Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod wizdo 02 Mar 2009 17:34

petardo napísal:Wizdo bol som sa pozriet u teba ako to tam vyzera.
Co urobi petardo ked vidi velky pot a ma draw? :D

Party Poker $25 Pot Limit Omaha Hi - 6 players
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BTN: $30.34
SB: $15.42
BB: $25.00
UTG: $28.78
Hero (MP): $5.79
CO: $48.94

Pre Flop: ($0.35) Hero is MP with 4Obrázok QObrázok TObrázok KObrázok
UTG calls $0.25, Hero calls $0.25, CO raises to $1.35, 1 fold, SB calls $1.25, 1 fold, UTG calls $1.10, Hero calls $1.10

Flop: ($5.65) TObrázok 9Obrázok 2Obrázok (4 players)
SB bets $0.50, UTG calls $0.50, Hero calls $0.50, CO raises to $5, SB calls $4.50, UTG folds, Hero calls $3.94 all in

Turn: ($20.59) 4Obrázok (3 players - 1 is all in)
SB checks, CO checks

River: ($20.59) 3Obrázok (3 players - 1 is all in)
SB checks, CO checks

Final Pot: $20.59
SB shows QObrázok JObrázok JObrázok AObrázok (a pair of Jacks)
Hero shows 4Obrázok QObrázok TObrázok KObrázok (two pairs, Tens and Fours)
CO shows TObrázok AObrázok AObrázok 8Obrázok (a pair of Aces)
CO wins $1.07
Hero wins $18.50
(Rake: $1.02)


No u mna je este o kusok vyssie a to PL50:P...druha vec, ty tak hnusne luckujes az to boli :P :evil:

petardo napísal:Do kelu je tam malo stolov a ked sa chcem vratit musim vlozit co som nahral.Tam sa neda hrat SSS moc dobre.Ked tak kazdych 40 minut sa vratit.

Party Poker $25 Pot Limit Omaha Hi - 5 players
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

kustie (CO): $7.10
Kreditor333 (BTN): $36.02
Hero (SB): $9.53
Delite888 (BB): $25.00
Loshin (UTG): $17.30

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with TObrázok 9Obrázok AObrázok 9Obrázok
1 fold, kustie calls $0.25, 1 fold, Hero calls $0.15, Delite888 checks

Flop: ($0.75) 4Obrázok 2Obrázok AObrázok (3 players)
Hero checks, Delite888 checks, kustie bets $0.50, Hero calls $0.50, Delite888 folds

Turn: ($1.75) AObrázok (2 players)
Hero checks, kustie bets $1.67, Hero calls $1.67

River: ($5.09) 9Obrázok (2 players)
Hero checks, kustie bets $4.68 all in, Hero calls $4.68

Final Pot: $14.45
kustie mucks 8Obrázok 8Obrázok 4Obrázok 4Obrázok (a full house, Fours full of Aces)
Hero shows TObrázok 9Obrázok AObrázok 9Obrázok (a full house, Aces full of Nines)
Hero wins $13.73
(Rake: $0.72)


jaj ale SSS strategy sa nehra len double up a fuc...ak sa chces naucit skus sa dostat z shorta na fullbuy in a potom zacni hrat a uvidis ten rozdiel...
druha vec stolov byva dost hlavne 6max. A skus ukazat aj nejaku no lucky vyhru 8-)
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod petardo 02 Mar 2009 17:51

Wizdo ake lucky ved sa hra az po river.Vies velmi dobre aka je omaha.Kazdy kto je na flope ma nejake draw alebo pod. Si vsimni druhu hru.Mam tam stack cez 9$.Zacinal som s 5$.Prvu hru som bezpecne vyhral.Pri 7.50$ by som mal opustit stol aspon podla SSS strategie podla pokerstrategy.Ty mi chces povedat ,ze by si to zahodil v oboch pripadoch?Ten prvy bol jasny allin s mojim stackom a ten druhy podla riveru.Keby siel allin na turne idem aj ja.Takto som si vybudoval pekny bankroll na PS.Tam hrajem 01/02$ limity.Idem do toho s 2$ a pri 2.5 a viac zmena stola.Robi to tak strasne vela hracov.
To by som sem mohol postovat aj ked som nemal lucky toho je tiez dost. Napriklad neviem odhadnut ci ma niekto poker alebo nie.Uz som tak par krat prehral s AAAxx fullhouse.
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod tucniak 02 Mar 2009 18:02

Obrázok
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod wizdo 02 Mar 2009 18:10

petardo napísal:Wizdo ake lucky ved sa hra az po river.Vies velmi dobre aka je omaha.Kazdy kto je na flope ma nejake draw alebo pod. Si vsimni druhu hru.Mam tam stack cez 9$.Zacinal som s 5$.Prvu hru som bezpecne vyhral.Pri 7.50$ by som mal opustit stol aspon podla SSS strategie podla pokerstrategy.Ty mi chces povedat ,ze by si to zahodil v oboch pripadoch?Ten prvy bol jasny allin s mojim stackom a ten druhy podla riveru.Keby siel allin na turne idem aj ja.Takto som si vybudoval pekny bankroll na PS.Tam hrajem 01/02$ limity.Idem do toho s 2$ a pri 2.5 a viac zmena stola.Robi to tak strasne vela hracov.
To by som sem mohol postovat aj ked som nemal lucky toho je tiez dost. Napriklad neviem odhadnut ci ma niekto poker alebo nie.Uz som tak par krat prehral s AAAxx fullhouse.



prva ruka cisty hnus,...viac menej iba J je tvoj out...a tvoje zvysne karty...s Q by som bol na tom vselijak, K by dalo dalsiemu postupku a s 4 by si mal chabe 2 pary....nic moc...

druha hra....uz na turne Ti musi byt jasne ze bud ma 35, set alebo A s lepsim kickerom... proste u mna flop fold, turn uz call a river nie je o com....

SSS v omahe je podla mna trosku ina, neviem co pisu na pokerstrategy, ale v omahe je tazsie zahrat SSS lebo velmi casto budes na flope atd.

S porkom si nelam hlavu, ak ho ma a ty mas naj full mas proste smolu a musis mu to zaplatit...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod petardo 02 Mar 2009 19:52

wizdo napísal:
petardo napísal:Wizdo ake lucky ved sa hra az po river.Vies velmi dobre aka je omaha.Kazdy kto je na flope ma nejake draw alebo pod. Si vsimni druhu hru.Mam tam stack cez 9$.Zacinal som s 5$.Prvu hru som bezpecne vyhral.Pri 7.50$ by som mal opustit stol aspon podla SSS strategie podla pokerstrategy.Ty mi chces povedat ,ze by si to zahodil v oboch pripadoch?Ten prvy bol jasny allin s mojim stackom a ten druhy podla riveru.Keby siel allin na turne idem aj ja.Takto som si vybudoval pekny bankroll na PS.Tam hrajem 01/02$ limity.Idem do toho s 2$ a pri 2.5 a viac zmena stola.Robi to tak strasne vela hracov.
To by som sem mohol postovat aj ked som nemal lucky toho je tiez dost. Napriklad neviem odhadnut ci ma niekto poker alebo nie.Uz som tak par krat prehral s AAAxx fullhouse.



prva ruka cisty hnus,...viac menej iba J je tvoj out...a tvoje zvysne karty...s Q by som bol na tom vselijak, K by dalo dalsiemu postupku a s 4 by si mal chabe 2 pary....nic moc...

druha hra....uz na turne Ti musi byt jasne ze bud ma 35, set alebo A s lepsim kickerom... proste u mna flop fold, turn uz call a river nie je o com....

SSS v omahe je podla mna trosku ina, neviem co pisu na pokerstrategy, ale v omahe je tazsie zahrat SSS lebo velmi casto budes na flope atd.

S porkom si nelam hlavu, ak ho ma a ty mas naj full mas proste smolu a musis mu to zaplatit...


K tej prvej hre. Risk je zisk,keby som mal vacsi stack tak je to fold.O tom to je riskujem malo.
Druha hra Jasne ,ze bol popredu.Tak je to povacsine.
Hram to ako hram.Minule som sedel pri stole asi 30 minut.Po dvoch minutach som mal triple vklad a dalej nic.S takym stackom som sa bal stacknut allin.Zbytocne som tam sedel.Za dalsich 27 minut som nahral tusim este 3 nasobok.Rychlejsie by som to mal ako short.Mi utekali river monstery.Ked sa to naucim hrat tak potom to skusim inak.Navyse ma to takto viacej bavi.
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod petardo 03 Mar 2009 02:31

Kolko je normalne hrat poker aby sa clovek vedel sustredit? Ja ked som neni unaveny hrajem dobre,inak je to katastrofa niekedy.Rozmyslam hrat viacej stolov naraz a nepremahat sa pri tom neskoro do noci. Inak ma stvu herne ktore ked cloveku vypadne spojenie alebo zaspi nedaju hraca do allinu s tym co tam vlozil.Na B**365 to tak funguje a je to super.Dnes session petardo deal x95x
flop 993 ,petardo bet,1 call, turn 5 ,petardo bet ,1 hrac call, river 9 petardo :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina: :nina:

:apminer2: :apminer2: :apminer2: :apminer2: :apminer2: :apminer2: :apminer2: :apminer2: :apminer2: :apminer2: :apminer2: :apminer2:
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod buschle 03 Mar 2009 07:36

petardo napísal: Inak ma stvu herne ktore ked cloveku vypadne spojenie alebo zaspi nedaju hraca do allinu s tym co tam vlozil.Na B**365 to tak funguje a je to super.2:


lebo to zmrdi zneuzivaju.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod yegon 03 Mar 2009 09:37

petardo napísal:Kolko je normalne hrat poker aby sa clovek vedel sustredit?


ja zvladam tak 2 hodiny potom to uz nema stavu a lepsie je imo dat si pol hodku pauzu a pokracovat potom nez tahat dlhsie session v kuse
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod petardo 03 Mar 2009 11:37

Wizdo takto si to myslel
Inak ta suma uz je neplatna.Zase som o dve ruky vyberal

Party Poker $25 Pot Limit Omaha Hi - 6 players
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

CO: $27.68
Hero (BTN): $15.80
SB: $13.24
BB: $32.75
UTG: $5.90
MP: $24.88

Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with 8Obrázok 6Obrázok 9Obrázok 5Obrázok
1 fold, MP raises to $0.85, 1 fold, Hero calls $0.85, SB calls $0.75, 1 fold

Flop: ($2.80) 7Obrázok 9Obrázok 9Obrázok (3 players)
SB checks, MP bets $2.66, Hero raises to $5.32, SB folds, MP calls $2.66

Turn: ($13.44) 9Obrázok (2 players)
MP checks, Hero checks

River: ($13.44) KObrázok (2 players)
MP bets $12.77, Hero calls $9.63 all in

Final Pot: $32.70
Hero shows 8Obrázok 6Obrázok 9Obrázok 5Obrázok (four of a kind, Nines)
MP shows AObrázok TObrázok AObrázok QObrázok (a full house, Nines full of Aces)
MP wins $0.00
Hero wins $31.07
(Rake: $1.63)
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod petardo 03 Mar 2009 11:38

buschle napísal:
petardo napísal: Inak ma stvu herne ktore ked cloveku vypadne spojenie alebo zaspi nedaju hraca do allinu s tym co tam vlozil.Na B**365 to tak funguje a je to super.2:


lebo to zmrdi zneuzivaju.

Vidis to ma ani nenapadlo
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!