Branov obcasny blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Branov obcasny blog

Odoslaťod brano172 17 Dec 2008 22:49

Čaute pokerportal, tak som sa rozhodol, že aj ja si tu založím svoj sporadický blog.

Pár omáčok na úvod: poker hrám niekedy od augusta, začínal som hrať na bwine, mal som tam peniaze na občasné rekreačné stávkovanie (už nemám :) ). Hrával som 1$ SnG turnaje. To bola chyba, tie turnaje sú pre začiatočníka hrozne nevýhodné, až 30% rake a iba 2 platené pozície. Takže som postupom času prehral nejakých 60$ - tvrdo vybudovaný fishy image tam dúfam ešte využijem.
Rozhodol som sa zmeniť herňu, spravil som kvíz na pokerstrategy a 50$ dal na FT poker. Na CG to nestačilo, takže opäť SnG. Po pomalých začiatkoch na 1$ a 2$ SnG som vybudoval bankroll okolo 300$. Odvtedy hrávam 3$ superturbá. Takáto štruktúra mi celkom vyhovuje, pre mňa je to aj celkom fajn proti tiltu (je iné vypadnúť na bubble po 8 a po 20 minútach, hlavne keď zatiaľ hrám len 5 stolov naraz a mám obmedzený čas). Momentálne je môj BR na úrovni nejakých 750$.
Skúšal som aj nejaké shoty na 7$ superturbá, zo začiatku fajn upswing, potom si po mňa prišla teta variance. Tie swingy boli na môj vkus dosť veľké, takže som tomu dal zatiaľ pokoj.

Plány do budúcna: chcem začat hrávať vo väčšom množstve, keďže počas tohto semestra som sa tomu venoval len občas cez víkendy. Momentálne môj BR dosť stagnuje, tak dúfam, že tým objemom sa to zlomí (keď nič iné tak aspoň rakeback). Rád by som do konca roka nahral okrúhlych 1000$ na FT, potom by som chcel clearnuť nejaké bonusy v iných herniach. Rozmýšľal som o LuckyAce, kde je fajn bonus 400$ a k tomu SharkScope, myslím že aj rakeback. Ak má niekto skúsenosti, ako rýchlo/pomaly sa to clearuje? Tiež rozmýšľam, že si neskôr zaplatím členstvo v nejakej training site. Viem, že SnG sa zaoberá napr. PokerXFactor, nie je nejaká lacnejšia alternatíva na začiatok?

Toľko ja a moje otázky, ďalej už hádam budú nasledovať nejaké zaujímavé handy.
brano172
 
Príspevky: 161
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: Branov obcasny blog

Odoslaťod palo1973 17 Dec 2008 23:09

-nazdar asi sa budeme stretavat castejsie,uz som ta tam aj videl pri stole,aj ja som zacal hravat to iste,moj nick je mohra73,hoci mna to az tak neoslovilo

-co sa tyka lucky ace,hral som tam v minulosti trochu,ak tam vlozis 400$,dostanes 100 zadarmo,ale mne sa nepacil soft,na druhej strane som tam mal najlepsi ROI,a da sa ziskat aj rakeback,chystam sa to v blizkej dobe otestovat este raz,ale na pacificu,to je ten isty soft

-videa mas aj na ps.de,a dobre su aj tie coachingy,ostatne veci moc nepoznam,su to platene,ale chalani ti urcite radi poradia

-gl a dufam,ze mi co najcastejsie odovzdas svoje zetony,tebe ako studentovi nie su az tak treba,a ja mam rodinu a male dieta :lol2:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Branov obcasny blog

Odoslaťod Barin 17 Dec 2008 23:15

Zdravim dalsi superturbo kolega, ak ma pamat neklame tak sme sa uz spolu stretli aj v slovenskom heads upe :) V podstate som zacinal rovnako ako ty cez PS a budoval bankroll na 1,2,6kovych sng a potom zakotvil na superturbach. Co sa tyka PXF mozem odporucit, videa su paradne, ako uz povedal palo, zadarmo mas dost sng videi na pokerstrategy a coachingy. Tak nech sa dari a bankroll stale rastie.
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: Branov obcasny blog

Odoslaťod brano172 17 Dec 2008 23:42

Minule ma zaujala nejaka takato situacia.
Skora faza SnG (lvl1-2), plny stol, vsetci rovnake stacky. Som na BB a BTN pushne. Aky by mal byt moj calling range? Predpokladal som, ze dost tight, ale myslim ze Barina som to minule videl callnut s A6o. Ja by som to asi nezavolal, cakal by som ze som casto dominovany. Ale neviem, ci teda nie som v tychto spotoch prilis tight.

Robit to podla ICM asi v skorej faze nema zmysel, stacky su sice ~10BB, ale bubble je daleko.
brano172
 
Príspevky: 161
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: Branov obcasny blog

Odoslaťod palo1973 17 Dec 2008 23:50

-toto neviem ani ja,ale barin tam hrava dlho a na vacsinu hracov ma read,ja osobne ak je push zo skorsej pozicie tak 88+ a AJ+,ak je z CO alebo B tak snad aj A8

-mna by ma zaujimalo aky by mal byt pushing range v prvom kole z posl dvoch pozicii,ja hram totiz viac podla pocitov ako matiky,ale tuto by to malo byt presne,ja pushujem vsetky pary,vsetky esa a K5s+,K9o+,QTs+
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Branov obcasny blog

Odoslaťod sallisvka 18 Dec 2008 00:07

mal by som jeden dotaz ked vy to tu uz mate za sebou na tom pokestrategy som spravil ten zaprdeny kviz vybral som si hernu spravil som vsetko podla toho ich popisu a bonus nikde treba tam este nieco spravit co mne unika dakujem za rad :friends2:
sallisvka
 
Príspevky: 92
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Branov obcasny blog

Odoslaťod palo1973 18 Dec 2008 00:13

-trva to par dni,ale ak ti to nepride 3-4 dni napis im ticket,opdpovedia vacsinou pomerne rychlo
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Branov obcasny blog

Odoslaťod Barin 18 Dec 2008 00:35

Brano: No zalezi na tom aky si myslis, ze aku button pushuje range...ale silno pochybujem, ze som callol A6o pri 10 BB stacku, jedine ze by ten button bol wptfuji pripadne iny regular na ktoreho uz mam zapisane, ze ide do mna zo SB any two a z buttonu to tam tiez hadze proti mne dost siroko. Obycajna ryba to s blbostou nepushne a ak ma dobry hand tak si to radsej limpne, ale tak vo vseobecnosti ak toho hraca nepoznam tak by som to callol asi tak ATo+,A8s+,88+, s callovanim to netreba prehanat ak mas este relativne zdravy stack, casto sa vyskytnu lepsie situacie.

Palo: myslim, ze ten range je dost siroky na prvy lvl,to co si napisal by som pushoval z buttonu, na COcku by sa to dalo jemne zuzit.

Sallisvka: hlavne nezabudni vyplnit bonus kod pri registrovani sa do herne...

Inak dneska som swingol dole 20 BI co je taky normalny standard, ale fakt som mal pocit, ze nevyhram ani so zolikmi na ruke tak som si pustil cash a tam to dopadlo obdobne...radsej to na dneska balim.
Naposledy upravil Barin dňa 18 Dec 2008 13:52, celkovo upravené 1 krát.
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: Branov obcasny blog

Odoslaťod sallisvka 18 Dec 2008 02:47

BARIN :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: si delas prdel :D :D :D s tou odpovedou :P
sallisvka
 
Príspevky: 92
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Branov obcasny blog

Odoslaťod TuKE 18 Dec 2008 12:13

Vitaj
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!