Hendo-Handy CG

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Hendo-Handy CG

Odoslaťod Chlpo1989 18 Júl 2012 23:27

Mna celkom zaujalo, ze hrac z NL20 pouziva taketo slova :)
Hendo999 napísal:aby som ho z náhody nevytlačil z hry
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Hendo-Handy CG

Odoslaťod Hendo999 18 Júl 2012 23:34

dzejkej napísal:Mozno je to na danych stakes jedno, ale ja by som proti regovi calloval turn a shovoval river, ak je schopny rozmyslat a/alebo rad barreluje. A co som pochopil, tak do Teba rad barreloval, co tomu nahrava "do kariet" :).

Ak raisujes silne ruky na takom boarde na flope alebo turne, tak na riveri mas vzdy maximalne tak crying call. Ak si schopny callnut az po river s monster rukou, tak zrazu ma podstatne tazsiu predstavu o Tvojej range a nebude tak hrrrrr 3barrelovat. Cize call turnu posilni Tvoj range na riveri a uchrani vsetky tie Tvoje slabsie made ruky. Na river shovujem, pretoze jeho bet/callovaci range IMO porazam - asi mu bude jasne, ze bluff tam nemas, ale bude sa strasne ukecavat, ze tam moze mat AT alebo JJ, ked drzi svoj premium :).

Ta jeho hra na flope je zla? Tym, ze betol tolko, ze ho slabsie ruky callovali a keby betol viac, tak foldnu? Does not compute.

ďakujem za radu velmi si to cením,, ok teraz callnem aj turn a on vidí že už niečo nieje poriadku ja tam na river dám all hej,, a keď rozmýšľa tak to foldne či nie? aspoň ja by som všetko po KK fold, predsa mi to nedáva zmysel a + máme spolu story nebudem /seba/ tipovať na AT,,len tým chcem povedať že na turne nie je lepšie vytvoriť ten bank aspoň niaky? mohol tu mať aj AK a river mi foldne a ja sa tak pripravím o niake peniaze či nie? Dúfam že mi rozumieť čo som tým chcel povedať neviem sa ešte tak dobre vyjadrovať pokrovo :D
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

Re: Hendo-Handy CG

Odoslaťod Hendo999 18 Júl 2012 23:36

Chlpo1989 napísal:Mna celkom zaujalo, ze hrac z NL20 pouziva taketo slova :)
Hendo999 napísal:aby som ho z náhody nevytlačil z hry

ja sa to naučím aby mi bolo rozumieť :D
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

Re: Hendo-Handy CG

Odoslaťod dzejkej 19 Júl 2012 00:32

Hendo999 napísal:ďakujem za radu velmi si to cením,, ok teraz callnem aj turn a on vidí že už niečo nieje poriadku ja tam na river dám all hej,, a keď rozmýšľa tak to foldne či nie? aspoň ja by som všetko po KK fold, predsa mi to nedáva zmysel a + máme spolu story nebudem /seba/ tipovať na AT,,len tým chcem povedať že na turne nie je lepšie vytvoriť ten bank aspoň niaky? mohol tu mať aj AK a river mi foldne a ja sa tak pripravím o niake peniaze či nie? Dúfam že mi rozumieť čo som tým chcel povedať neviem sa ešte tak dobre vyjadrovať pokrovo :D


Zvlastne je, ze ked Ty callnes, tak zrazu pises, ze on vidi ako nieco nie je v poriadku .. A ked Ty raisnes na turne a ides all-in na riveri, tak to je akoze vo vacsej pohode? :)

Co je to za supera, ktory viac investuje do potu, ked mu raisnes turn a shovnes river deep ako ked betne turn a betne river a potom mu to shovnes. V prvom pripade uz na turne ukazujes, ze mas silny range, v druhom pripade sa to dozvie az na riveri. Neviem si predstavit, ze Tvoju zahranu liniu Ti preplati s JJ jedna radost (Tvoj odhad), no zaroven v tej druhej linii zahodi KK :shock: .

Nerozmyslas nad jeho celkovym range. Moze tam mat AK a river Ti foldne, ale moze tam mat aj hluposti, ktore Ti foldnu na turn raise, no obcas budu betovat river. Taktiez moze mat overpair, ktory callne Tvoj turn raise a check/foldne river, ale keby si Ty iba calloval turn, tak s nim bude betovat na riveri for value a dokopy Ti toho zaplati viac.

Nevytvaraj nerealneho supera, ktory sa na raise/shove a Tvoju ukazku silneho range stackne jedna radost, ale ked ukazujes slabsi range, tak je podozrievavy, nic neplati a nikdy nebluffuje :).

Za tento príspevok od dzejkej poďakovali :
Hendo999
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Hendo-Handy CG

Odoslaťod Hendo999 19 Júl 2012 00:49

dzejkej napísal:
Hendo999 napísal:ďakujem za radu velmi si to cením,, ok teraz callnem aj turn a on vidí že už niečo nieje poriadku ja tam na river dám all hej,, a keď rozmýšľa tak to foldne či nie? aspoň ja by som všetko po KK fold, predsa mi to nedáva zmysel a + máme spolu story nebudem /seba/ tipovať na AT,,len tým chcem povedať že na turne nie je lepšie vytvoriť ten bank aspoň niaky? mohol tu mať aj AK a river mi foldne a ja sa tak pripravím o niake peniaze či nie? Dúfam že mi rozumieť čo som tým chcel povedať neviem sa ešte tak dobre vyjadrovať pokrovo :D


Zvlastne je, ze ked Ty callnes, tak zrazu pises, ze on vidi ako nieco nie je v poriadku .. A ked Ty raisnes na turne a ides all-in na riveri, tak to je akoze vo vacsej pohode? :)

Co je to za supera, ktory viac investuje do potu, ked mu raisnes turn a shovnes river deep ako ked betne turn a betne river a potom mu to shovnes. V prvom pripade uz na turne ukazujes, ze mas silny range, v druhom pripade sa to dozvie az na riveri. Neviem si predstavit, ze Tvoju zahranu liniu Ti preplati s JJ jedna radost (Tvoj odhad), no zaroven v tej druhej linii zahodi KK :shock: .

Nerozmyslas nad jeho celkovym range. Moze tam mat AK a river Ti foldne, ale moze tam mat aj hluposti, ktore Ti foldnu na turn raise, no obcas budu betovat river. Taktiez moze mat overpair, ktory callne Tvoj turn raise a check/foldne river, ale keby si Ty iba calloval turn, tak s nim bude betovat na riveri for value a dokopy Ti toho zaplati viac.

Nevytvaraj nerealneho supera, ktory sa na raise/shove a Tvoju ukazku silneho range stackne jedna radost, ale ked ukazujes slabsi range, tak je podozrievavy, nic neplati a nikdy nebluffuje :).

ďakujem, už tomu trochu viac chápem :good:
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

Re: Hendo-Handy CG

Odoslaťod dzejkej 19 Júl 2012 01:00

Hendo999 napísal:ďakujem, už tomu trochu viac chápem :good:


Ak Ti nieco z toho nie je jasne, tak sa spytaj. Nic zle z toho nezvnikne - bud to dava zmysel a pochopis to alebo je neskoro a pisem blbosti :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Hendo-Handy CG

Odoslaťod Hendo999 19 Júl 2012 01:37

dzejkej napísal:
Hendo999 napísal:ďakujem, už tomu trochu viac chápem :good:


Ak Ti nieco z toho nie je jasne, tak sa spytaj. Nic zle z toho nezvnikne - bud to dava zmysel a pochopis to alebo je neskoro a pisem blbosti :-D.

nie, myslím že tomu už viac chápem a som fakt vďačný že si mi napísal tvoje názory, moc nemám s kým diskutovať o pokri ani mojom okolí nikto nehrá preto aj tie moje výrazy pokrové sú také aké sú :D ale to sa doučím.

Za tento príspevok od Hendo999 poďakovali :
dzejkej
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

Re: Hendo-Handy CG

Odoslaťod Hendo999 03 Aug 2012 08:57

Ahoj dlhšie som nepísal, nebolo z čoho odišiel mi PC a celkovo minulí mesiac bola jedna nepríjemnosť za druhov, pokri sa mi vôbec nedarilo neviem pridať ani graf kvôli PC celú HS už nemám./Bolo to asi -15BI NL20/ No nič treba isť ďalej tento mesiac som začal na NL10 plán je postupne ísť hore a zarobiť si na new PC.Hrám na notebooku na ktorom neviem otvoriť viac než 5 table hneď to zamrzne :( nemám z toho radosť ale čo už. Tak všetkým :gl:
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

Re: Hendo-Handy CG

Odoslaťod Hendo999 03 Aug 2012 11:48

Ongame Network $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1843637
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

MP: $9.75
CO: $9.98
BTN: $11.38
SB: $12.36
BB: $16.71
Hero (UTG): $10.87

CO posts a big blind ($0.10)

Pre Flop: ($0.25) Hero is UTG with 8 :diamond: 8 :club:
Hero raises to $0.40, 1 fold, CO calls $0.30, 3 folds

Flop: ($0.95) 2 :heart: 6 :diamond: 6 :club: (2 players)
Hero bets $0.50, CO raises to $1.50, Hero calls $1

Turn: ($3.95) 3 :club: (2 players)
Hero checks, CO checks

River: ($3.95) 5 :heart: (2 players)
Hero checks, CO bets $1.75, Hero folds

vôbec som mu nevedel priradiť akú môže mať tu rang, na ten môj donk bet mi dal rais na flope hm, na river 1,75usd sa mi zdá byť málo na blaff, fakt neviem.. nechcelo sa mi ale foldol som. Moje staty niečo medzi Nit, on Calin station 3bet nepozná rais flop tiež 0%.. asi lepšie riešenie chcek/call miesto toho betu na flope??
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

Re: Hendo-Handy CG

Odoslaťod Hendo999 03 Aug 2012 12:05

Nabokow neviem prečo mi zmizol tvoj koment, chcel som ti like,, :) ale dík za reakciu.. áno opravujem cbetujem..
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!