B**fair support

Diskusia k herni B**fair poker

B**fair support

Odoslaťod Ledley 29 Feb 2012 15:56

Zdravim pratele, moji hlouposti (anglicka klavesnice) jsem prekrocil limit pro korektnost hesla a B**fair mi odstrelil ucet jedinou vetou ted po me chteji abych jim volal nekam na ostrovy, takze k veci ma cenu tam vubec volat ? myslim tim jestli je nejaka moznost ze me odblokuji, moje anglictina neni totiz zrovna nejlepsi, pak by jsem se chtel zeptat kolik penez me to bude priblizne stat nejsem milionar abych se mohl vykecavat s nekym dve hodiny :) pokud to uz nekdo absolvoval budu rad za kazdou radu diky moc :)
Ledley
 
Príspevky: 2
Založený: Feb 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**fair Poker

Odoslaťod nabokow 29 Feb 2012 16:18

ja som im raz volal (vtedy som potreboval zmenit secret question tam a na Ladbrokes) a zda sa mi, ze Orange mi to strhol z predplatenych minut - volal som na nejaku linku do Londyna. Je ale mozne, ze si to mylim s telefonatom na Ladbrokes, kazdopadne viem, ze to bola len mala polozka (nie ako ked som volal na "toll free" linku Lucky Ace a na ucte mi prislo, ze som volal kdesi na ostrovy v strednej amerike, do najdrahsej zony).

Inak pred par dnami sa mi podarilo zablokoval si ucet, ked som si nevedel spomenut heslo, no ale volat sa mi kvoli tomu nechce, nemam tam nic, chcel som si len pozriet stoly :D
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: B**fair Poker

Odoslaťod vlade 29 Feb 2012 16:58

Ledley napísal:Zdravim pratele, moji hlouposti (anglicka klavesnice) jsem prekrocil limit pro korektnost hesla a B**fair mi odstrelil ucet jedinou vetou ted po me chteji abych jim volal nekam na ostrovy, takze k veci ma cenu tam vubec volat ? myslim tim jestli je nejaka moznost ze me odblokuji, moje anglictina neni totiz zrovna nejlepsi, pak by jsem se chtel zeptat kolik penez me to bude priblizne stat nejsem milionar abych se mohl vykecavat s nekym dve hodiny :) pokud to uz nekdo absolvoval budu rad za kazdou radu diky moc :)


To neni ziadny problem, napis im cez kontaktny formular po cesky => http://B**fair-cz.custhelp.com/app/ask/

z ich stranky:

Kód: Vybrať všetko
Zákaznická podpora v českém jazyce je k dispozici od 10 do 19:00 SEČ každý den, kromě neděle.

Kontaktujte nás emailem za použití formuláře „Kontaktujte nás“

    Pokud jste existující zákazník Betfairu, nezapomeňte uvést vaše uživatelské jméno a emailovou adresu, která je registrována s vaším hráčským účtem.
    Pokusíme se zodpovědět váš dotaz do 24 hodin.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34


Naspäť na Betfair poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!