Už zajtra privátny freeroll o €500!

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Už zajtra privátny freeroll o €500!

Odoslaťod admin 25 Máj 2010 13:01

Diskusia k článku: Už zajtra privátny freeroll o €500!

Chcete si zahrať privátny freeroll o €500 iba s SK/CZ hráčmi? Už v stredu máte túto jedinečnú možnosť na Mermaid Pokri. Podmienky na účasť vo freerolle sú naozaj jednoduché:- musíte byť zo Slovenskej alebo Českej republiky,- pri registrácii na turnaj musíte použiť heslo ktoré najdete iba na našich stránkach tu,- odohrať jednu rakeovú ruku (vložíte prvý vklad na herňu Mermaid Poker a zahráte si aspoň jednu handu na cash game v ktorej zaplatíte rake, stačí to spraviť aj na najnižších stoloch €0.01/€0.02). Mermaid Poker bude aj v budúcnosti pripravovať špeciálne akcie iba pre SK/CZ hráčov, a tak netreba váhať a zapojiť sa už do ich prvej promo akcie. Veď hrať zadarmo o €500 naozaj stojí za to. Netreba zabúdať na to, že vo freerolle bude registrovaných pomerne málo hráčov, a tak máte veľkú možnosť rozmnožiť svoj bankroll a začať postupne zarábať. Základné informácie o freerolle na Mermaid Pokri Na účasť v kvalitnom freerolle iba pre SK/CZ hráčov musíte odohrať jednu rakeovú ruku. Stačí vám splniť túto jedinú podmienku a môžete zabojovať o 500 EUR! Názov turnaja: Cesko-Slovensky openTyp turnaja: freeroll o €500Kde: Mermaid PokerKedy:...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Už zajtra privátny freeroll o €500!

Odoslaťod 1zart1 25 Máj 2010 15:26

Po skusenostiach ktore mam ma napada zasadna otazka: RAKEBACK, RACKBACK, RAKEBACK!!!! Tato siet sa mi zda ho ma standartne 30%, preco oni nie? Myslim, ze rakeback , nenahradm ziadny bonus ani ziadne ine promo, to je nieco dlhodobe a v tom je nenahraditelny. Obavam sa ze ak sa teraz zaregistrujem a neskor ten rakeback mat budu tak onho navzdy pridem, vsak?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8


Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!