hned pripišu na poker učet?


Ano, vacsinou to pripisu v tom momente ako vyber zrusis.

ThomasSVK12 napísal:Treba tam urobiť overenie s OP? lebo už prešiel týždeň a status v poker učte je "paid" ale na učet mi ešte nedošli. Neviete čim to može byť?


Skoro v kazdej herni treba overit OP, ked ti ale neposlali info o tom ze to vyzaduju, tak to asi v tomto pripade neni nutne. Ak je u nich ze to poslali (paid), tak v pripade ze si si to dal poslat napriklad na ucet v banke, tak to moze este par dni trvat (pracovnych dni).

Za tento príspevok od vlade poďakovali :
ThomasSVK12
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Výber z 8***oker

Odoslaťod ThomasSVK12 16 Sep 2014 11:35

nepýtali zatial žiadne overenie a áno dal som to na svoj učet vo VUB :) tak ešte teda počkám...diky moc :)
ThomasSVK12
 
Príspevky: 53
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Výber z 8***oker

Odoslaťod gronkjear 23 Nov 2014 22:37

neviem kde to postnut, tak to supnem sem..
8***oker herna = absolutny fail.. hratelnost mizerna, avsak taktiez aj uroven hracov, takze nejake koruny som tam otocil, no to co sa tam deje posledne dni, otras.. neustale problemy s pripojenim, a ked sa vam to stane v troch subezne hranych turnajoch vo faze okolo bubliny, tak to veru neprida na dobrej nalade, resp. takto som nenadaval pri pokri uz hodne dlho.. stihne ma to vzdy pekne zozrat, tak ako dalsich 80-90 percent hracov a ten zvysok ma volnu cestu k niekolko sto dolarovym vyhram, a to len preto ze im nejakym zazrakom pripojenie nepada.. to ze po 2-3 nahnevanych emailoch ti "manually" depozitnu spat 10 dolarov ako ospravedlnenie je sice pekne, ale prosim pekne, takto urcite ked nie dobra, tak aspon obstojna herna nefunguje.. cize rozhodne NEODPORUCAM sa registrovat do tejto herne, je to jeden obrovsky fail..
gronkjear
 
Príspevky: 74
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na 888 poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!