Cry (w4444x-ov) blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Cry (w4444x-ov) blog

Odoslaťod tucniak 25 Nov 2009 23:15

w4444x napísal:Tak kedze zajtra odchadzam do prahy na ME toho festivalu , tiez zbilancujem september kedze uz hrat nic vazne asi nebudem.


pwnd ;)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Cry (w4444x-ov) blog

Odoslaťod w4444x 25 Nov 2009 23:21

:) mesiac ako mesiac
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Cry (w4444x-ov) blog

Odoslaťod 7castle 25 Nov 2009 23:21

Nice w4x, vidime sa v Prahe.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Cry (w4444x-ov) blog

Odoslaťod w4444x 04 Dec 2009 21:38

rekordny den

95% nl400( 50:50 hu/6max) 5%nl200

navyse som pred 2 dnami dosiahol VIP level na lucky ace co mi zarucuje dost pekny rakeback cize na rakebacku tak dalsich 200-250$ :) wheeiiiii !!!
Prílohy
rekordny den.PNG
rekordny den.PNG (34.47 ) Zobrazená 3532 krát
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Cry (w4444x-ov) blog

Odoslaťod dzejkej 04 Dec 2009 21:44

Cervena v minuse .. si noob! :-D

Ha, ale nie .. Solid brag! Mam z Teba radost! Nech sa dari! :Bravo: :poklona:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Cry (w4444x-ov) blog

Odoslaťod w4444x 31 Dec 2009 14:33

2009

Kedze je posledny den v roku asi by sa zislo zbilancovat moje pokrove posobenie (este) tohto roku. Popredu sa ospravedlnujem ze moje pisatelske skills nie su ani zdaleka take ako panov 7castle,tukeho atd takze to pre niekoho zrejme bude "trnom v oku"(zaujmalo by ma ako sa slovaci dostali k tomuto ekvivalntu z "pain in the ass"). Vacsinu svojich cielov co som mal na tento rok som splnil az na live turnaje Ktorych som ale nemal moznost odohrat dostatocne mnozstvo takze to snad napravim dalsi rok.V januari som zacinal na nl100 ongame 6maxe kde som stravil dost dlhy cas bez nejakeho posunu a prakticku som breakoval even dost dlho a len veeeeelmi pomaly sa posuval dopredu vdaka dealu ktory som tam mal. Viac menej som sa vtedy neposuval hlavne vdaka tomu ze som nebol este ani zdaleka tak skuseny na SH hre a navyse na ongame sa hrava 5max nie ako je inde standartom 6max.Z toho vyplivalo ze ma tam regulari papali vo vacsine spotov. Myslim ze niekde na konci februara som skusil zahrat FR na ongame a kedze sa mi tam celkom darilo ownovat nitky tak som aj skusil prve shoty na nl200FR tam som ale zasa raz nic moc nevyhral a navyse som sem tam zahral SH co nedopadlo zrovna velmi dobre a musel som sa vratit na nl100.

V marci som sa nejako dostal k strankam NOIQ herne ked u nich zrovna prebiehala ta mega point race o dost slusne peniaze(presnu sumu si uz nepamatam) ale bol to proste ich promotion ako nalakat vela ludi kedze tusim cerstvo menili siet. Ofc vtedy navyse prerobili aj reward system a first deposit bonus bol tiez slusny tak som sa rozhodol ze tam zabonuswhorujem trocha. Z napohlad super napadu sa vyklula nocna mora ked som z pociatocneho 1000 euroveho depozitu spravil 2200eur na DON sngckach a nejakom trafenom mini turnaji a celkom dobre sa drzal aj v rebricku. No potom som dostal mierny DS na DONOch a rozhodal som grindit cash a tam som zazil zrejme moj najhorsi mesiac ked som bustol cely roll (vacsinu vdaka bad runu a tiez som nebol zrovna crusher proper BRM vtedy) a musel som dokonca redepozitnut a skusal som este daku NL50 ta nesla tiez vobec dobre a v jeden okamih som skoro 3/4 rollu (samozrejme vzdy som mal zalohu 30bi na MB na aktualny level ktory som hraval aspon) Nastastie na konci mesiaca ked prisli peniaze za bonus+rewardy+rebricek co dalo do kopy nejakych 2000eur co pokrilo vacsinu prehier nastastie!

Od aprila az do juna sa prakticky nic nestalo, po prechode naspat na ongame som sa pomaly vypracovaval a zacal som ako tak chapat koncept SH hry , v tomto obdobi som uz pozeral dost vela DC videii co dost momohlo.Opat som skusal shotovat nl200 ale viac menej neuspesne. Niekde na konci Jula po dllllllllhom robeni chuti od trikozu som skusil depozitnut daco na lucky ace s tym ze ak by som sa tam chytil tak by som zmenil hernu. Po asi 2 dnoch co som si tam depozitol som bol pevene rozhodnuty ze na ongame sa uz nevratim pretoze som ovela lepsie zvladal 6max ako 5max(aj ked sa to nezda ten 1 seat urobi dost velky rozdiel) a navyse na nl100 LA bola uroven hracov uplne ina, nie ze by bola horsia alebo lepsie ale vacsina regularov boli ABC Tight hraci co na ongame je vacsina regularov overagro maniakov. Tu som zazil tusim najlepsi mesiac dovtedy ked som vyhral nejakych 30bi+ na nl100 a niekde cez leto som skusil nl200. Zas a opat to skoncilo neskutocnym fiaskom ked som pustil hadam cely profit z nl100 behom par tisic ruk. Nastastie v tomto obdobii sa mi podarilo trafit ten turnaj za 8,5k+1k z dealu v HU co ma zachranilo a dalo mi vlastne celkom safe roll na nl200. Navyse som potom dostal celkom good run na CG a do konca leta som mal safe roll.

Zacal som Hravat aj live turnaje(222e v hrone a 200e kvaldy na wpt+cash) mal som tusim 2-3 session kde som odchadzal z nl200 stola s 1000e+ profitom. No v turnajoch to zial take ruzove nebolo a za cely rok som nehitol viac menej ziadny vyznamnejsi FT az na CSPT side event kde som skoncil 2. Potesilo ma samozrejme ze sme s pokeportalom vyhrali v pardubiciach teamovy turnaj. Pardubice su kapitola sama o sebe tolko bizarnych veci som hadam nezazil ani na jednom turnaji pred tym ani potom. Od vladeho ktory celu cestu do ciech hovoril ze znacka zuzenej cesty(alebo nieco take) je "kompa"? a ze uvidime ze behom 10 minut nas budu prevazat cez rieku na drevej lodicke (ano myslel to seriozne vazne) ,cuduj sa svetu nic take tam nebolo :D . Jedna naozaj mohutna kuriozita bola ked na konci 1 dna v pardubiciach po teamovom turnaji sme sa chceli ist niekam najest ( 4hod rano) nas oslovil nejaky chalan (16-18 rokov) ze on to tu pozna a zavedie nas k nejakemu arabovi co robi 24/7 aj sa tak stalo ale od tohto momentu sme sa tohto magora co nas tam zaviedol nemohli zbavit. V jeden moment som si myslel ze typek nas cely cas sledoval a v nejaky okamih na nas vybehne jeho banda a klepne nas kedze sme mali pri sebe okolo 100kCZK v hotovosti . Ked sme sli uz na hotel isiel s nami celu cestu a zrejme si vymyslel ze to ma po ceste pretoze celu cestu sa vypitoval uplne nezmysli typu "mate tam makke postele" "smrdia ti nohy vecer" "nedate mi 500korun pre vas su to drobne sak ste vyhrali teraz" a podobne. Podla mna keby mu vtedy vlado(?) nevynadal tak ide snami az do hotela a spi niekde pred dverami na chodbe. Dalsie dni tam bol tento blbec este viac neznesitelny a otravoval nas pri stoloch aj pocas prestavky akoby sme sa poznali roky alebo co. Tu dost rypal do vlada a ten mu nakoniec dost vela vynadal a tak sme sa ho zbavili :D ! Zrejme je to nuda o tom citat ale prezit to bolo fakt lol a do dnes sa na tom smejeme. Ten chalan tam bol cely den a nehral nic len ked sa doniesol raut tak tam prvy stal a napchaval sa co to dalo :D .

Celkovo na to ze som live ani moc nehral , zazil som toho az neskutocne kvanta od toho ako mi v rakusku dealerka nadavala ze som jej nedal tipko (celu verziu toho vecera mam niekde v blogu ale je to pure rant :) ) az ked tukemu totalne opity typek skoro pleskol po hube ked vyhral 54 vs tukeho QQ pf ai :D , tento vecer stal naozaj za to hlavne pre to ze som bol v kine v jeden z prvych dni co sa daval inglorious basterds a to ukoncenie v hrone bola komedia navyse a po ceste domov sme sa s murcom smiali v aute celu cestu na tom. Na vacsinu tych zabavnych momentov si uz zrejme ani nespomenem kedze tych mensich bolo fakt pozehnane, mozno len spomenem ze pocas cspt som vyhral svoj navajcsi pot asi live ked som daky 2000e pot zobral na A hi. ked total opity typek ktory betoval 100e do 30e potu na 2/5 a podobne veci s tym ze ked si pozeral karty tak ich vacsinou videl kazdy kto sedel 2 miesta od neho. Sme sa dako na flope ocitli na 3s4s8x boarde ja As2s som tusim repushoval moj raisea nasledny reraise od nejakeho pana vedla mna a toho opiteho pana flat. Na co to len opity pan zavolal turn Qx river Qx ja ukazem moje karty opity pan sa asi 30 krat pozre na svoje karty a na board a potom ich zahodi :D povedal ze mal 56, ale bohvie lebo dorovnaval fakt hocico a nechal tam za ten vecer okolo 2500e.

Aby som sa vratil k online hraniu niekde okolo konca oktrobra som presiel na nl400 kedze som mal velmi safe roll aj na tento limit v tu dobu a tam som az do teraz. Posledne 2-3 mesiace boli velmi uspesne a prakticky vsetky boli nad 10k+ profit bohuzial vam nemam ako poskytnut grafy pretoze som si odpalil vacsinu databaz ked som vzdy po dakej velmi zlej session buchol silno do klavesnice notebooku a ten sa surovo resetol zrejme tym ze podskocil harddisk alebo co a poskodila sa nejako databaza a je totalne nepristupna a tak som vzdy musel spravit novu :w4444x: <- na tom smajlikovy asi daco bude :D . Nastastie som posledne mesiace prisiel k rozumu a dokazem sa velmi v pohode ovladat a neprezivam to uz tak (zrejme preto ze mam velmi safe roll a netrapia ma downswingy tak moc). Momentalne mam pozrete snad vsetky NL videa z DC a dost vela dobrych videii z inych stranok v daka dzejkejovi ktory sem tam deliverne nejaky kvalitny material :). Posledne 2 mesiace som zacal hravat vyraznejsie aj Heads upy (hraval som aj pred tym na PS nl50 nie seriozne). To mi velmi pomohlo aj v mojej 6max hre a lepsiemu rozhodovaniu v tazsich spotoch ale aj som pochopil ze je velmi dolezite pickovanie malych potov o ktore nikto nestoji a v dlhodobom hladisku to zvysuje o dost win rate. Bohuzial na LA mi prakticky ziaden reg uz akciu neda az na par velmi dobrych hracov na ktorych zasa ja nemam ani z daleka kedze su to vacsinou hraci co hraju od nl400 az po nl5k. No a cakat cely den a bumhuntit ma fakt nebavi .

Na konci pridam graf z decembra aby som nebol nic dlzny a do dalsieho roka si nebudem zrejme davat ziadne mohutne ciele az na to ze sa chcem uchytit na nl1k ked niekde na konci januara ak by som nedostal daky vyraznejsi bad run alebo co by som mal byt toho schopny si tam dat nejake 10bi shoty. Dufam ze trafim nejaky turnaj ako online tak aj live . Kedze live bezim v turnajoch fakt mizerne ked z vacsiny turnajov letim po dakom velmi nepeknom badbeate ale tak to je poker a ani zdaleka toho nemam este dost odohraneho.A som velmi rad ze som spoznal velmi vela fajn ludi ci uz z pp.sk alebo inde :) . V buducom roku by som mal hrat vacsinu prijatelnych turnajov v okoli ako najblizsie MSR, Paradise tour v prahe, B**fair challange v rakusku alebo U***et open v madarsku atd , tak uvidime co to da .

dufam ze to nebolo moc nudne citanie a hlavne sa ospravedlnujem moja gramatika nikdy nebola velmi dobra. Urcite som na vela veci zabudol ktore som chcel spomenut..

slubeny raf za december (vela ruk skrz to ze som skusal 12-15 tablovat nl200 na PS par sessions :) )
Prílohy
december.PNG
december.PNG (31.64 ) Zobrazená 3210 krát
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Cry (w4444x-ov) blog

Odoslaťod Mayday 31 Dec 2009 14:44

fajn report. tvoj graf za december spojeny s tvojim popisom roka mi dava nadej, ze sa o rok ocitnem tam, kde si ty teraz :) a gl do buduceho roku, hlavne v tych live turnajoch. :gl:
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: Cry (w4444x-ov) blog

Odoslaťod dzejkej 31 Dec 2009 15:11

Hohoo, w4x vynahradzuje 1-2 slovnost vacsiny svojich postov takym stavnatym reportom :). Je pekne vidiet, ze po tom horroznom zaciatku roka si to rozbehol ako sa patri, well done! :)
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Cry (w4444x-ov) blog

Odoslaťod ___Mortylen___ 31 Dec 2009 15:52

Dobre citanie. Gl do dalsieho roka! :gl:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Cry (w4444x-ov) blog

Odoslaťod nelz0n 31 Dec 2009 16:57

Nice nice, inak ako dopadol ten multitabling na PS ? :)
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!