lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Markizik 08 Dec 2009 19:32

yegon napísal:musim sa s trochou obav (in before "gay" comments) priznat ze napriek pociatocnemu odporu sposobenemu neskutocne ohavnou reklamou na film Twilight som si ho predvcerom v noci z nedostatku inej formy zabavy pozrel ked som dohraval posledny turnaj na stars

na moje prekvapenie sa mi velmi pacil, ta dievcina hrala vynikajuco, bola tam super hudba, dobra kamera a aj dej bol fit az na zopar kuskov ktore som musel preskocit lebo som sa za hlavnych hrdinov hanbil (som taka citliva dusa a mam problem pozerat romanticke filmy)

Dnes som teda zobral manzelku do kina na druhy diel (New moon) a ten bol tiez super tak som hned zakupil vsetky 4 knihy a pustil sa do citania

takze prijemne prekvapenie pre mna :)



:good:

Knihy su super, odporucam anglicky original. Ta pani pise velmi putavo :) Nuts je 4. diel. ;-) A stale ostava obrovsky potencial pre pokracovanie pribehu, tak som zvedavy, ci sa hecne... Aj ked teraz trucuje,... kvoli tomu, ze jej ten posledny nedopisany diel niekto ukradol a vyvesil na internet...

Takze na nete je aj cast 5 dielu (Midnight Sun), ktory rozprava dej dielu prveho (Twilight) z pohladu upira :) Vhodne zaradit po jednicke :)
Markizik
 
Príspevky: 124
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 1

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 08 Dec 2009 19:39

omg yegon mega fail ....
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod spax 08 Dec 2009 20:34

w4444x napísal:omg yegon mega fail ....


affirmative
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod 7castle 08 Dec 2009 20:56

quit life imo
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 08 Dec 2009 23:00

hehe ocakaval som taketo komenty :) ale hrdinsky som to aj tak postol - btw aj ste to videli alebo to hodnotite tym sposobom ako ja predtym nez som si to pozrel?

od napisania posledneho prispevku som sa pustil do prvej knihy serie, dal som dole cca 200 stran, je to skoro to iste co film s drobnymi zmenami + par veci navyse ale dobre sa to cita, napriek tomu ze som ten film videl 2 za posledne 3 dni ma to aj tak bavi. Necudujem sa ze sa to tak dobe predava. Aj slovensky preklad bol kupodivu ok na rozdiel od inych knih co som cital po nasom.

tvrdsich chlapov dufam potesim tym ze som si pozrel film Ghost rider ktory je sice uz starsi ale este som ho nevidel. Pacil sa mi. Moze byt?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 11 Dec 2009 16:49

weeeeeeeeeeeeeee

postaral som sa o druhy "seat open" na CSPT main event-e ked som s 12k stackom pri blindoch 50/100 na SB reraisol BTN open (300) na 1200 a po 4bete 5000 od BTN-u som shipol allin so svojimi QQ - super otocil AA, flopol som gutshot ale nedocvalalo mi a bolo vymalovane

BTN bol starsi pan takze asi na 4bet sa to dalo zahodit ale 120BB stack a nase pozicie ma viedli k tomu aby som to tam nakoniec poslal. Zvazoval som call 4betu a shipnut low flop ale myslim ze kvoli velkemu 4betu sa to neoplati cize to bolo ship/fold - okrem toho sa mi zdalo ze velkost 4betu skor naznacuje slabsiu ruku ako JJ/AK ktora sa boji vidiet flop - BAD READ :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod 7castle 11 Dec 2009 21:49

No krasny setup, ja by som to inak asi zhodil, je pravda ze ten bet skor nasvedcuje AK/JJ, ale zase, mas 99% istotu ze menej ako AK/JJ to nie je, a 0% FE. Cize sa v zasade modlis aby to nebol overpair.

A hlavne, s JJ/AK je este stale OVELA pravdepodobnejsie ze ta super len flatne v pozicii.

A inak humus :(
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 11 Dec 2009 22:18

7castle napísal:ja by som to inak asi zhodil


tak ale ty si foldbot :)

ale nie - mas pravdu - mal to byt fold len som to zase zobral tym stylom ze "neexistuje aby mal na btne silnejsiu handu ked ja mam QQ - to by bolo nespravodlive" a tiez moj prvy dojem (pocit z toho ako pozrel karty a vsadil) bol ze kradne blindy ked spravil ten prvy raise na 300 a toho som sa potom uz drzal co je samozrejme po jeho 4bete na 5000 vyrazne LOL

tak mi treba
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod 7castle 11 Dec 2009 22:40

Pocuj inak preco si mal uz vtedy len 12k ;)

Zeby si sa nam nejako zbytocne odhadzal? :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 12 Dec 2009 00:14

7castle napísal:Pocuj inak preco si mal uz vtedy len 12k ;)

Zeby si sa nam nejako zbytocne odhadzal? :D


ani nie, vyhral som jednu malu hru s babyflushom, pustil par blindov so spekulativnymi rukami a 2,2k som prehral proti maniakovi ktoreho sme mali na stole a ktory dorovnaval kazdy raise pf, donkoval s gutshotmi, betoval 3 streets s tretim parom, proste monster bluffy kazdu ruku a podobne veci takze mal uz len 2200 stack v prvom leveli

handa bola nasledovna
blindy 25/50

limp,limp
ja CO 89o limp
maniak na SB raise 200
BB call, este jeden call a ja call

flop 369r

maniak bet 1000
vsetcia fold ja call s tym ze som skoro vzdy vpredu a ostavalo mu uz len 1k ktore som ho chcel nechat odhodit na turne


turn J
maniak allin 1000 a ja obv call

maniak otocil set s 33
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!