HUD

Všetko, čo sa týka Texas Holdem cash games

Re: haman - rakeback pro again

Odoslaťod matiapag 30 Máj 2015 07:59

Este jednu vec by mozno bolo dobre doplnit, a to fakt, ze na NL10 este asi nie je najviac value v tom, ze budes exploitovat kazdeho rega zvlast. To hracske pole je obrovske a podla mna je ovela efektivnejsie na vacsinu hracov aplikovat nejake standardne meradlo a iba na tych niekolko lepsich riesit to, ze aky ma fold na turne v 3bet pote a pod. Jasne, ze aj na NL10 sa uz najdu dobri hraci, ktorych porazis jednoduchsie, ak mas na nich vela ruk a vyuzivas staty, no podla mna vo vacsine pripadov su ti tie detailne staty zbytocne. Ine je to na vyssich stakes, kde hravas s mensim poctom hracov, ktori su navyse lepsi.

Tym nechcem povedat, ze ak mas na niekoho 5-10k ruk, tak sa nemas pozerat na staty. Je jasne, ze mas v takomto pripade super vyhodu. Otazne ale je, pri kolkych regoch ti v tych detailnych statoch udrie do oci nejaky obrovsky leak, ktory je navyse nestandardny. Pre zlepsovanie hry je toto fajn pristup, no ako vravis, hras 4 stoly... Rozmyslal si niekedy nad tym, pouzivat menej statov, radsej generalizovat tych regov (vela folduje, vela bluffuje, atd..) a hrat 10-12 stolov? :) Zasa je to len moj nazor, ze je lepsie hrat viac ruk na nizsich stakes a riesit cas efektivne, to sa pripadne mozu vyjadrit aj ostatni, co si o tom myslia ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: haman - rakeback pro again

Odoslaťod Brejcinho 30 Máj 2015 10:48

no ja hram na Francuzoch a tam nieje az taky velky player pool, nejak bezne sa tam hra mozno tak 15-40 stolov v spickach a po nociach do 15...
ja som uz zvazoval vela veci :D no najblizsi plan je hrat 4 niekedy max 6 stolov a maximalizovat win rate a chapanie spotov a minimalizovat autopilotovanie. dostat sa na NL20 - NL30 (paci sa mi ze maju takto tie limity) a tam potom asi zacat viac tablit a spravit supernovu...ja mam aj coacha, mo v poslednej dobe nemal vela casu, ale teraz to uz bude lepsie, takze budem s nim casto komunikovat a tak...
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: haman - rakeback pro again

Odoslaťod matiapag 30 Máj 2015 10:51

okej, tak potom maju tie staty vacsi vyznam, aj ked stale si myslim, ze zo slabych hracov ziskas viac value tym, ze budes hrat viac stolov a nie tym, ze sa budes donekonecna pozerat na staty. Ale co sa lepsich regov tyka, tak je to urcite vyhoda no :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: haman - rakeback pro again

Odoslaťod Brejcinho 30 Máj 2015 10:53

SATAN napísal:podla mna je minimum 20k hands na hraca, aby sem zacal brat vazne stats postflop na rivery, po turn a flop samozrejme menej ale je to zbytecne protze ked si vytvaram strategiu kteru budu hrat postflop tak vecsinu hraju po river takze pokad mam menej jak 20k ruk tak si davam dost pozor a zvazuju jaku line zvolit, brejci 5k ruk je podla mna max na flop a to sa este nebavim o 3b a 4b potoch, skus sa opytat napr. magorka kolko ma on ruk na hracu, alebo kolko mu treba ruk aby dokazal spravit spravny exploit na rivery ;)


No ved ja nevravim ze som genius a viem co robim :D Ale snazim sa a robim co je v mojich silach :crazy:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: haman - rakeback pro again

Odoslaťod SATAN 30 Máj 2015 12:14

to co pisete nedava absolutne zadny vyznam a uz vubec to neni chytre a logicke rieseni, ale to len potvrdzuje jednu vec a to tu ze nikdo fakt nikdo sa nevy poucit s chyb druhych proto su vsetci tam kde su a kazdemu trva nekolko roku nez sa dostane aspon na nl25 a pritem to je easy, GL WP
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: HUD

Odoslaťod vlade 02 Jún 2015 19:38

Presunute z hamanoveho blogu do samostatnej temy...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: HUD

Odoslaťod Brejcinho 03 Jún 2015 02:52

vlade napísal:Presunute z hamanoveho blogu do samostatnej temy...


Som najskor rozmyslal, ze ci to Haman vsetko vymazal ci co :lol2:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Predchádzajúca

Naspäť na Cash games - Texas Holdem

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!