bleskpoker

Diskusia o herniach ktoré nemajú recenziu na PokerPortali.

bleskpoker

Odoslaťod palio07 16 Nov 2011 11:11

mate uz niekto skusenosti s touto hernou a vyberom z nej ?
Pred 3 dnami som poziadal o vyber z bleskpoker.com a dostal som nasledne mail od herne dollaropk.com , kde odomna ziadali kopiu obcianky kvoli vyberu ? Preco vsak nie od bleskpoker ?
palio07
 
Príspevky: 48
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: bleskpoker

Odoslaťod TomMolivan 16 Nov 2011 11:36

V ČR bleskpoker.com, u nás čoskoro novycaspoker.com
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: bleskpoker

Odoslaťod Stanley VII 16 Nov 2011 12:25

Ja som tú herňu chcel otestovať, ale dosť ma prekvapilo, keď som klikol na promotions a tam hláška no promotions available, to som asi zažil pri nejakej pokrovej herni prvýkrát :) Nieje tam download verzia herne, čo mne osobne chýba a keď som skúšal no download verziu, napriek tomu, že v tých testoch čo majú na stránke mi vyšlo všetko ok, nešlo mi to ani v mozille ani v internet exploreri. Tak som im skúšal písať na ten skype support, ktorý svietil ako online, ale na moju otázku som do 15 minút nevidel žiadnu aktivitu, tak som to s pokusmi v tejto herni vzdal, keďže ich je k dispozícii milión iných :)

Nejako som si nevedel nájsť dôvod, prečo hrať práve tam a snažiť sa to rozbehať, keď som vedel, že mi tam nepôjde ani HM alebo Poker Tracker. Ktovie, možno keby mi tá herňa išla, nejaký by sa našiel a objavil by som jej "skryté krásy".
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: bleskpoker

Odoslaťod eMKey 16 Nov 2011 12:45

palio07 napísal:mate uz niekto skusenosti s touto hernou a vyberom z nej ?
Pred 3 dnami som poziadal o vyber z bleskpoker.com a dostal som nasledne mail od herne dollaropk.com , kde odomna ziadali kopiu obcianky kvoli vyberu ? Preco vsak nie od bleskpoker ?


pretoze spadaju pod siet dollaro......zaslat doklady je uplne standardn vec
ja tam hravam uz 3 mesiace a nemal som s vyberom ziaden problem
asi jedina vychytavka tejto herne spociva v easy superoch povacsinou z talianska

to stanley: ak mas o nejaku ponuku zaujem napis mi spravu, mam nejaky rakeback offer
eMKey
 
Príspevky: 52
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 26 krát/5 krát
Karma: 5

Re: bleskpoker

Odoslaťod palio07 16 Nov 2011 12:53

dakujem za odpoved. viem , ze je to uplne standard vec, len som si nebol isty preco od dollaro .
Hraci su skutocne neuveritelne soft. Z freerollov som tam nahral nejakych 50 eur, tak som si to chcel vybrat. Tak snad nebude problem
palio07
 
Príspevky: 48
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Ostatné herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!