Poldiho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: poldiho trápenie a tilt (blog)

Odoslaťod brano172 11 Nov 2009 10:28

Poldi, ak mas deucescracked, pohladaj seriu Eightfold s Tommym Angelom. Je to zalozene na Elements of Pokera je to dost poucne (a aj celkom zabavne).
brano172
 
Príspevky: 161
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: poldiho trápenie a tilt (blog)

Odoslaťod poldinhoo 11 Nov 2009 13:36

brano: nemam bohuzial deuces

yegon: ak je ta variancia relativne vyrovnana,vyrovnam sa aj ja s obcasnym badbeatom ale,to čo sa mne robí od víkendu je neuveritelne..

skúsim si dať teda nejaké antitilt body snáď sa mi podarí ich dodržovať

1.) hrať max. 500hands za session..

2.) hrať max. 8 stolov

3.) po riadnom badbeate insta pauza 10min..

4.) stoploss -2BI

5.) každú session začínať od 0 a nie s tým,že dobieham stratenú časť BR z minulej session

- ak hrám dlho a nie som v pluse začnem vymýšlať a ak som v mínuse zase sa snažím dobiehať stratu a tá práve preto narastá..
-pri 8stoloch mám bez tiltu priemerne winrate 15-20BB/100hands.keď tiltím otvrorím si často až 16stolov..dúfam,že to prekliatie posledných dní skončí a dostane sa to do obvyklých koľají..

ak máte ešte nejaké nápady ako zvládať tilt,tak si ich rád prečítam..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: poldiho trápenie a tilt (blog)

Odoslaťod yegon 11 Nov 2009 13:41

poldinhoo napísal:5.) každú HANDU začínať od 0 a nie s tým,že dobieham stratenú časť BR z minulej HANDY


IMO
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: poldiho trápenie a tilt (blog)

Odoslaťod WolfiKxx 11 Nov 2009 16:51

ja som bol nedavno v life tilte aj ma napadali uplne kraviny v mojej hlave ...napr ze vyberam peniaze a koncim s pokrom na dobro :lol2: ale toho sa uz asi nezbavim ... a k tomu som nedavno presiel na vyssi limit bol som dole -7 BI potom som sa "dal do kopy" s cistou myslou som vstupoval do session ako by som nemal ziaden swing... a zacal hrat opat v pohode a stiahol som to na -2 BI :)

daj si jeden den pauzu :) ved NL2 ty musis uricte beatovat aj NL5 aj NL10 by si v pohode zvladol :) vyssie uz neviem nemam skusenosti zatial...

:gl:
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: poldiho trápenie a tilt (blog)

Odoslaťod KoPe 11 Nov 2009 19:25

hej všimol som si ťa pri stole :) inak normálne som nezvykol hrávať na ftp ale chcem si objednať mikinu za body a ešte ich nemám dosť :D . inak ja keď dostanem bad beat, tak vždy si zatvorím oči a tri krát sa pomaly zhlboka nadýchnem a hneď mi je lepšie a hrám ďalej. skús to a možno aj tebe to bude pomáhať
Obrázok používateľa
KoPe
 
Príspevky: 289
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 3 krát/13 krát
Karma: 0

Re: poldiho trápenie a tilt (blog)

Odoslaťod poldinhoo 11 Nov 2009 20:19

jeden zvládam..ak som v pluse,tak aj dva..ale keď napr. za session 4-5flipov v rade,tak sa neudržím
inak som odhalil môj najvačší leak a je to AI PF :o
:gl: nech máš tú mikinu čoskoro..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: poldiho trápenie a tilt (blog)

Odoslaťod Capolos 11 Nov 2009 20:37

treba si dat od pokru pauzu.. nejaky tyzden dva a uvidis ako sa ti v hlave precisti.. nastav si blokovanie uctu aby ta nelakalo a fakt si daj pauzu. alebo hraj nazivo namiesto toho BadBeatLandu menom internet.. to je navyse ovela vacsia zabava
Capolos
 
Príspevky: 29
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: poldiho trápenie a tilt (blog)

Odoslaťod poldinhoo 14 Nov 2009 22:42

no antitilt opatrenia zatial fungujú,možno to bude tým,že total sick run prešiel a badbeaty už sú to v tom štandartnom počte..
inak stále viacmenej triem biedu a mesiac bude zisk asi len z rakebacku(čo sú na NL2 obrovske sumy :D )
no ale treba hladat aj v zlom pozitiva a zacal som sa viac vzdelavat..citam nejake artikly a pozeram videa,rozmyslam viac a o hre atd..
mám tu jednu hru s ktorou by som chcel poradit..stáva sa mi to viac ako často a je to zrejme limitom ktorý hrám...

na hráča mám len asi 10 rúk,takže staty nie sú vôbec relevatné..ide o to,že ja presne viem čo má na ruke a je to 6x,zrejme 65,67 keďže ludia radi hraju konektory..potrebujem však vedieť čo robiť na turne..moja teória: keďže viem,že stojím proti postupke a mám redraw na FH,môžem tu checknť turn,s tým,že dúfam,že sa mi spáruje board?lebo tlačiť peniaze do potu kde som pozadu mi príde zle..naozaj neviem..ďakujem..

Full Tilt Poker $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 368700
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

CO: $1.76
BTN: $2.14
SB: $2.00
BB: $5.27
UTG: $2.49
Hero (MP): $2.15

Pre Flop: ($0.03) Hero is MP with 4 :club: 4 :diamond:
UTG raises to $0.07, Hero calls $0.07, 2 folds, SB calls $0.06, BB calls $0.05

Flop: ($0.28) 7 :heart: 5 :club: 4 :spade: (4 players)
SB checks, BB checks, UTG checks, Hero bets $0.28, SB calls $0.28, BB folds, UTG folds

Turn: ($0.84) 8 :heart: (2 players)
SB checks, Hero ????

[spoiler=]River: ($0.84) 8 :diamond: (2 players)
SB bets $0.40, Hero raises to $1.80 all in, SB calls $1.25 all in

Final Pot: $4.14
SB mucks 5 :heart: 6 :heart:
Hero shows 4 :club: 4 :diamond: (a full house, Fours full of Eights)
Hero wins $3.87
(Rake: $0.27)[/spoiler]
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: poldiho trápenie a tilt (blog)

Odoslaťod brano172 14 Nov 2009 23:17

Nemyslim si, ze sa podla dostupnych informacii mozes jeho range zuzit iba na 6x.

Ale ak by si teda presne vedel ,ze ma v range jedine 6x, tak betovat nema zmysel - value neziskas (kedze horsia ruka nie je) a nevybluffujes ho tiez nikdy.
brano172
 
Príspevky: 161
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: poldiho trápenie a tilt (blog)

Odoslaťod poldinhoo 14 Nov 2009 23:26

no teraz si uvedomujem,že máš pravdu..
ťažko tu odhadovať presne 6x..ale z nejakého dôvodu som si bol po tom checku istý,že ju má..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!