Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hráčov

Diskusia k herni Ladbrokes poker

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod vlade 09 Apr 2014 20:12

To nam asi neprelozia, kedze chyba nebola u nich, ale to ze prislo malo hracov (bohuzial), verim ale, ze vsetky dalsie turnaje sa uz odohraju a dufam ze ich bude este vela :)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod Stanley VII 09 Apr 2014 20:12

JOSIE888 napísal:Mna tam tiez nechcelo dnes vobec pustit regnut. Ucet v LB mam vytvoreny prostrednictvom odkazu umiestneneho na pokerportal.sk (vymazane cookies). Odohrate mam dnes 2 turnaje s buy inom 10€ a nahrate nejake tie LB points na registracie do tychto PP turnajikov. Tak hadam nabuduce to uz daju typci z Ladebrokes doporiadku a zahrame si tento turnajik :good:


Skús radšej pre istotu napísať na ten ich online chat čo majú priamo v lobby a overiť, či je tvoj affiliate pokerportalsk, ak nie, asi bute potrebné založenie noového konta... Alebo nám pošli tvoj nick a skúsime dojednať opravu, ak je chyba, že nebol správne priradený ako niekoľko ostatných... Teraz keď bude viac času to možno budú vedieť napraviť aj takto.

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
JOSIE888
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod mirolc 09 Apr 2014 20:17

pytal som sa na live chate a že oni s tym nemaju nič, že to sa mam pytat tu. a čo s tym ma ad blocker?
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod Stanley VII 09 Apr 2014 20:23

Ten môže teoreticky blokovať cookies, ktoré sú potrebné pre správne zaradenie registrácie pod PokerPortal...

Pošli mi cez súkromnú správu tvoje username a nickname na ladbrokes a skúsime overiť tú registráciu...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod killco 09 Apr 2014 21:49

Inak kontrolna otázka, pripísali vám vstupný bonus k prvému vkladu?
killco
 
Príspevky: 42
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod JOSIE888 09 Apr 2014 22:45

Stanley VII napísal:
JOSIE888 napísal:Mna tam tiez nechcelo dnes vobec pustit regnut. Ucet v LB mam vytvoreny prostrednictvom odkazu umiestneneho na pokerportal.sk (vymazane cookies). Odohrate mam dnes 2 turnaje s buy inom 10€ a nahrate nejake tie LB points na registracie do tychto PP turnajikov. Tak hadam nabuduce to uz daju typci z Ladebrokes doporiadku a zahrame si tento turnajik :good:


Skús radšej pre istotu napísať na ten ich online chat čo majú priamo v lobby a overiť, či je tvoj affiliate pokerportalsk, ak nie, asi bute potrebné založenie noového konta... Alebo nám pošli tvoj nick a skúsime dojednať opravu, ak je chyba, že nebol správne priradený ako niekoľko ostatných... Teraz keď bude viac času to možno budú vedieť napraviť aj takto.


Okej tak zasielam Vam moje username: JOSIE888 a pokernick: JOSIE17 ...ak sa Vam nepodari u nich dojednat napravu, tak sa im skusim ozvat aj ja prostrednictvom online chatu a spytat sa aj na to zalozenie noveho uctu.
JOSIE888
 
Príspevky: 7
Založený: Apr 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod JOSIE888 16 Apr 2014 21:54

Po mojej komunikacii s týpkami z Ladbrokes mi dosieli od nich taketo posledne dva mejly :)

1.) This is regarding your account: JOSIE888.

I write to you regarding your concern about a promotion and may I assist you further.

Please be informed that your account is not affiliated with POKERPORTAL.SC.

May we advise to contact the affiliate site if you can be registered for the PokerPortal.sc €200 Added Tournament.


2.) Thank you for contacting us regarding your account: JOSIE888.

We apologized for any inconvenience. Please note that you need to contact PokerPortal.sc to check if you can register €200 Added Tournament.

If we can be of any further assistance, please contact us again and we will be happy to help you.


Tak fakt uz neviem what´s wrong :-/ Hadam do najblizsieho PokerPortal.sc €200 Added Tournament-u sa mi uz podari prihlasit.
JOSIE888
 
Príspevky: 7
Založený: Apr 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod Stanley VII 17 Apr 2014 07:28

Je to divné, že máš kontaktovať nás, aby si mohol hrať, pretože obmedzenie sa nastavuje na strane Ladbrokes a nie je to chránené heslom, takže ti ho nemáme ako poskytnúť. Každopádne tvoju registráciu aj Mirovu sa snažíme doriešiť tak, aby vás prehodili pod PokerPortal, doriešené to zatiaľ ale ešte nie je a v prípade, že by sa to nakoniec nepodarilo úspešne dokončiť bude treba založenie nového účtu. Zatiaľ ten nový účet ale riešiť nemusíte, to sa dá stihnúť aj v stredu, ak by sa nám to prevedenie týchto ‘starých’ účtov pod PokerPortal nepodarilo dohodnúť.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod JOSIE888 17 Apr 2014 16:11

Stanley VII napísal:Je to divné, že máš kontaktovať nás, aby si mohol hrať, pretože obmedzenie sa nastavuje na strane Ladbrokes a nie je to chránené heslom, takže ti ho nemáme ako poskytnúť. Každopádne tvoju registráciu aj Mirovu sa snažíme doriešiť tak, aby vás prehodili pod PokerPortal, doriešené to zatiaľ ale ešte nie je a v prípade, že by sa to nakoniec nepodarilo úspešne dokončiť bude treba založenie nového účtu. Zatiaľ ten nový účet ale riešiť nemusíte, to sa dá stihnúť aj v stredu, ak by sa nám to prevedenie týchto ‘starých’ účtov pod PokerPortal nepodarilo dohodnúť.


Okej, dakujem zatial za Vasu ochotu zo strany PokerPortalu :good:
JOSIE888
 
Príspevky: 7
Založený: Apr 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod xr125 17 Apr 2014 21:47

Stiahnuté, po spustení som napísal na on-line chat, či som cez Vás registrovaný. A som. takže vkladám viac ako 30 dolarov (aby som bol vo Vašom VIP programe) a teším sa na turnaj :) :poklona:
xr125
 
Príspevky: 9
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ladbrokes Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!