lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 26 Júl 2009 19:54

Dufam :) .. To nam potom vsetkym kupi nejake fajne darceky, co? :angel:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 26 Júl 2009 20:07

jojo lucker jeden, 6te miesto 1111EUR

bol to jeden z najnechutnejsich turnajov co som kedy hral, mal som pocit ze mi to pokrovy bohovia robia naschval, prve dve hodiny som foldoval ruky typu 84o kym na druhej strane stola sa raisovali a reraisovali s JJ/QQ/AA/KK - vyzeralo to ze hram na najviac laggy stole na svete ale nakoniec sa vzdy ukazalo ze ti co tlacili mali monstre. Za prve 3 levely som dostal 3x Ax - 2x som musel pre akciu predo mnou foldnut, raz som isiel allin proti BTN openu a vyhral bez SD. Videl som pary 22,33 a 66 s ktorymi som prehral male poty a to bolo vsetko. Vdaka tomuto sa napriek mojmu obcasnemu stealu allin SB vs BB moj stack z peknych 25BB dostal na nesympatickych 15BB. Po pravej ruke mi lsedel chipleader ktory hral vela ruk a dorovnaval velke reraisy takze som si proti nemu nemohol velmi dovolit restealovat a musel som cakat na karty, dalsi problem bol ze po lavej ruke som mal dva 9BB stacky a nemohol som ani kradnut blindy s uplnymi hovadinami lebo by som musel dorovnat ich push. Proste situacia ked som nemal inu moznost len foldovat. Spravilo mi to aspon dobru image. Potom som sa kurioznym sposobom doubleupol ked po BTN limpe som pushol 10BB allin tusim s A3 a typek na BB ma dorovnal s J5 so slovami ze uz ho to nebavi ze to robim stale ( tym myslel ze to robim treti krat za 2,5 hodiny hry :) ). Po tejto hre som mal 20BB a raisol som par ruk ktore som vdaka mojej image vyhral pred flopom.

Jedna zaujimava ruka ktora mi dala dost chipov bola ked som raisol UTG AJo, dorovnal ma chipleader na BB, flop Q42ss som silno betol, super dorovnal a potom sme checkdownovali az po SD ktory som vyhral s Ahigh proti jeho netrafenemu FD. Tato ruka mi dala dost chipov, ale po stupnuti blindov som sa stale drzal okolo 15BB. Nastastie som videl ludi foldovat alliny pred flopom s lepsimi ako 2ku1 odds ked ich niekto reraisol tak som mierne ozil a zahral zo 2 restealy so slabsimi rukami proti superom o ktorych som vedel ze stealuju a zaroven nebudu dorovnavat ak nemaju AQ+/TT+

Na finaltable som sa takymto sposobom dostal s 13BB stackom ale tesne pred stupnutim blindov ktore ma vrhli pod hranicu 10BB. Hra bola zivsia, mali sme tam 2 ultra shortstacky ale nenechal som sa tym zastavit skor som ocakaval ze by ostatnych mohlo trknut nech nedorovnavaju moje alliny wide a nechaju najprv vypadnut shortov. Nanestastie po lavej ruke som mal chipleadera ktory mal snad 60% chipov v hre (na 9 handed stole) a mal som dojem ze bude dorovnavat 10-20BB alliny s Ax/KJ+/55+ co sa neskor aj potvrdilo takze som poushoval TT (najvacsi par ktory som za ten den dostal), pushoval som cez UTG limp ktory som si nevsimol :) ale nastastie foldol a ukazal eso - jeho fold ma potesil - mal som A7o a podla toho co hovoril mal A9-AT. Postupne sme sa dostali do 6 handed hry a mne ostavalo asi 8NN tak som pushol ATo UTG, dorovnal ma chlapik s 88 - vyhral som a mal som 115k pri 4000/8000/1000 blindoch. O par ruk neskor som dorovnal 7BB UTG push s 88 a napriek tomu ze som trafil set na flope som superovym 99 podlahol a ostalo mi 5BB. S tymi som o par ruk neskor dorovnal na SB allin od BTN ktory mal len o par chipov viac, otocil QTo, ja som mal A2o - bohuzial trafil trips na flope a ja som bol vonku

vcelku som spokojny aj ked hrat tymto stylom nie je zabavne, bohuzial stack mi nic ine neumoznil
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod 7castle 26 Júl 2009 20:15

yegon napísal:jojo lucker jeden, 6te miesto 1111EUR


Hmm skoda, ale lepsie ako dratom do oka. :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 26 Júl 2009 20:54

7castle napísal:
yegon napísal:jojo lucker jeden, 6te miesto 1111EUR


Hmm skoda, ale lepsie ako dratom do oka. :good:


ale to je aj bubble :D
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod TuKE 27 Júl 2009 02:25

Pekne Yegonescu :)
Nehral si potom cash v Hrone?
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 27 Júl 2009 07:21

nie utekal som domov - chcel som hrat turnaje a hlavne turbo takedown na stars ale ked som videl ze je tam regnutych 22000 ludi tak ma to preslo :)

este sa musim vratit k tomu turnaju v hrone, presiel som si to v hlave, za 5 a pol hodiny som nedostal ani raz JJ,QQ,KK,AA. Raz som mal AQ, reraisol s nimi a super foldol. Najlepsi par co som dostal bolo na FT raz TT s tym som pushol 12BB - vsetcia foldli. Raz som dostal 88 dorovnal s nimi allin na FT a prehral. Raz som mal AK na BB s 10BB na FT a vsetcia foldli.

To je vsetko co som mal, okrem toho asi 4-5x AJ

naozaj nepamatam ze by som kedykolvek predtym bol 5 hodin tak carddead - RIGGED :)

Mal som pocit ze pocas day 2 som nemal vela stastia lebo som nevyhral ziadne suckouty oproti tomu pocas day 1 mi docvalali dva flushe ked mi super dorovnal alliny. Spatne to ale musim prehodnotit - mal som sakra vela stastie pretoze mi ludia nedorovnali alliny ked som mal trash - co som mal vacsinou a tych par allinov ktore mi dorovnali som az na posledny vyhral flipy alebo 60/40. Bol to iny druh stastia ale pri tych kartach co som mal to muselo byt naozaj velke stastie.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Ivo 28 Júl 2009 15:18

Včera som bol v Hrone, a vraj medzi prvými štyrmi 22222 freezu skončili 3 dealeri z Hronu. A 22222 je údajne GT prizepool.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod 1zart1 28 Júl 2009 15:23

Ivo napísal:Včera som bol v Hrone, a vraj medzi prvými štyrmi 22222 freezu skončili 3 dealeri z Hronu. A 22222 je údajne GT prizepool.

OOOOPS, ale tak totu je viac ako vazne....kto je ochotny uverit, ze prave tam maju dealerov genialnych hracov pokru???
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 28 Júl 2009 16:29

lol zart :) a co je na tom zvlastne ? V tom turnaji ich bolo asi 15 :)
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod 1zart1 28 Júl 2009 17:12

w4444x napísal:lol zart :) a co je na tom zvlastne ? V tom turnaji ich bolo asi 15 :)

???? ale aj tak je to zvlastne, hlavne, ze mozu hrat v kasine kde pracuju
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!