Privátne freeroll turnaje o $150!

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Privátne freeroll turnaje o $150!

Odoslaťod admin 07 Nov 2011 03:31

Diskusia k článku: Privátne freeroll turnaje o $150!

Tak ako minulý mesiac, aj v novembri si hráči ktorí sa do herne P****Stars registrovali cez PokerPortal môžu zadarmo zahrať freerolly o $150.

Nastáva aj malá zmena v pravidlách. Nepôjdeme v "progresívnych freerolloch" podľa doteraz tradičnej tabuľky, no napriek tomu budete mať sami možnosť zvyšiť garanciu na decembrových freeroll turnajoch. A to tak, že ak vás na novembrových bude vždy aspoň 150, v decembri bude garantovaný prizepool až $200! Ak vás však bude na niektorom z turnajov menej ako 100, v decembri klesne garantovaná suma na $130. To sú v tomto mesiaci jediné 2 podmienky. Počas teplého septembra vás bolo vždy minimálne 103, v októbri bola účasť trocha slabšia aj vzhľadom na prechod PokerPortalu na doménu pokerportal.sc. Dajte vedieť aj svojim priateľom o tomto turnaji, veď čím viac hráčov bude hrať, tým viac peňazí si najlepší rozdelia.
Stále platí pravidlo, že prístup do freeroll turnajov majú iba hráči registrovaní do herne P****Stars preklikom cez PokerPortal. To znamená, že cez textový link, alebo banner. Hráči ktorí splnili, alebo splnia túto podmienku, sa budú môcť prihlásiť na turnaj.
Ako iste viete, ide o freeroll turnaje do ktorých je vstup ZDARMA, čiže bez nutnosti...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Privátne freeroll turnaje o $150!

Odoslaťod Buldo PP 21 Nov 2011 19:03

Regnutý cez vás som, pred 2 týždňami som hral a teraz ma nejde registrovať.
Buldo PP
 
Príspevky: 1
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Privátne freeroll turnaje o $150!

Odoslaťod HyDrO_PP 21 Nov 2011 19:39

Ja som sa regol cez banner a nic mi nejde preco co mam robit nechapem tomu !!!
HyDrO_PP
 
Príspevky: 3
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Privátne freeroll turnaje o $150!

Odoslaťod HyDrO_PP 21 Nov 2011 20:00

HyDrO_PP napísal:Ja som sa regol cez banner a nic mi nejde preco co mam robit nechapem tomu !!!
HyDrO_PP
 
Príspevky: 3
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Privátne freeroll turnaje o $150!

Odoslaťod Stanley VII 21 Nov 2011 22:28

Ak vám nešlo registrovať sa do turnaja, skúste napísať na support@P****Stars.com otázku, že ste chceli hrať turnaj PokerPortal $150 Freebuy so začiatkom o 20:00 CET 21. novembra a nešla vám registrácia. Že ste sa registrovali v herni P****Stars preklikom cez PokerPortal.sc, či by teda mohli skontrolovať ku ktorej stránke je viazaná vaša registrácia.

Oni potom napíšu, či registrácia prešla cez PokerPortal v P****Stars správne, PokerPortal to bohužiaľ nemá možnosť skontrolovať sám.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!