ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 11 Júl 2012 00:14

update:
Well, ako môžete vidieť, z toho najhoršieho som sa ako-tak dostal. Bolo to megasickstupid obdobie, v ktorom som každý pre-flop stackoff narazil na AA,poprípade som nevytočil flip alebo ma vycooleroval nejaký nižší pár a nedostával som akciu na premiums (nie,ne3/4betoval som nedostatočne). Postflop to nebolo o nič lepšie, dostával som na hubu z každej strany. Barreloval som proti zlým hráčom, zlé decisions, zlé ready, veeeela suckoutov, spewed pár buy-ins proste som sa opäť začal cítiť mimo mojej "comfort zone".
So far mám odohratých 62 hodín čistého 4-6 tablingu, čo ani nie na polku mesiaca nie je zlé.
Myslím, že ak by som si vedel udržať podobné tempo do konca mesiaca, vedel by som spraviť nejaký ten profitík. wish me luck
Prílohy
that shit was sick.png
that shit was sick.png (53.91 ) Zobrazená 3545 krát
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod haman 11 Júl 2012 01:06

take plytke jamky ta stresuju? ;) :gl:
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Chlpo1989 11 Júl 2012 06:47

Na tej redline by si mal popracovat, lebo ta nevyzera velmi zdravo...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod michael163 11 Júl 2012 08:25

Very well!! Podla mna si daj tak tyzden pauzu teraz, musi ta to riadne vycerpavat taketo šwungy :sos:
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Stanley VII 11 Júl 2012 09:30

Chlpo1989 napísal:Na tej redline by si mal popracovat, lebo ta nevyzera velmi zdravo...


Neviem, či tá redline vyzerá zdravo, ale vyzerá to, že Zeltzn začal vyhrávať až vtedy, ked redline bola stále viac chorá, ak máme ostať v zdravotníckej terminológii :D

Ak si všimneme, kedy sa začali u neho veci meniť, tak okolo 16,5k ruky začala ísť jeho redline ku dnu strmhlavejšie, no jeho showdown winnings začali práve vtedy rásť oveľa rýchlejšie než straty, ktoré priniesla opatrnejšia hra zahadzovaním. Takže to vyzerá, že práve hra kde Zeltzn začal na červenú kašľať a oveľa viac zahadzoval mu priniesla to najlepšie ovocie a dostala ho z prúseru :)

Ale je to iba 7.5k rúk, takže to kľudne môže byť len nejaký výkyv šťasteny, ťažko povedať. Ja by som ale zrejme na Zeltznovom mieste nezačal zrovna teraz rozmýšľať, či by som nemal vymýšľať viacej, nezahadzovať, 3-betovať a podobne a riešiť redline, ak mi to takto ako to je funguje najlepšie za posledných 24k rúk.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 11 Júl 2012 10:37

michael163 napísal:Very well!! Podla mna si daj tak tyzden pauzu teraz, musi ta to riadne vycerpavat taketo šwungy :sos:


Cool story bro :lol2:

haman napísal:take plytke jamky ta stresuju? ;) :gl:


Nie je to imo nič megasuperhrozné, ale môj BR sa väčšinou pohybuje okolo 30BI, tak každý takýto swing dosť tlačí na môj BRM a stále musím kvôli výkyvu variácie zliezať dole.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 21 Júl 2012 02:09

Obrázok
nocna session z NL10.. na NL20 stagnacia,bezal som chvilu 10BI pod EV,hned potom 8 BI swing a šup na NL10. Well, na NL10 sa cítim mega komfortne,nikto mi tam nerobí problémy, robím si čo chcem. Bez problémov stíham 9tabliť NL10, žiadne tough spoty, easy rozhodnutia, hrám celkom solid tight a keď games začnú byť lil bit push body, tak im ukážem, že kto je boss :lol2:
3BI pochádzajú od jednej retard fish, asi ďaľšie 3 od rega,proti ktorému som vyhral snáď každý pot postflop,pre flop som ho totálne ownil a nakoniec mi 5bet shovol A4s na moj 4bet. Potom sa už ukludnil,sem-tam 3betol a zložil na môj 4bet (samozrejme, že som to mal,predsa nebudem bluffovať retarda :crazy: )

Obrázok
Here is my graph so far z NL10. Neviem,čím to je, že hrám tak zle na NL20.. Možno je to mindsetom, že hry sú tam viac push body a tak sa až príliš levelujem a robím hlúposti. Každopádne sa tam hrá veľmi atypicky a veľmi sa mi tam nedarí but shit happens, budem grindiť do konca mesiaca NL10,ak sa podarí, tak 9 stolov ideálne a budem mať cca rovnaký rake ako na dvacke,no wr je mega mega väčšia (as you can see nl10 wr za mesiac júl 11.42bb/100)
peace
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod tucniak 21 Júl 2012 03:17

Zeltzn napísal:Here is my graph so far z NL10.
peace

nice

Zeltzn napísal:Neviem,čím to je, že hrám tak zle na NL20.. Určite je to mindsetom, hry sú tam takmer úplne rovnaké a asi sa až príliš levelujem a robím hlúposti.


FYP,gl :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Chlpo1989 21 Júl 2012 08:11

Tucniak +1. Rozdiel medzi 10 a 20 bude mozno len v tom, ze sa hra o malinko agresivnejsie PF a viac sa cbetuje postflop. Ale to je tak asi vsetko...

:gl:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 21 Júl 2012 19:09

Nejak tak som to chcel napísať..Ostanem na tej NL10 do konca mesiaca, nech mám safer BR na dvacku zase.
wish me luck
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!