Poldiho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: poldiho trápenie a tilt (blog)

Odoslaťod spax 26 Nov 2009 20:02

ja nevim, kdyz uz 6 mesicu nejsi schopny udelat move up, tak je asi cas zacit nekde hledat chybu. Venujes cas k tomu, aby jsi analyzoval hru a hledal chyby?
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: poldiho trápenie a tilt (blog)

Odoslaťod poldinhoo 26 Nov 2009 20:49

emjayko máš pravdu..ja sa naháňam za rb a bonusmi,lebo dúfam,že aspoň z toho niečo bude..ale pritom prehrám ešte viac ako dostanem za tie bonusy.. :wall: ale to už padlo..kašlem na bonusy..

spax:nie, o move up sa snazim asi mesiac..teda ja už som ho aj spravil..
mam momentalne asi 37BI na NL5 ale sa to normalne bojim hrat,ked ma plieska aj na NL2 každú session..všetky flipy a vačšinu AI kde som favorit prehrávam..čím viac sa snažím tým viac ma bije..a potom začnem tiltiť.. :fish:
ale zase musím sa priznať,že napriek tomu,že sa k tomu stále snažím prinútiť,nevzdelávam sa vôbec!..proste len hrám a vždy si poviem,že radšej si hodinu zahrám ako si za ten čas pozrieť video alebo prečítať článok..a tam bude tá chyba..

tento mesiac som mal vela vela času a chcel som nahrať čo najviac rúk,ale po tomto mesiace som stratil všetky nádeje,že by z toho pokru mohlo niečo byť..Ako sa hovorí:nešťastie v hre ,šťastie v láske..v automate za 100otočeni netrafím ja ani dve čerešne,poker takisto :crazy: ..ale zajtra sme s priateľkou 3roky spolu a nemožem mať šťastie všade ;) ..to pokrové šťastie nechám ostatným..

dúfam,že tento mesiac bol ten zlom,tá facka ktorá ma prinúti aj sa vzdelávať a nie len hrať..

trochu som sa rozpísal,ale musel som to dať von a dúfam,že si to niekto prečítal.. :) idem sa von odreagovať..

želám vám tu všetkým,len to naj..nech sa vám darí.. :gl:
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Confession of a fish (poldiho blog)

Odoslaťod WolfiKxx 26 Nov 2009 21:16

podla mna by pomohlo sa opit :lol3: a potom budes mat cistu hlavu :P

ale ked pises ze zajtra mas pekny den a 3 roky :good: s priatelkou ;)... tak chlastanie sa nebude konat asi :ROFL:

s 37 BI by som siel na NL5 a snazil sa tam ustalit :) a nemal by si byt moneyscared ( no nechccem ta navadzat samozrejme je to tvoja volba :) )

hrat to urcite vies ... netreba si namyslat ze kazdu hru co hras prehras s negativnym myslenim to just jak naschval pride co neches vidiet...

ja som tetno mesiac prechadzal "konecne" na vyssi limit a za tyzden som dostal na drzku co ma dost bolelo v jednom momente ma napadlo aj cashout a konec s pokrom(ale tato myslienka padla asi po 5 minutach :ROFL: ) ...stale som dole 4 BI ale som na tom momentalne s nervami dobre ;) a verim si i ked chyb mam neurekom...

neviem nakolko ti tento prispevok pomoze ale snazim sa ta podporit ;)
tak hlavu hore a :gl: do dalsich bojov...
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: Confession of a fish (poldiho blog)

Odoslaťod Chlpo1989 26 Nov 2009 21:26

Poldi hlavu hore ! Aj ked ja by som mal byt asi ten posledny co by Ti mal do toho nieco rozpravat :)
Nevzdavaj sa, urcite na to mas !
:gl: !!!
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Confession of a fish (poldiho blog)

Odoslaťod dzejkej 26 Nov 2009 21:53

Poprosim nabuduce predychat pred pisanim a nerobit mi pracu s editovanim ....

blogy-f94/tukeho-blog-t1964-1340.html#p87164

A urcite by som ten flop raisol a nedufam, ze ma raisnu za mnou v takom multiway pote. Mas top set a az tak vela, ktore by tam raisovali to netriafa. Ak by to vsetci iba call, bola by to katastrofa.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Confession of a fish (poldiho blog)

Odoslaťod poldinhoo 27 Nov 2009 10:28

prosim vás v ktorých herniach sa hrá limit 0.02/0.04 sa to v poslednej dobe trochu pomenilo tuším ako sú údaje tu..

chcel by som trochu na odreagovanie zmeniť herňu a hrať tento limit,na ktorý by som mal safe BR a skúsil už niečo iné ako F****Tilt..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Confession of a fish (poldiho blog)

Odoslaťod emjayko 27 Nov 2009 15:55

poldinhoo napísal:prosim vás v ktorých herniach sa hrá limit 0.02/0.04 sa to v poslednej dobe trochu pomenilo tuším ako sú údaje tu..

chcel by som trochu na odreagovanie zmeniť herňu a hrať tento limit,na ktorý by som mal safe BR a skúsil už niečo iné ako F****Tilt..


jedine co viem je noiq kde aj hravam ale moc by som to neodporucal... 1) malo fishiek na taky limit 2) nemoznost farebneho oznacovania hracov mi znacne znechucuje softver 3) ak si dam poznamku pri hracovi sa mi nezobrazi ziadna ikonka ze mam poznamku... inak viacej nemam asi ziadne vyhrady...
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Confession of a fish (poldiho blog)

Odoslaťod LOCAT3R 27 Nov 2009 16:34

poldinhoo napísal:prosim vás v ktorých herniach sa hrá limit 0.02/0.04 sa to v poslednej dobe trochu pomenilo tuším ako sú údaje tu..

chcel by som trochu na odreagovanie zmeniť herňu a hrať tento limit,na ktorý by som mal safe BR a skúsil už niečo iné ako F****Tilt..

ja by som Ti odporučil Boss Media
1.Fishiek nehorázne veľa(obv na NL4 sú fishky v každej herni)
2. Tuším,že sa cez pokerspravy dá vybaviť rakeback 30%
Obrázok používateľa
LOCAT3R
 
Príspevky: 451
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 2

Re: Confession of a fish (poldiho blog)

Odoslaťod poldinhoo 27 Nov 2009 16:59

na noiq už som..v časoch freerollovania som sa regol do vačšiny herní :( ..čo už..

locater: mohol by si sa len trošku rozpísať o tom bossmedia..traffic,výbery,suppot,soft a tak..vĎaka..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Confession of a fish (poldiho blog)

Odoslaťod poldinhoo 30 Nov 2009 00:59

tak zhodnotím si bolavý november..teda bolavý hlavne pre moje nervy..
chybne som sa zameral na kvantitu namiesto kvality..multitabloval som ako o život..standard tak 8-12 stolov NL2-NL5
myslel som,že chyba je v smole ale nenee..chyba bola v tom,že to neviem hrať..
47K hands : 36k NL2 +$47 11k NL5 -21$ winnings month + $25
rakeback $41 bonus $20 spolu teda mesiac +$86

viem,že tu vyplakávam ako keby som bustol roll ale proste ten čas čo som venoval hraniu tento mesiac mi príde ako stratený..
navyše som strašne tiltil a napr. pri prvom shote na NL5 som za 2dni pretiltil 8BI!! a tak to išlo celý mesiac..grind,zlá hra,badbeat,tilt..

odvčera som začal nanovo..a naplánujem hrať ale učiť sa..začal som čítať artikly a pozerať videá..a už po pár prečítaných artikloch som zistil,že som vlastne absolútna fish a moja "intuitívna" hra zrejme nebude to pravé orechové..
takže na december si nedávam žiadne profit ani hand ciele, budem proste sa snažiť učiť..samozrejme chcem byť na konci aspoň be a nepadnúť teda z NL5..
hrať budem vlastne len aby som mohol postupne aplikovať naučené veci do praxe..takže ak zahrám za mesiac 5k alebo 20k..je to jedno..hra ani profit pre mňa nejsú vôbec podstatné..teda nechcem bustnuť:)

ak to nebude vadiť budem sa sem snažiť dávať aj také basic handy,pre niekoho možno primitívne ale naozaj som zistil,že nič neviem..a chcem to chytiť od základov..tak budem rád za každý príspevok :gl:

no tak začnem s tými handami..prešiel som nejaké to video od yegona a nejaké basic articly na pokerstrategy a som si dal krátku session aby som si niečo skúsil v praxi a tu to je..

MP3 je 48/31 4 po 75handach
ide mi o to,že ako vytiahnuť čo najviac value v tomto spote..?? Aká línia??..pretože línia c/c a c/r turn mi príde príliš silná a zrejmá..ale zase na riveri by sa mi už tažko OOP tahala value..
inak ten moj minraise je preto,že je short..je to zle?..

BB (5,07)
MP3 (3,21):

0,02/0,05 No-Limit Hold'em (6 handed)
Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with 4Obrázok, 4Obrázok
MP2 folds, MP3 raises to $0,15, 3 folds, Hero calls $0,10.

Flop: ($0,32) 2Obrázok, 7Obrázok, 4Obrázok (2 players)
Hero checks, MP3 bets $0,32, Hero calls $0,32.

Turn: ($0,96) JObrázok (2 players)
Hero checks, MP3 bets $0,80, Hero raises to $2,05, MP3 folds, Hero gets uncalled bet back.


mal som ešte jednu handu kde som nevedel vytiahnut value zo setu..
MP3 je 29/18 3,1 po 115hands

BB (5,50):

MP3 (8,82):
BU (6,03)
[/code]
0,02/0,05 No-Limit Hold'em (5 handed)
Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with 5Obrázok, 5Obrázok
MP3 raises to $0,17, CO folds, Hero calls $0,17, SB folds, BB calls $0,12.

Flop: ($0,53) 2Obrázok, 5Obrázok, QObrázok (3 players)
BB checks, MP3 bets $0,53, Hero calls $0,53, BB folds.

Turn: ($1,59) 4Obrázok (2 players)
MP3 checks, Hero bets $1,15, MP3 folds, Hero gets uncalled bet back.
Prílohy
november.png
november.png (72.05 ) Zobrazená 1214 krát
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!