new look

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem

Re: new look

Odoslaťod APminer 08 Jún 2012 17:22

vlade napísal:cudne :) ale hlavne ze to uz funguje ;)


víš, že u mne musí být vždy něco extra ... KARMA ... :crazy:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: new look

Odoslaťod haman 11 Jún 2012 03:09

1) ked dam hore vpravo hladat ze 'new look' alebo len 'look' napise zadane forum neexistuje.

2) na hlavnej stranke je nadpis: Poker Forum - Posledné diskutované témy - v starej teme to bolo klikatelne.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: new look

Odoslaťod vlade 11 Jún 2012 15:26

haman napísal:1) ked dam hore vpravo hladat ze 'new look' alebo len 'look' napise zadane forum neexistuje.


opravene

haman napísal:2) na hlavnej stranke je nadpis: Poker Forum - Posledné diskutované témy - v starej teme to bolo klikatelne.


bude opravene najneskor zajtra
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: new look

Odoslaťod vlade 11 Jún 2012 16:58

DevilMayCry napísal:btw poprosim o update dievky dna, tato ma uz omrzela :D


To je skor dievca tyzdna a prave zacal druhy tyzden, check it :)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: new look

Odoslaťod APminer 13 Jún 2012 23:00

nefungu mi sipka "nahoru" v diskuzi ... ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: new look

Odoslaťod haman 14 Jún 2012 16:04

vlade napísal:
haman napísal:2) na hlavnej stranke je nadpis: Poker Forum - Posledné diskutované témy - v starej teme to bolo klikatelne.

bude opravene najneskor zajtra

dik, super, este Krátke správyboli klikatelne , resp. sa dalo nejak dostat k starsim kratkym spravam.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: new look

Odoslaťod bosc007 18 Jún 2012 10:11

Zdravím, takže v krátkosti, aj ja sa pridám. Nič mi nevadí na novom look-u, iba jedna vec týkajúca sa chat-u by mohla byť interaktívnejšia, lebo krátke a súrne info je vtedy využiteľné, ak je hneď dostupné a viditeľné. Takže návrh je umiestniť chat, resp. live chat, na hlavnej stránke, bez potreby preklikávať sa k nemu. Občas to aj pomôže, ak ide o dôležité odkazy a človek si to nevšimne v téme alebo blogu.
Obrázok používateľa
bosc007
 
Príspevky: 111
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 7 krát/6 krát
Karma: 0

Re: new look

Odoslaťod vlade 03 Júl 2012 01:25

Zjednodusili sme hlavicku (o dost nizsia, bez velkeho horneho bannera) + menu (vacsie pismo, bez priesvitneho pozadia)

Na homepage tie prve 3 spravy sme spravili klasicky bez nejakych preblikavaciek a preskakovaciek, pokerportal turnaje presunute z homepage pod menu do praveho stlpca :)

Hadam zmeny potesia, nejake nove navrhy loga odvodene z hlasovania by mohli byt uz tento tyzden.

haman napísal:este Krátke správyboli klikatelne , resp. sa dalo nejak dostat k starsim kratkym spravam.

opravene

APminer napísal:nefungu mi sipka "nahoru" v diskuzi ...

opravene

Za tento príspevok od vlade poďakovali :
haman
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: new look

Odoslaťod haman 03 Júl 2012 08:37

vlade napísal:Zjednodusili sme hlavicku (o dost nizsia, bez velkeho horneho bannera) + menu (vacsie pismo, bez priesvitneho pozadia)

Na homepage tie prve 3 spravy sme spravili klasicky bez nejakych preblikavaciek a preskakovaciek

1) bombasticke. konecne vidim aj najnovsiu kratku spravu bez toho aby som scrolloval.
2) v status bare, kde je napisane: "prihlaseny: haman: uvidim aj to, ze mam novu spravu?
3) ked si citam clanok, intuitivne klikam aj na "Diskusia k článku" - toto by tiez mohlo byt klikatelne.
EDIT: 4) Kratke spravy sa mi prestali bublinkovat.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Predchádzajúca

Naspäť na O PokerPortal.sk

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!