lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 05 Mar 2009 23:27

dajte mi samicku a sukromie na 5 minut, za taky profit sa clovek dokaze obetovat a pokryt dopyt :ROFL: :ROFL: :ROFL:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 08 Mar 2009 01:08

dnes to bola taka "swingers" party hral som 10 potov vacsich ako 800USD takze to lietalo hore dole, bohuzial ku koncu ma smyklo k nule no ale nie je kazdy den nedela :)

2009-03-07-gr.jpg
2009-03-07-gr.jpg (113.6 ) Zobrazená 2271 krát


scasti si za to mozem aj sam, nehral som uplne dobre, podpisuje sana mne unava z dlheho hrania, ved som za tyzden odohral skoro tolko ruk ako minuly mesiac. Zbrklymi rozhodnutiami som sa pripravil o cca 400 dolarov v dvoch potoch o ktorych viem ze neboli dopbre zahrate a urcite o kopec viac v spotoch kde si vobec nie som isty ktora lajna je najlepsia

V poslednej dobe mam pocit ze sa zlepsujem v tahani value a v handreadingu, casto sa mi stava ze na riveri viem aku ruku ma super a mozem presne stanovit velkost betu ktoru super moze dorovnat alebo zahrat (pre mna predtym netradicny) river check/raise so silnou rukou ked viem ze super ma bud bluff alebo ruku ktora bude sama valuebetovat ak checknem river

celkom ma tesi ked sa mi zadari dobre urcit co ma super a zvolit optimalnu lajnu

na druhej strane sa trapim v nonshowdownoch, niezeby som v nich prehraval ale nevyhravam dost aby som pokryl straty z blindov, hram viac tight lebo hravam 6 stolov naraz aby som stihal uhrat nejaky rozumny pocet ruk. Problem je v tom ze pri 6 stoloch nemam az taky dobry prehlad na koho mozem tlacit a na koho radsej nie a potom sa mi stava ze sa pustam zbytocne do boja s maniakmi ktori nefolduju a dlhsie mi trva kym sa prisposbim calling stationam. Musim sa na to viac sustredit.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod TuKE 08 Mar 2009 02:14

w4444x napísal:poprosim jedneho klokana tuke cena neni podstatna :D

Keď som ti ponúkal pred dvoma mesiacmi služby šamana za 999.99€, tak si nechcel.
Klokan neprináša len veľkú moc, ale aj veľkú zodpovednosť a ty si ešte príliš mladý a neskúsený, by si sa nechal opiť mocou :)
Yegon je starý pes, ktorého zlým veciam už nenaučí môj klokan, takže jemu som ho mohol poslať :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 08 Mar 2009 14:50

TuKE napísal:
w4444x napísal:poprosim jedneho klokana tuke cena neni podstatna :D

Keď som ti ponúkal pred dvoma mesiacmi služby šamana za 999.99€, tak si nechcel.
Klokan neprináša len veľkú moc, ale aj veľkú zodpovednosť a ty si ešte príliš mladý a neskúsený, by si sa nechal opiť mocou :)
Yegon je starý pes, ktorého zlým veciam už nenaučí môj klokan, takže jemu som ho mohol poslať :)


doomswitch na teba rovno ti aj karmu donicim
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 10 Mar 2009 00:09

dnes to mohla byt pekna session ...

... ak by som hral dobre :)

mal som taky nejaky vseobecne priposraty den, co sa prejavilo na statoch - po session som zistil ze miesto standardnych 40% som betoval turn len v 8% pripadov - LOL. Aby som si tento nedostatok akcie vyvazil snazil som sa prevalcovat agresivnych regov, ktori ale nakoniec prevalcovali vzdy mna a ja som len foldoval (like a bitch) vo zbytocne nafuknutych potoch. Tymito mojimi aktivitami dosiahla moja cervena ciara katastrofalnej urovne

no ale lucker ako ja sa aj v takychto sessions moze dostat do plusu ked podrzia showdowny - musim povedat ze ludia po mne priam hadzali peniaze a potesil i krasny freeroll ked sme dvaja flopli nut straight ale ja som k nej mal este aj FD a ten mi dorazil :)

musim zajtra poctivo prejst session, zanalyzovat hru a trosku (rozumej - hodne) si vstupit do svedomia a zlepsit hru lebo sa nejak motkam okolo evenu uz par tisic ruk

2009-03-09-gr.jpg
2009-03-09-gr.jpg (110.15 ) Zobrazená 1988 krát


EDIT: zabudol som sa pochvalit ze som sa premrskol na platinum star na PS - to sa mi zatial nikdy nepodarilo ani za cely mesiac :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 10 Mar 2009 01:05

ty hras uz na PS :) ? kedy si sa tam prestahoval ??
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod TuKE 10 Mar 2009 05:08

w4444x napísal:ty hras uz na PS :) ? kedy si sa tam prestahoval ??

LOL, to som ti nehovoril, že klokan je kompatibilný iba s P****Stars a TuKEnity štýlom?
Dobre, že som ho neposlal tebe, ale Yegonovi :) Ty by si ho chudáka terorizoval na tom tvojom podvodníckom OnGame softe :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 11 Mar 2009 01:00

hinkywinky session, kratka a s trochou smoly. Shorstackovia s ktorymi som isiel allin pf ma vzdy outflopli aj ked pf som bol lepsi - no ale nemozem sa stazovat pri mojej predchadzajucej serii neporazitelnosti pocas ktorej som kosil shortstackov bez jedinej prehry allinu

neudialo sa nic vynimocne az snad na jednu handu kde som flopol s AK nut FD + overs proti setu a nedocvalalo mi, okrem toho som odohral dve cudne hry ktore spomeniem

v rmci boja za zlepsenie kondicie som sa rozhodol absolvovat bezecky treningovy program, budem o nom pisat do blogu aby som sa nemohol vyhovarat, ak by som to zanedbaval tak mi prosim vynadajte a posmievajte sa mi aby som mal motivaciu vydrzat

dnes som si dal prvy trening, bezal som na pase 2 minuty chodza, 35 minut beh 8km/h, 3 minuty chodza, prebehlo to vcelku v pohode i ked samozrejme boli bolesti predsa len ked ma clovek 120kg tak aj male poskocenie je dost narocne na klby - ale vydrzal som krizu okolo 15-tej minuty a dorazil som to do konca. Ubehol/presiel som 4,9km co si myslim ze je slusny vykon na zaciatok.

Podrobnosti treningoveho planu su tu http://behy.cz/2006013101-priprava-na-pim-tyden-c-.html

2009-03-10-gr.jpg
2009-03-10-gr.jpg (112.91 ) Zobrazená 1742 krát


tu su spomenute handy

Hand #1

SB: $454.00
BB: $400.00
Hero (BTN): $466.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with J :diamond: A :heart:
Hero raises to $12, SB raises to $46, 1 fold, Hero calls $34
typek ma hodne 3betoval pf takze dorovnavam a planujem sa stacknut ak trafim TP

Flop: ($96.00) J :spade: 2 :club: 7 :diamond: (2 players)
SB bets $45.00, Hero raises to $90, SB calls $45
kedze som hral proti regularovi a 3betoval ma uz par krat predtym chcel som vyuzit suchost flopu a repovat bezduchy a zufaly bluff. Dufal som ze to shipne cezo mna s overcards alebo nejakym gutshotom alebo dorovna s niecim ako 88, J9

Turn: ($276.00) 3 :spade: (2 players)
SB checks, Hero bets $130.00, SB calls $130
rozmyslal som ci nechecknut turn akoze vzdavam svoj "one shot only" pokus o bluff ale nebol som si isty ci vystreli river ako bluff a nechcel som si nechat ujst sancu namotat Jx ruky. Preto aj betujem tak malo aby Jx nemohlo zlozit ale zase aby na river ostaval malicky shove ktory tiez bude musiet dorovnat

River: ($536.00) T :heart: (2 players)
SB checks, Hero bets $200.00, SB folds
netusim co mi foldol, mozno pickupol FD na turne alebo to hral ciste na overcards a povedal si ze moj turn bet je dostatocne maly a jeho 6 outov je snad zivych

Final Pot: $536.00
Hero wins $535.00
(Rake: $1.00)

Hand #2

BTN: $410.20
SB: $145.10
BB: $400.00
UTG: $451.00
Hero (CO): $610.55

Pre Flop: ($6.00) Hero is CO with T :heart: A :diamond:
1 fold, Hero raises to $12, BTN calls $12, 2 folds
toto je tiez proti regularovi, jeho call ma moc netesi lebo urcite je od neho pravdepodobnejsie ze ma bude floatovat a robit problemy v pozicii nez nejaka fishka

Flop: ($30.00) 9 :club: 6 :spade: 6 :diamond: (2 players)
Hero bets $20.00, BTN calls $20
proti regularovi je toto checknutelny flop ci uz s umyslom foldnut, callnut alebo raisnut ak vsadi. Reg mi totiz na sparovanom boarde neda kredit a v pozicii ma bude floatovat so sirokou range, na druhej strane mi to otvara moznost ziskovo barrellovat turn. Rozhodol som sa preto predsa len pre cbet - nemali sme ziadnu sialenu history a predtym celkom rozumne foldoval na cbety. Okrem toho neznasam check/foldovat :) a check/call mi neprisiel ziskovy lebo by som mal velky problem dostat sa k showdownu.

Turn: ($70.00) 3 :heart: (2 players)
Hero checks, BTN checks
moj plan bol barrellovat turn ale toto je karta na ktorej sa proste neda :) vedel by som vyfoldovat 77/88/55/44 i ked to nie je uplne iste a to je dost uzka range

River: ($70.00) Q :heart: (2 players)
Hero checks, BTN bets $44.00, Hero calls $44
tu zacia ta ruka byt zaujimava, jeho bet nedaval absolutne zmysel lebo nema co valuebetovat co by mohol mat trafene na flope, nemam ziaden read ze by bol natolko vychcany ze by tu vbetoval 9x alebo 77, tvrdi mi ze bud
- trafil Q ale to uz by bola aka haluz a okrem toho s akym Q sa dostane cez flop?
- ma 6x ale to je malo pravdepodobne
myslim ze je velka sanca ze ma nieco ako netrafeny gutshot, OESD alebo overcards a to vsetko mam pobite takze dorovnavam. Jeho ruka ma trochu prekvapila, myslim ze jeho bet bol zly pretoze neviem aku lepsiu ruku planoval vyfoldovat, z toho ze tu callujem s A high je jasne ze by som mu nefoldol 22


Final Pot: $158.00
BTN shows A :spade: T :diamond:
Hero shows T :heart: A :diamond:
Hero wins $78.00
BTN wins $78.00
(Rake: $2.00)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 11 Mar 2009 01:24

Nemal by si behat a hrat poker naraz , potom je ten graf cely kostrbaty
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod 7castle 11 Mar 2009 11:18

okrem toho s akym Q sa dostane cez flop?

Hmm chcel som byt povodne vtipny k tomu tvojmu behu ale toto ma zaujalo, nie je celkom normalne ze ma povedzme Q :club: J :club:, co v pohode vola PF, na flope ma overs + rozne haluzne gutshoty a ked ta floatne tak ta moze vybluffovat na turne ci riveri a potom sa na turne rozhodne z nejakeho dovodu ze to skusi az na riveri?

z toho ze tu callujem s A high je jasne ze by som mu nefoldol 22

Haha ale sak to hadam nevedel ked betoval nie?
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!