Castle poker club Bratislava

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod Slniecko 18 Nov 2009 15:42

Mathew1982, to co tu pises je nieco ine a ciastocne s tebou suhlasim. Ciastocne. Ja sa napriklad pokladam za stamgasta a vcera mi na finalovom stole moje AA all in preflop calloval iny stamgast s Ah Jh a a pekne ma s tym pokuroval. Takze priklad z praxe ze to neni celkom zlate pravidlo. To co popisujes mozno vedome robi povedzme 10 hracov a tiez sa mi to nepaci (mal som aj napriklad taky mini konflikt ked som si dovolil nesplitnut finale ligy). Ostatny to robia ale skor podvedome, lebo ked sa s niekym vidim kazdy druhy den a poznam jeho hru, odohral som s nim X hier, v hre s nim sa mi chtiac nechtiac vybavia situacie ked mi pokuroval moj monster (ako napriklad hore spominana prihoda zo vcera) a hram preto opatrenejsie. Urcite sa to stane aj mne a to ti mozem garantovat, ze nikdy nie som s nikym dohodnuty.

Do allinu som chodil od prveho dna otvorenia, takze to s tou strukturou, ze sa nemenila, je proste fakt. Rake detto, akurat prveho pol roka vyberali hodinovy poplatok a nie rake. Od zavedenia sa nemenil.
Obrázok používateľa
Slniecko
 
Príspevky: 40
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -1

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod psenko 18 Nov 2009 15:43

A nezhanas nahodou nejaku vypomoc?? ako napr dealera?? som student na vyske a prijal by som brigadicku :)
psenko
 
Príspevky: 36
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod Slniecko 18 Nov 2009 15:47

Komedia, zo vsetkeho co si napisal mi vies objektivne ponuknut v BA alternativu iba co sa tyka organizacie a prostredia. Ostatne, co si vymenoval, taktiez nie je na extra urovni, ale zial je to v BA lepsi priemer.
Obrázok používateľa
Slniecko
 
Príspevky: 40
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -1

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod Komedia 18 Nov 2009 15:48

Slniecko napísal:Mathew1982, to co tu pises je nieco ine a ciastocne s tebou suhlasim. Ciastocne. Ja sa napriklad pokladam za stamgasta a vcera mi na finalovom stole moje AA all in preflop calloval iny stamgast s Ah Jh a a pekne ma s tym pokuroval. Takze priklad z praxe ze to neni celkom zlate pravidlo. To co popisujes mozno vedome robi povedzme 10 hracov a tiez sa mi to nepaci (mal som aj napriklad taky mini konflikt ked som si dovolil nesplitnut finale ligy). Ostatny to robia ale skor podvedome, lebo ked sa s niekym vidim kazdy druhy den a poznam jeho hru, odohral som s nim X hier, v hre s nim sa mi chtiac nechtiac vybavia situacie ked mi pokuroval moj monster (ako napriklad hore spominana prihoda zo vcera) a hram preto opatrenejsie. Urcite sa to stane aj mne a to ti mozem garantovat, ze nikdy nie som s nikym dohodnuty.

Do allinu som chodil od prveho dna otvorenia, takze to s tou strukturou, ze sa nemenila, je proste fakt. Rake detto, akurat prveho pol roka vyberali hodinovy poplatok a nie rake. Od zavedenia sa nemenil.


Najviac sa mi pacia polepene zetony po ktorych sa bojim zedostanem zltacku...pred polrokom som si povedal ze do allinu v zivote nevkrocim...koli comu :D? teampleay a dementne reci
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod Komedia 18 Nov 2009 15:53

z toho co som napisal nevie nikdo ovplyvniť kvalitu hrania a hráčov...zvyšok najdeš v hrone určite...možno pre ludi trosku daleko od centra...potom este 23 ale voci tomu mam ine vyhrady ktore sem pisat radsej nebudem :beer:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod Slniecko 18 Nov 2009 16:05

Komedia napísal:z toho co som napisal nevie nikdo ovplyvniť kvalitu hrania a hráčov...zvyšok najdeš v hrone určite...možno pre ludi trosku daleko od centra...potom este 23 ale voci tomu mam ine vyhrady ktore sem pisat radsej nebudem :beer:


K strukture sa vyjadrit neviem, lebo chodim do Hronu iba obcas a iba na velke turnaje. Tazko porovnat.
Rozdiel v kvalite dealerov ale velky nevidim. Ty v alline su asi trosku viac uvolneny a "drzejsi", co sa ale tyka riadenia hry a techniky miesania a rozdavania, citania vyhernych ruk, robenie side potov, je to podobne. Zazil som uz z mojho pohladu smutne situacie tam aj tam.
Obrázok používateľa
Slniecko
 
Príspevky: 40
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -1

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod TuKE 19 Nov 2009 11:31

Slniecko napísal:Rozdiel v kvalite dealerov ale velky nevidim.

Tak si kúp silnejšie okuliare ;)

V Hrone sa mi nikdy nestalo, že by si díler dovolil pozrieť moje karty a povedať ich pri stole hrajúcemu štamgastovi (a to sa nestalo iba mne, videl som to na CG aj v turnajoch).
+ pár ďalších príkladov, ale to by bolo hodne na dlho.

Collusion je možná všade, to klub ako taký to ťažko ustráži, aj keď dobrý díler + striktný floor by s tým vedeli imo spraviť poriadok.

Neviem, či uvoľnenosť a drzosť je zrovna to, čo očakávam od dílerov.
Riadiť hru, miešať a rozdávať karty naučím aj šimpanza za kilo banánov. Naučiť sa však slušne správať sa niektorí bohužiaľ nenaučia ani za celý život.

Nebol som v Alline asi rok a to som tam kedysi chodil pravidelne a rád. Neviem, čo sa za posledný rok v správaní dílerov zmenilo, ale povedať, že medzi tými spred roka a tými spred roka v Hrone nie je rozdiel, to je fakt dosť tragické.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod Chlpo1989 19 Nov 2009 13:07

TuKE napísal:Riadiť hru, miešať a rozdávať karty naučím aj šimpanza za kilo banánov. Naučiť sa však slušne správať sa niektorí bohužiaľ nenaučia ani za celý život.

[/quote]

good one :good:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod ___Mortylen___ 19 Nov 2009 13:11

Add Allin> Co takto, ked vam floor uprostred turnaja zmeni strukturu blindov (napr. z 30m na 20m) s argumentom> "my tu nebudeme do rana". Ja ako primarne sngo hrac, som velmi rad a casto hraval tzv. shootout turnaje v alline s celkom dobrymi vyslekami len s tym problemom, ze koluzia tam uz bola fakt obrovska medzi stamgastami a najma, nikdy sa poriadne nevedelo, kolko miest vlastne postupuje, z kolko ludi bude FT, aka bude struktura, starting stack. Vsetko sa to riesilo "on the run".
Neskutocne tlaky na even(!) split (argument: nebudeme tu do rana nr. 2) , ked ja som chipleader doteraz nechapem. Po prirodzenom d'oh odmietnuti sa strhla taka koluzia, ze pokial som ja nehral tak sa v podstate ani nehralo. Vyslovena grudge wars stamgastov proti cudzim hracom. Ked si dealer pozrie karty a povie ich stamgastovi, to je uz MAJOR WTF MOMENT brought to you by ALLIN poker klub.
U mna je to tak, uz tam nehravam, po kazdej navsteve sa zaprisaham, ze sa tam uz nikdy neukazem ale o dva mesiace som tam znova :D
Zivy poker ma nieco do seba a v klube Allin som hraval a vyhraval prve freerolly a nejake tie real money MTT/SNGo. Toto prvenstvo a specialne miesto v mojom srdci mu nikto nezoberie, ale uz nemozem zatvarat oci nad tym, co sa tam deje.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod palo1973 19 Nov 2009 13:55

-tuke,morty a spol,na to je jednoduchy recept-netreba tam chodit a klub zanikne,inak nieco take som este nepocul,chodim aj do www.pokerroyale.at,kde je vacsina stamgastov,ale tam by si to nikto nedovolil
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!