Minted poker

Diskusia o herniach ktoré nemajú recenziu na PokerPortali.

Minted poker

Odoslaťod MarTiny 16 Mar 2010 19:34

Nemá niekto prosím Vás osobné skúsenosti s touto herňou? Celkom sa mi pozdáva ten ich 40% rakeback, nakoľko som zatial vyskúšal 2 herne, obidve bez rakebacku a toto mi pripadá ako fajn zmena. Len som skúšal aj pogoogliť, ale nenašiel som žiadne slovenské ani zahraničné info - myslím reálne skúsenosti. Zaujímal by ma hlavne traffic, "úroveň hráčov" ak sa to dá ohodnotiť, prípadne či ste nemali problém s depositom prípadne cash outom.
Obrázok používateľa
MarTiny
 
Príspevky: 43
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 16 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Minted poker

Odoslaťod vlade 16 Mar 2010 20:31

Strasne slaby traffic, neni tam s kym hrat, s vkladom ani s vyberom problem nebol.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Minted poker

Odoslaťod MarTiny 17 Mar 2010 12:28

Dík, no toho som sa práve obával, kedže som o nich v živote nepočul.
Obrázok používateľa
MarTiny
 
Príspevky: 43
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 16 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Minted poker

Odoslaťod Lucky566 03 Mar 2011 18:06

Ja tam hrávam. Výborný support. Výborný Rakeback 40%, ktorý je vyplácaný každý utorok na poker client. Traffick na SNG nulová, MTT guaranteed turnaje sú slabo zaplnené, CG v noci na micro stakes 10 stolov minimálne. Hráči veľmi fishy. Holdem manager ide. S vkladom a výberom je to no poblem až nato že na moneybookers to trvá 24h. Sofware pohode. Odporučil by som hráčom ktorý majú už nejaké skúsenosti ale ešte niesu "profesionálmi" :D

Za tento príspevok od Lucky566 poďakovali :
MarTiny
Lucky566
 
Príspevky: 154
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 21 krát/5 krát
Karma: 0


Naspäť na Ostatné herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!