P****Stars freeroll pre pokerportal hráčov

Ak sa chcete podeliť o nejaké heslo na turnaj, píšte sem

Re: P****Stars freeroll pre pokerportal hráčov

Odoslaťod Varto7 28 Nov 2011 18:44

Ja by som tiez rad vedel preco nemam vstupenku dakujem :)
Varto7
 
Príspevky: 1
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: P****Stars freeroll pre pokerportal hráčov

Odoslaťod Stanley VII 28 Nov 2011 21:57

Teraz už to ide bez vstupeniek, hráči, ktorí sa na P****Stars zaregistrovali cez odkaz na PokerPortal.sc sú na zozname hráčov, ktorí sa môžu do freerollu zaregistrovať. Ak ti neumožnilo registráciu, je možné, že si sa neregistroval na P****Stars preklikom z PokerPortalu, alebo nastala pri registrácii nejaká chyba.

Či si registrovaný na P****Stars cez PokerPortal ti povedia na supporte P****Stars, keď pošleš mail na support@P****Stars.com a tam sa opýtaš k akej stránke je na P****Stars viazaná tvoja registrácia. Že si chcel hrať PokerPortal freeroll (najlepšie napísať presne ktorý, dátum čas aj názov) a nešla ti registrácia, oni ti budú vedieť skôr povedať, kde nastala chyba. PokerPortal k takýmto údajom nemá prístup, takže sa budeš musieť opýtať P****Stars.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: P****Stars freeroll pre pokerportal hráčov

Odoslaťod mirco41 08 Okt 2012 14:23

Zdravím, môžem sa spýtať kedy mi príde vstupenka na freerolly od pokerportalu?
mirco41
 
Príspevky: 4
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: P****Stars freeroll pre pokerportal hráčov

Odoslaťod vlade 08 Okt 2012 14:40

mirco41 napísal:Zdravím, môžem sa spýtať kedy mi príde vstupenka na freerolly od pokerportalu?


:shock: odpoved je hned o jeden prispevok vyssie
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: P****Stars freeroll pre pokerportal hráčov

Odoslaťod mirco41 08 Okt 2012 15:23

to je kravina.. ja som sa registroval cez vás už minulý týžďen a nejde mi to..
mirco41
 
Príspevky: 4
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: P****Stars freeroll pre pokerportal hráčov

Odoslaťod vlade 08 Okt 2012 15:46

klud, ja chcem pomoct :)

Ak ti neumožnilo registráciu, je možné, že si sa neregistroval na P****Stars preklikom z PokerPortalu, alebo nastala pri registrácii nejaká chyba.


toto moze byt pricina

Či si registrovaný na P****Stars cez PokerPortal ti povedia na supporte P****Stars, keď pošleš mail na support@P****Stars.com a tam sa opýtaš k akej stránke je na P****Stars viazaná tvoja registrácia. Že si chcel hrať PokerPortal freeroll (najlepšie napísať presne ktorý, dátum čas aj názov) a nešla ti registrácia, oni ti budú vedieť skôr povedať, kde nastala chyba.


toto treba vyskusat

PokerPortal k takýmto údajom nemá prístup, takže sa budeš musieť opýtať P****Stars.


toto je dovod preco to nevieme urobit my :(
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: P****Stars freeroll pre pokerportal hráčov

Odoslaťod mirco41 08 Okt 2012 15:51

Len ja som si tích účtov cez pokerportal urobil viac a ani jeden mi nejde na freeroll :) žeby toľko chýb pri registrácií? :P
mirco41
 
Príspevky: 4
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: P****Stars freeroll pre pokerportal hráčov

Odoslaťod APminer 08 Okt 2012 16:00

mirco41 napísal:Len ja som si tích účtov cez pokerportal urobil viac a ani jeden mi nejde na freeroll :) žeby toľko chýb pri registrácií? :P


toto může být zádrhel ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: P****Stars freeroll pre pokerportal hráčov

Odoslaťod vlade 08 Okt 2012 16:04

Tak potom je problem tam, viac uctov v herni je zakazane si vytvarat, je to v podmienkach kazdej herne, je to povazovane za podvod a je to aj dovod preco sa na turnaj nemozes prihlasit.

Viem to preto, ze este davnejsie mal jeden hrac problem, ze sa nemohol prihlasit na turnaj, vtedy som dostal takuto odpoved:

There can be few instances where players, even if they are linked with you, will not be able to access the tourney, those are:

- players opened their second account at P****Stars just to be able to play in the tourney
- players self excluded themselves
- fraudulent accounts


Volny preklad:
Moze nastat par situacii ked je hrac spravne priradeny k pokerportalu, ale nemoze sa na turnaj dostat:
- hrac si otvoril dalsie konto v herni len preto aby mohol hrat pokerportal turnaj
- hrac sam poziadal aby bol vyradeny zo zoznamu hracov ktori mozu hrat turnaj
- konto je v rozpore s pravidlami herne (hrac nema viac ako 18 rokov, hrac ma viac uctov v herni, hrac je vysetrovany hernou koli inym podvodom)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: P****Stars freeroll pre pokerportal hráčov

Odoslaťod mirco41 08 Okt 2012 16:10

Ja som sa najprv normálne registroval cez pokerportal minulý týždeň. Dnes som sa chcel prihlásiť na turnaj a nechcelo ma pustiť. Tak som si myslel že som sa zaregistroval zle a spravil som si ďalší účet ale na ňom mi ukazuje to isté. Ten problém som mal pred tím ako som mal 2 účty. A nič z toho čo si odpísal nemôže byť problém som v P****Stars nový.
mirco41
 
Príspevky: 4
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Heslá na turnaje a freerolly

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!