U***et dnes spustil svoj `Rush Poker`

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

U***et dnes spustil svoj `Rush Poker`

Odoslaťod admin 05 Apr 2012 16:50

Diskusia k článku: U***et dnes spustil svoj `Rush Poker`

Rush Poker mal veľa svojich priaznivcov, ktorí po krachu Full Tilt Pokru nemali kde hrať svoj obľúbený druh pokru. Poslednou dobou však je dôvod na radosť. Po spustení Zoom Pokru v herni P****Stars prichádza s možnosťou tejto rýchlej hry aj herňa U***et, kde ju nazvali Fast Poker. Fast Poker - nový spôsob hry na U***et U***et dnes spustil nový spôsob hrania pokru vo svojej herni - Fast Poker. S Fast Pokrom nebudete musieť nikdy čakať. Okamžite po zložení kariet vás premiestni k novému stolu s novými kartami a novými súpermi. Ak sa vám karty nepáčia, stačí jeden klik a máte nové. €10 instant bonus na začiatok Po vytvorení aliasu pre Fast Poker vám dá U***et na začiatok bonus €10, s ktorým môžete okamžite začať hrať! Ak urobíte do 60 dní rake aspoň €10, je tento bonus váš a zmení sa na reálne peniaze, ktoré môžete z herne vybrať. Nárok na zisk okamžitého bonusu €10 majú len hráči, ktorí si vytvoria pokrový nick na Fast Poker a v čase vytvorenia majú v herni na hlavnom účte plusový zostatok (nie na pokrovom, ale na hlavnom účte U***et, lebo ten slúži ako peňaženka pre Fast Poker). Tento bonus je limitovaný pre prvých 4000 hráčov. Výšku vášho bonusu môžete skontrolovať kliknutím na symbol percenta (%) v klientovi Fast Pokru. €200...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22234
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: U***et dnes spustil svoj `Rush Poker`

Odoslaťod Stanley VII 05 Apr 2012 17:06

Dnes som to už testoval, zatiaľ tam nieje veľa hráčov, takže sa hrá hlavne NL4, ale rýchlosť sa mi celkom pozdáva :) Ani mi neprekážalo, že sa hralo v prehliadači. Akurát som to pokašľal a pri vytváraní nicku som mal peniaze nie na hlavnom účte, ale na pokrovom, tak som tých 10 eur zdarma nedostal :/. No ale keď už som si to takto zbytočne pokašľal ja, aspoň ušetrím peniaze tým čo si to prečítajú a dajú si pozor na to, aby mali peniaze na hlavnom účte. Alebo všade :D
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: U***et dnes spustil svoj `Rush Poker`

Odoslaťod APminer 05 Apr 2012 18:45

z pokeru jsem prevedl €15, regnul jsem se, dostal €10, zahral chvilku za BI €1,60 a udelal €4,01 a uzavrel stul a do pokeru prevedl zpet €17 ... zeby se U***et dal na spravnou cestu a vitezil muj skill nad unluckem ... 8-)

ale ted mi pise:

ERROR 101

Authentication failed.

:(
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: U***et dnes spustil svoj `Rush Poker`

Odoslaťod APminer 06 Apr 2012 08:41

:evil: stihli upravit soft na stare tema (99 vs 66 ... AQQ 4 6) :wall: ... ticket stacil a ted zase 1/2 roku klid :x
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: U***et dnes spustil svoj `Rush Poker`

Odoslaťod janko 09 Apr 2012 19:17

Ja som mal lepsie 76s vs 66 flop 578 all in call turn A river 6 hotovo :poklona: jedno autak došiel :wall:
janko
 
Príspevky: 137
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 0


Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!