€1000 MiniLiga

Diskusia k herni DOXXbet poker

€1000 MiniLiga

Odoslaťod puncel 28 Apr 2011 18:32

ako to ze je DEMON vitaz 2 kola ligy? nenasiel som nikde diskusiu na tuto temu. dakujem za odpoved
puncel
 
Príspevky: 139
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 14 krát/12 krát
Karma: 2

Re: DOXXbet

Odoslaťod A_Rimmer 28 Apr 2011 19:06

puncel napísal:ako to ze je DEMON vitaz 2 kola ligy? nenasiel som nikde diskusiu na tuto temu. dakujem za odpoved


Tiez by ma to zaujimalo, a preco som ja druhy, ked som skoncil treti???? Nejake vysvetlenie by sa patrilo.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: DOXXbet

Odoslaťod gerojj 29 Apr 2011 16:12

no a najlepsie je na tom ze z nicoho nic my zrusili účet úžasná herna,len čo je pravdy
gerojj
 
Príspevky: 20
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: DOXXbet

Odoslaťod DOXXbet 29 Apr 2011 20:30

Co sa tyka €1,000 Miniligy, hrac sa dopustil veci ktore neboli uplne v sulade s pravidlami, riesili sme ich po dohode s organizatormi ligy najjemnejsie ako sa dalo...


Co sa tyka nejakeho zruseneho uctu, mozem povedat len to, ze myslim ze by sme sli proti sebe keby sme hracom len tak z nicoho nic rusili ucty. Napiste ku nam na support a urcite budete kompetentne vybaveny.
Obrázok používateľa
DOXXbet
 
Príspevky: 37
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 0

Re: DOXXbet

Odoslaťod A_Rimmer 29 Apr 2011 20:38

DOXXbet napísal:Co sa tyka €1,000 Miniligy, hrac sa dopustil veci ktore neboli uplne v sulade s pravidlami, riesili sme ich po dohode s organizatormi ligy najjemnejsie ako sa dalo...


A bolo by mozne aj nam ostatnym ucastnikom ligy povedat, coho sa dopustil? Lebo ja som na Doxxe odohral asi 5 turnajov v zivote, a toto je uz 2.diskvalifikacia co vidim. Sa mi to zda nejak vela, na Fulltilte som odohral 3.5k turnajov a stalo sa to raz. Trosku nepomer. :D Bol by som rad (asi aj za ostatnych) keby ste nam povedali o co islo. Dakujem.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: DOXXbet

Odoslaťod pakroc 30 Apr 2011 15:40

DOXXbet napísal:Co sa tyka €1,000 Miniligy, hrac sa dopustil veci ktore neboli uplne v sulade s pravidlami, riesili sme ich po dohode s organizatormi ligy najjemnejsie ako sa dalo...


Vyhra toho diskvalifikovaneho sa rozdeli medzi ostatnych?
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: DOXXbet

Odoslaťod Lubkomir 30 Apr 2011 17:05

A_Rimmer napísal:
DOXXbet napísal:Co sa tyka €1,000 Miniligy, hrac sa dopustil veci ktore neboli uplne v sulade s pravidlami, riesili sme ich po dohode s organizatormi ligy najjemnejsie ako sa dalo...


A bolo by mozne aj nam ostatnym ucastnikom ligy povedat, coho sa dopustil? Lebo ja som na Doxxe odohral asi 5 turnajov v zivote, a toto je uz 2.diskvalifikacia co vidim. Sa mi to zda nejak vela, na Fulltilte som odohral 3.5k turnajov a stalo sa to raz. Trosku nepomer. :D Bol by som rad (asi aj za ostatnych) keby ste nam povedali o co islo. Dakujem.


čauko
za tieto vety v chate som dostal diskvalifikaciu 8-) v posledn7ch 4 ľudoch som sa prvý krat zapojil do chatu a bola to chyba....
ale tak demon ma uz jedoval s tym co predvadzal a tak som ho chcel vytiltovat...nevedel som ze ked nieco napisem do chatu dostanem diskvalifikaciu...

22:41:21.680 Lubkomir: kua mikes AK ti zahodim
22:41:26.803 Demon1531: xD
22:41:40.010 mikeska27: lol to urcite
22:42:00.983 Lubkomir: mal ** ich srdcove ale ideme po demonovi (mal om ich srdcove ale ideme po demonovi)

pisal som to az po hre a nie cez hru takze som nikoho neovplyvnoval, pisat ruky do chatu som uz videl milionkrat inych ludi takze predpokladam ze za to to nebolo.....aaa moje vyhlasenie ze ideme po demonovi bola akurat snaha vytiltovat demona lebo pushoval ANYTWO tak som sa chcel na nom nachipovat kedze on bol chiplider v tom momente..... a čestne môžem odprisahať že som v tom turnaji s nikým nespolupracoval a nikomu nepomáhal !!! snažil som sa sám za seba a turnaj som nakoniec aj čestne vyhral v HU...
aaa žiadne prachy si deliť nebudete, tie mi ostali :good:
Lubkomir
 
Príspevky: 17
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 16 krát/4 krát
Karma: 1

Re: DOXXbet

Odoslaťod ramzey 05 Máj 2011 21:52

Len tak pre info, pod tym nickom sa niekto na Demona iba vydava ;)
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: DOXXbet

Odoslaťod Lubkomir 08 Máj 2011 09:17

ramzey napísal:Len tak pre info, pod tym nickom sa niekto na Demona iba vydava ;)

Ramzey verím tomu, že kto si dokáže sám zaviazať šnúrky na topánkach pochopil, že to nie je ten "slávny" demon z FT :D
Lubkomir
 
Príspevky: 17
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 16 krát/4 krát
Karma: 1

Re: DOXXbet

Odoslaťod ramzey 08 Máj 2011 13:23

Lubkomir, jasne v pohode :)

Doxxbet je cely zly, softver, trafik atd..a support nestoji ani za rec!

Jedine dobre su ich mesacne race a akcie!
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Ďalšia

Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!