7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

7castle's "it was nice but it's over" blog

Odoslaťod 7castle 13 Feb 2009 21:29

Dlho som tu blog nemal, lebo nejak ma nemotivovalo to co ostatnych - nemam zaujem velmi postovat vysledky, a tiez nemam v umysle rozoberat ruky - situacia je taka, ze az na 2-3 vynimky, ktore na PP nepostuju, nepoznam v SVK/CZE komunite hracov, ktori by mi mohli v 9man SNG velmi radit 8-)

Ale je pravda ze obcas mam nieco chut postnut, a nemam velmi kam, tak som sa teda rozhodol, ze si blog spravim :)

Poker hram cca 1.5 roka, zacal som ako vsetci domacim cashom, potom som bol na par turnajoch v zacinajucom BA klube Allin, na nete som skusal B**n. Cele sa mi to nejak zapacilo, akurat dost dlhy cas som nevedel nic vyhrat, hoci som bol stale presvedceny, ze to je smola. Zacal som citat co sa dalo, precital som Theory of Poker, vsetkych Harringtonov, nejakych dalsich Sklanskych, ucil sa, hraval, az kym sa to cele nejak otocilo. Zlom nastal v novembri 2007, ked som z mensich vyhrier naskrabal 3k na BI do freezoutu v Alline, kde som sa s trochou stastia a jednym hero callom na riveri (Tuke pozdravujem :) ) dopracoval az do HU, cim som si zalozil BR na zivu hru. A kedze zakladne pravidlo ze 90% hracov su fishky je univerzalne platne, moj BR sa celkovo pekne rozrasta ;)

Online som hraval SNGcka od zaciatku, cerstvo ziskany kamarat pro ma presmeroval na P****Stars, a casom som prisiel na to, ze to bola vyborna volba - najlepsi soft, vyborny support a vyborne podmienky na multitabling. Zacal som s $6.5 turbo SNG, 2 stoly, neskor 4, potom 6, potom mi nestacil ntb, kupil som si velky monitor, zvysoval BI, pocet stolov, dneska komfortne hram 15 $16 turnajov. Hral som uz aj vyssie, ale po dlhsej pauze a strate casti BR a vsetkych poznamok od hracov zacinam nanovo radsej zdola.

Zivot som si nasmeroval tak, ze mam na poker ovela viac casu a myslim to s nim vazne. Tento rok mam ambiciu velmi skoro prejst na $27 a $38, a dostat sa na nich do top 10 regov - tak, aby som to uplne crushoval, a postupne sa pripravil na prechod vyssie, do SNG elity. Ako jeden z mala hracov mam ambicie v oboch pokrovych svetoch, cize live aj online, dlhodobo je mojim zaujmom ukazat ze na FT velkych svetovych turnajoch nemusime sledovat len amikov, francuzov ci severanov, vsetko vsak chce svoj cas.

Bol by som rad keby na .sk vyrastla nejaka silnejsia SNG zakladna, takze hoci sam asi velmi ruky postovat nebudem, rad poradim ako na to.
Naposledy upravil 7castle dňa 23 Jún 2011 02:12, celkovo upravené 9 krát.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod yegon 13 Feb 2009 21:40

tak nech sa dari

ja by som chcel tento rok opat zacat trochu hravat sngcka, zhruba v objeme 100 mesacne 9max pre trening turnajovej hry a HU pre zabavu takze o par mesiacov sa zase raz pustim do sngwiz kvizov a studia
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod buschle 13 Feb 2009 21:47

:vitaj:
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Pepi 13 Feb 2009 23:49

Jeeeeeeej, no to je prekvapko!!!
Plany odvazne, ale velmi ti drzim palce, lebo na to mas!

:gl:
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod vlade 13 Feb 2009 23:59

tesim sa, sng ja tiez rad :vitaj:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Sunwu 14 Feb 2009 00:27

potom nam z nejakeho FT zakyvas do kamery :D :gl:
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod TuKE 14 Feb 2009 01:01

Srdečne vítam 7rešpektovanýchpapagajov :tuke2:
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 14 Feb 2009 01:49

No pekny den mam za sebou :)

Nejako uz hravam aj viac ako 15 naraz, a dnes som mal cas na 2 dlhsie session, takze som si spravil suverenny rekord, 167 turnajov 8-) Zatial bezi mesiac skvele, objem 2k dam zrejme hravo, kedze mam od stredy nohu v dlahe a nemozem velmi nic ine robit, skor to vidim tak na 2.5k.

Trochu ma stve ten Asus, resp. PT3, dost mi to spomaluje akciu, ked som minule hral chvilku bez PT3, islo to ovela rychlejsie - stoly sa prepinali okamzite, takto mi to trochu laguje. :(
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Markizik 14 Feb 2009 02:22

7castle napísal:No pekny den mam za sebou :)

Nejako uz hravam aj viac ako 15 naraz, a dnes som mal cas na 2 dlhsie session, takze som si spravil suverenny rekord, 167 turnajov 8-) Zatial bezi mesiac skvele, objem 2k dam zrejme hravo, kedze mam od stredy nohu v dlahe a nemozem velmi nic ine robit, skor to vidim tak na 2.5k.

Trochu ma stve ten Asus, resp. PT3, dost mi to spomaluje akciu, ked som minule hral chvilku bez PT3, islo to ovela rychlejsie - stoly sa prepinali okamzite, takto mi to trochu laguje. :(


skvely vykon, parada :good: Ake dlhe si mal tie dve session dnes?

Ake stats pouzivas v HuDe? A preco? :-)
Markizik
 
Príspevky: 124
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 1

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod TuKE 14 Feb 2009 02:34

7castle napísal:Trochu ma stve ten Asus, resp. PT3, dost mi to spomaluje akciu

Trochu ženský opis problému :lol2:
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!