Card club POKER23

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: Card club POKER23

Odoslaťod Skid008 09 Apr 2011 19:38

Ceasears napísal:Ja som tam bol jeden krat a mam takuto prihodu :)
Hral sa 40 € freezout...Asi v druhom levely som si po jednom limpe raisol z CO JJ a dostal som call z BB a od limpera..Na Thigh flope s dvoma clubs som c-betol do potu 800 5100 :D ,missclick,5000 za 500,dostal som snap call a na turn sa otaca treti club,dostavam sa do all inu a protihrac mi ukazuje 52clubs,sit open :) ,to by bolo este v ramci normy,ale prichadza za mnou floor a ponuka mi moznost rebuy,ze ma presadi k inemu stolu...
Od kedy sa na turnajoch s nazvom freezout da rebuynut? :shock:

Hehe to je dalsia specialitka, a keby si vedel ze tych rebuyov mozes mat aj viac by sa tiez zamyslal nad zlym pomenovanim turnaja :) tam clovek do poslednej chvile nevie aky turnaj vobec hra :D
>whiteant> tie rozdiely medzi prize a money poolom su jasne, ja som mal na mysli ked clovek pride pred koncom prveho leveli, alebo po nom, opyta sa pri registracii floora ci plati napr. ten 2000 garant, floor oznami ze jasne ze plati, a na finalovom stole sa rozdeluju ceny v hodnote 1200 eur. Ale asi vtedy zle prepocitali tyh 15% na kalkulacke :)
Skid008
 
Príspevky: 4
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Card club POKER23

Odoslaťod WhiteAnt 10 Apr 2011 12:06

u nas sa urcite nemozes viac krat sa prihlasit do turnaja typu freezeout
to si bol asi v Golden Vegas na freezeout x-chance, tam sa da kolko krat chces
u nas sa da len RAZ (povypadnuti) :lol2: a je to zachrana pre hracov proti nasim gamblerom napr. ked ti craknu AA s 89
ber to ako poslednu sancu. Mali sme aj akciu ze za 5€ si dostal 2000 chipov ked si vypadol ale len raz a teraz je takato akcia
a neni ti jedno ako je nazvany turnaj "freezz" alebo "double chance" alebo "1 rebuy" aj tak vacsina ludi nepozna rozdieli

este raz opakujem GARANCIE su u nas VZDY vyplatene, vzniknuta situacia asi bola taka ze k 1200 boli este pridane nejake vstupenky na nejaky specialny turnaj. Prosim Ta a reagoval si na vzniknutu situaciu, preco si nevspital floora ze kde su chybajuce peniaze, urcite by ti povedal. Aj vcera bol garant 2000 a boli tam este 2 vstupenky na 15.000 GTD turnaj a jeden mudry
hned pri stole zacal rozpravat ze "ZASE" neni garant a ked som mu povedal ze naco taketo rozprava pri stole a vysvetlil situaciu tak povedal len "JAJ TO SOM NEVEDEL" a predstav si ze clovek potom hned vypadne a na druhy den zacne vsade sirit spravy ze v 23 ke nebol garant a pritom nevie ani kde je sever
tie vstupenky tam davame kvoli tomu aby sme nemuseli robit ciste kvalifikacne turnaje na specialy
WhiteAnt
 
Príspevky: 15
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Card club POKER23

Odoslaťod KKpokerkingKK 10 Apr 2011 15:17

Mam dokazy, ze v Poker23, sa hraci nechavaju klamat. To iste, co vy, tvrdili aj pani z JLS, vsemozne sa obranovali a napokon padli, ako aj kazdy cakal. Co sa garancii tyka, pravidla sa menia jedna radost. Freezou je freezou a nie 1 mozny rebuy....ze ochrana proti gamblerom? To si aj na WSOP ME mozem kupit este raz vstup za 10k, vsak tam je 8000 hracov a urcite nejaki gambleri...??????
Kedy uz konecne zacnu manazeri klubov uvazovat triezvo?
KKpokerkingKK
 
Príspevky: 148
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: -19

Re: Card club POKER23

Odoslaťod ramzey 10 Apr 2011 15:35

WhiteAnt napísal:u nas sa urcite nemozes viac krat sa prihlasit do turnaja typu freezeout...
...u nas sa da len RAZ (povypadnuti)


Citas to po sebe vobec? :D

S akeho dovodu do turnaja vkladate vstupenky, aby ste mali dalsich ludi istych na iny turnaj?
Pokial nemam o vstupenku zaujem, bude mi preplatena?
Priklad :
V pondelok mate turnaj 30+6 (20%fee?!?!) a k tomu garant 1400 ako moneypool +2x ticket za 150E.
Takze prizepool bude 1400-15% = 1190 - 300E za tie dva tickety = 890E.
Za skoro 40euro je to otrasny turnaj.

Este doplnim vas zarobok : Garant je nastaveny na 46.6 ludi, ratajme 47.
47*6 fee = 282 + 210 (15% s moneypoolu) = 492 EURO, co je viac ako polovica prizepoolu :poklona:

Ak sa takto podobne lahko klame aj na rakoch s cash game, musite byt uz ...
Spoiler:
MILIONARI


Myslim, ze s Hronom sa porovnavat nemozte po ziadnej stranke. Je to ako nebe a dudy.
Naposledy upravil ramzey dňa 10 Apr 2011 15:44, celkovo upravené 2 krát.

Za tento príspevok od ramzey poďakovali :
KKpokerkingKK
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Card club POKER23

Odoslaťod KKpokerkingKK 10 Apr 2011 15:41

Golden Vegas je v BA asi naj klub, aj ked aj tam je to s turnajmi uz vselijake. Dookola to iste. Ale aspon je tam stale vela ludi. Temny klub Poker23 nema atmosferu. Otrasni dealeri. Otrasne turnaje s velkymi BI a nizkymi garanciami....Pane boze, chodte 60km za hranice a mate tam kazdy den turnaj, co sa so slovenskom neda ani porovnat. Krachnete, ked takto budete pokracovat dalej....
KKpokerkingKK
 
Príspevky: 148
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: -19

Re: Card club POKER23

Odoslaťod Skid008 10 Apr 2011 18:12

Ja som teda mal vtedy asi stastie na unlimited rebuy na freeze, bohuzial patrim k tym co poznaju rozdiely medzi turnajmi.
Ako sorry ked floor pri registracii povie ze garant plati a potom ti povie ze o 8 nebolo 6 ludi, tak to je moc. Odkial to ma hrac ktory pride neskor vediet??? Vidno ze poker 23 nezostava nic dlzny historii toho hotela.
>(nie moc nerealna situacia na 15.000 garante): co sa stalo s gaeanciou?? Floor+mudry dealer odpovedaju: co by sa s nou stalo? Na finalovom stole sa budu rozdavat lizatka a cukrovinky ciernyy princ. Mudry hrac: jaaaj to som nevedel :)
Skid008
 
Príspevky: 4
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Card club POKER23

Odoslaťod WhiteAnt 11 Apr 2011 16:29

ramzey napísal:
WhiteAnt napísal:u nas sa urcite nemozes viac krat sa prihlasit do turnaja typu freezeout...
...u nas sa da len RAZ (povypadnuti)


Citas to po sebe vobec? :D

S akeho dovodu do turnaja vkladate vstupenky, aby ste mali dalsich ludi istych na iny turnaj?
Pokial nemam o vstupenku zaujem, bude mi preplatena?
Priklad :
V pondelok mate turnaj 30+6 (20%fee?!?!) a k tomu garant 1400 ako moneypool +2x ticket za 150E.
Takze prizepool bude 1400-15% = 1190 - 300E za tie dva tickety = 890E.
Za skoro 40euro je to otrasny turnaj.

Este doplnim vas zarobok : Garant je nastaveny na 46.6 ludi, ratajme 47.
47*6 fee = 282 + 210 (15% s moneypoolu) = 492 EURO, co je viac ako polovica prizepoolu :poklona:

Ak sa takto podobne lahko klame aj na rakoch s cash game, musite byt uz ...
Spoiler:
MILIONARI


Myslim, ze s Hronom sa porovnavat nemozte po ziadnej stranke. Je to ako nebe a dudy.


takze,
1.do turnaja vkladame vstupenky preto aby sme nemuseli robit zvlast kvalifikacne turnaje
2.pokial nemas zaujem o vstupenku tak ti bude preplatena
3.fee u nas nie je 20% ale cca. 12% napr. 20+3, 40+5 atd. Pondelok je preto 20% lebo je to Celebrity Poker Tour a organizator v Prahe si berie z kazdeho turnaja 10% ale 10 hracov podla rebricka si zahra freeroll (zadarmo) o 80.000 a to 2x za rok. Pozri si stranku celebritypoker.cz. Takze tvoje vypocty su uplne od veci, apropo vidim ze mas prehlad ked tu spominas ze sa plati fee a garant je ako money pool (videl si to niekde?). Tak este raz ale uz naposledy. Ked sme garantovali money pool sa bralo 15% a neplatilo sa fee, teraz garantujeme prize pool a plati sa fee a vyplacame celu garantovanu sumu. Ertem ?
4.Uplne bezna vec je ze organizatori turnajov si daju do prize poolu nejake vstupy na dalsi turnaj, je to aj v Kosiciach, v Rozvadove a aj v Concorde Blava som to videl na nejakom Poker Grand Prix ze vitazi serie vyhravali vstupenky na dalsiu seriu
5.No dobre ked Vam az tak vadi ze do Freezu sa mozes este raz vstupit ako last chance, tak to pomenujeme ako Double Chance
6. nechceme sa porovnavat s Hronom ani s Concordom ani nepiseme na nasu stranku ze sme najlepsi, najvacsi, naj.... neviem co,
robime turnaje na ake mame a prosim ta uz nikdy nepis take slova ze KLAMEME ked nato nemas dokazy
WhiteAnt
 
Príspevky: 15
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Card club POKER23

Odoslaťod WhiteAnt 11 Apr 2011 17:34

KKpokerkingKK napísal:Mam dokazy, ze v Poker23, sa hraci nechavaju klamat. To iste, co vy, tvrdili aj pani z JLS, vsemozne sa obranovali a napokon padli, ako aj kazdy cakal. Co sa garancii tyka, pravidla sa menia jedna radost. Freezou je freezou a nie 1 mozny rebuy....ze ochrana proti gamblerom? To si aj na WSOP ME mozem kupit este raz vstup za 10k, vsak tam je 8000 hracov a urcite nejaki gambleri...??????
Kedy uz konecne zacnu manazeri klubov uvazovat triezvo?


Dobre, tak premenujeme nase freezeouty na double chance. Spokojny ? a tu ochranu proti gamblerom som myslel so smajlikom len som to tam zabudol pripichnut.
Pravidla na garancie sa urcite nemenia a su jasne napisane na stranke v pravidlach. (nechcem sa chvalit ale mi aspon mame napisane pravidla nie ako ostatne kluby a su dost podrobne)
6 ludi na starte a 15 do prveho levelu. Existuju vynimky ked staci aby na starte bolo 6 ludi.
WhiteAnt
 
Príspevky: 15
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Card club POKER23

Odoslaťod ramzey 11 Apr 2011 17:47

Mate pravdu, v podstate klamem ja, lebo nemam dokazy :lol2:

Takze to zhrnieme, ste super klub, vsetko vzdy plati, garanty su super, prizepool-moneypool funguje ako chcete, na cashi tam nikto nikdy nedostal bitku a mate super dealerov, nikto tam nehrava na sekeru a bodka.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Card club POKER23

Odoslaťod WhiteAnt 11 Apr 2011 17:54

KKpokerkingKK napísal:Golden Vegas je v BA asi naj klub, aj ked aj tam je to s turnajmi uz vselijake. Dookola to iste. Ale aspon je tam stale vela ludi. Temny klub Poker23 nema atmosferu. Otrasni dealeri. Otrasne turnaje s velkymi BI a nizkymi garanciami....Pane boze, chodte 60km za hranice a mate tam kazdy den turnaj, co sa so slovenskom neda ani porovnat. Krachnete, ked takto budete pokracovat dalej....


Temny klub Poker23 nema atmosferu ? - mame dokonca aj vzduchotechniku a klimatizaciu
Otrasni dealeri ? - prepac krajsich sme nenasli ale chod do Viedne do Concordu vedla je Goldem Time a tam su krajsi chlapci....
Otrasne turnaje s velkymi BI a nizkymi garanciami ? - videl som v blave za 18€ garanciu 400€ napriklad to je aka....
Pane boze, chodte 60km za hranice a mate tam kazdy den turnaj, co sa so slovenskom neda ani porovnat ? - to urciteee ale je tam aj iny pocet ludi ( minule som zo 400 ludi skoncil na 18. mieste a zobral som 110€ ) a potom nemusis ist prec ani z domu daj si na nete turnaj za 1 dolar s garanciou 10.000 dolaroch to je zatial u mna top, len tam je 14.000 ludi. Vela stastia.
WhiteAnt
 
Príspevky: 15
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!