Privátna DOXXbet free liga pre začiatočníkov!

Diskusia k herni DOXXbet poker

Privátna DOXXbet free liga pre začiatočníkov!

Odoslaťod admin 15 Aug 2012 22:31

Diskusia k článku: Privátna DOXXbet free liga pre začiatočníkov!

V spolupráci s pokrovou herňou DOXXbet sme pre vás opäť pripravili privátnu freeroll ligu určenú hlavne začínajúcim hráčom. Cesta ku kariére úspešného pokrového hráča vyžaduje tréning, tréning a opäť tréning. Vďaka tejto lige máte príležitosť zahrať si zadarmo freeroll každý pracovný deň (s výnimkou piatku, ktorý pravdepodobne trávi vačšina z nás vonku s priateľmi). Ak beriete poker ako zábavu, budete sa môcť zadarmo zabávať každý deň a zároveň získate možnosť vyhrať pritom aj nejaké to euro navyše. Rozvrh ligových freerollov Všetky ligové freerolly sú dotované €25 a chránené heslom, ktoré zverejníme v deň turnaja na našej stránke. Prvý turnaj začína v pondelok 20. augusta. Všetci hráči majú možnosť kúpiť si 1 rebuy a jeden add-on, oba po €0.25 a vyzbierané peniaze sa pridajú k prizepoolu. Turnaje nájdete v lobby herne DOXXbet v časti "Tournaments/Special" pod názvom "Free Liga". Začiatok turnaja je vždy o 20:00 nášho času. Heslo do turnaja nájdete vždy v sekcii Online turnaje/PokerPortal turnaje a freerolly hodinu pred začiatkom. Termíny turnajov: Pondelok: 20.8., 27.8., 3.9., 10.9. ...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22193
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Privátna DOXXbet free liga pre začiatočníkov!

Odoslaťod Cikinko7 20 Aug 2012 20:11

škoda že hráči ako Ratikejt122 a ostatné nicky kazia hru začínajúcim hráčom , tak, že zdržujú úmyselne hru , len aby sa dostali na bodované pozície ....to že hrajú len (AA,AK a KK to mi je jedno, ak sú natoľko tight) ale je trápne úmyselne na blindoch(Ale vlastne aj počas celej hry až do FT) čakať dokým nechýba posledná sekunda pri tlačítku call/fold .....týmto táto liga nemá úroveň , tak ako to rovnako bolo aj v Prvej...Je to smutné ,
Cikinko7
 
Príspevky: 4
Založený: Mar 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Privátna DOXXbet free liga pre začiatočníkov!

Odoslaťod anet66 27 Aug 2012 17:22

kazia hru zacinajucim hracom?? ani by som nepovedala- skor ju zlepsuju... ratikejt je skvely hrac, trochu zle si ho odhadol...
anet66
 
Príspevky: 2
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Privátna DOXXbet free liga pre začiatočníkov!

Odoslaťod skariu 13 Sep 2012 19:53

Presne tak ako píše cikinko7...volá sa to liga pre začiatočníkov! tak by som do budúcna odporúčal zabanovať hráčov, ktorý sa už na oceňovaných pozíciách umiestnili.
skariu
 
Príspevky: 1
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Privátna DOXXbet free liga pre začiatočníkov!

Odoslaťod ratikejt 13 Sep 2012 23:07

Dobrý večer (Pozdravenie je prejav úcty a slušnosti. To už vedia deti v škôlke ale rozumiem tomu že niekto sa nielen cíti ale aj správa celý život ako batoľa. A tiež to nie je obsahom tejto diskusie).

Cikinko7: V pokri je podľa mňa vhodné poznať rozdiel medzi zdržovaním a určovaním range súperov. každá herňa poskytuje hráčom určitý časový interval nielen na zhodnotenie sily svojej handy ale aj predpokladanej range spomínaných súperov. Zdatnejší hráči, ako napríklad ty ( k tomuto záveru som dospel na základe tvojho príspevku, v ktorom ma odhaľuješ že som tight hráč a že hrám vždy len AA, KK a AK, funny :D) dokážu túto range určiť okamžite. Ale poker hrajú aj menej skúsený hráči ktorým to trvá o čosi dlhšie a predsa táto liga bola určená prevažne začiatočníkom.

Anet66: Ďakujem ti za tvoj názor. Ja osobne si nemyslím že som skvelý hráč len sa snažím prispôsobiť hre súperov.

skariu: Volá sa to liga pre začiatočníkov a niekto sa cíti začiatočník kratšie a iný zasa dlhšie. A ako je aj napísané v základných informáciach je to liga určená HLAVNE začínajúcim hráčom ale nielen im. Zabanovať hráčov ktorý sa už umiestnili na platených pozíciach- našťastie tu vládne demokracia a ako sa vraví: 100 ľudí 100 chutí. To už môže niekto zrovna napísať nech zabanujú všetkých ktorý ligu už aspoň raz hrali :-).

Myšlienka o zmene pravidiel podľa mňa ale nie je zlý nápad. Isto by sa našlo veľa hráčov ktorý by mohli priniesť pozitívne inovácie. A priestor by dostali aj tí, ktorý sa snažia nájsť výhovorky a ospravedlnenia pre svoju hru.

S pozdravom hráč ratikejt122
ratikejt
 
Príspevky: 15
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Privátna DOXXbet free liga pre začiatočníkov!

Odoslaťod Stanley VII 13 Sep 2012 23:59

Liga je za nami, dostal sa nám trošku škriatok do tabuľky s aktuálnymi výsledkami a namiesto 10 najlepších výsledkov zobrazuje najlepšie výsledky zo všetkých 16-tich turnajov. Napíšem preto body najlepších hráčov tabuľky podľa ich 10-tich najlepších umiestnení sem do diskusie:

1. miesto ratikejt122 - 192 bodov
2. miesto tholll - 170 bodov
3. miesto Lubos1990 - 168 bodov
4. miesto Waldo21588 - 161 bodov
5. miesto AndrewH - 157 bodov
6. miesto Miroslav2 - 156 bodov

7. miesto 4ludecek4 - 152 bodov
8. miesto Ivan6464 - 151 bodov

Víťazom samozrejme gratulujem! Ak sa vám liga páčila, nová free liga so 16 turnajmi začne budúci pondelok, tentokrát v herni Wi****m hill Poker, viac info tu:

http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... lliam-hill
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátna DOXXbet free liga pre začiatočníkov!

Odoslaťod Stanley VII 14 Sep 2012 00:02

Hráči umiestnení v TOP3 mi prosím pošlite na stanley@pokerportal.sk adresu, kam vám majú byť poslané plastové karty Doxxbet
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátna DOXXbet free liga pre začiatočníkov!

Odoslaťod Waldo21 14 Sep 2012 04:42

Zdravim

Napriek tomu, ze si poskodim v umiestneni tak AndrewH si zle zratal mal by mat 168 bodov. A este k tomu redukovaniu poctu umiestneni. Navrhoval by som pre buducnost skrtat len 4 turnaje pri pocte 16 turnajov je to spravodlivejsie.
Waldo21
 
Príspevky: 6
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Privátna DOXXbet free liga pre začiatočníkov!

Odoslaťod Stanley VII 14 Sep 2012 10:03

Máš pravdu, pri AndrewH sme body spočítali zle, má ich mať dokonca 173, čo ho posunie na 2. miesto

1.ratikejt122 - 192
2.AndrewH - 173
3.tholll - 170
4.Lubos1990 - 168
5.Waldo21588 - 161
6.Miroslav2 - 156

7.4Ludecek4 - 152
8.Ivan6464 - 151

V ďalšej lige sa teda bude v ligovej tabuľke zohľadňovať 12 najlepších turnajov.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátna DOXXbet free liga pre začiatočníkov!

Odoslaťod admin 14 Sep 2012 10:16

A nenechame to tak ako to bolo vo free ligach pred touto, ze sa pocitali vysledky zo vsetkych turnajov? Predsa len to pocitanie 10 najlepsich sme dali cez prazdniny hlavne preto, ze niekto mohol byt v tom case na dovolenke alebo z ineho dovodu nemohol hrat, tak aby mal lepsiu sancu na umiestnenie.
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22193
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Ďalšia

Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!