Cigary

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Cigary

Odoslaťod matiapag 14 Aug 2010 18:22

Zdravim ludia, uz dlhsie rozmyslam nad tym, ze co je toto vlastne za "hobby"... Citam o tom na internete, a cim dalej tym viac sa mi zacinaju pacit. Je to drahe, to je pravda, ale pri specialnych prilezitostiach je to velmi vhodny a labuznicky doplnok :) Mate s cigarami niekto skusenosti? K pokru sa celkom hodia, ci uz to vidavam vo filmoch alebo priamo pri stoloch, ako napr. Sam Farha ak sa nemylim, tak mava cigaru.. Dodnes som este nemal moznost ochutnat pravu Havanu, ale snad sa mi raz postasti :) Navyse k tomu treba kopec draheho prislusenstva, ktore by som si chcel zaobstarat tak postupne :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Cigary

Odoslaťod yegon 14 Aug 2010 20:59

wtf???

smrdi to

nevidim dovod preco dobrovolne vdychovat dym
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Cigary

Odoslaťod Chlpo1989 14 Aug 2010 21:08

yegon napísal:wtf???

smrdi to

nevidim dovod preco dobrovolne vdychovat dym

+1
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Cigary

Odoslaťod marjan556 14 Aug 2010 21:09

pre to iste preco niekto dobrovolne konzumuje fastfood, alkohol alebo stof :)
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Cigary

Odoslaťod Riddlah 14 Aug 2010 21:21

smrdi to, opit sa z toho neda, nechutna to dobre, drahe je to, EV-
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: Cigary

Odoslaťod matiapag 14 Aug 2010 21:39

yegon napísal:
nevidim dovod preco dobrovolne vdychovat dym


Cigary sa neslukuju, su teda zdravsie ako cigarety, pricom sa do tela dostava absolutne minimum skodlivych latok :) Mne osobne chutia, je to velmi prijemny doplnok pri relaxacii :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Cigary

Odoslaťod Mlachi 15 Aug 2010 00:29

...ako tak cigary ja mozem....teda ich mam strasne rad.....naopak cigarety sa ani nedotknem....ale kvalitna cigara je proste zazitok.....nefajcim ich moc casto,ale vcera som si pochutnal na specialnej kubanskej handmade,ktoru mi doniesol kamos a k tomu sa moze rovnat len maloco..
Obrázok používateľa
Mlachi
 
Príspevky: 219
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 29 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Cigary

Odoslaťod roche01 15 Aug 2010 09:02

matiapag napísal:Cigary sa neslukuju, su teda zdravsie ako cigarety...

:sanka: :huh: :wtf: :omg:
To ako by si povedal, že kokain je zdravší ako heroín, lebo sa šnupe a nepodáva injekčne.

P.S.: Osobne som (ako zdravotník) zásadový nefajčiar, aj keď som schopný akceptovať cigary ako formu "odmeny" po nejakom úspechu (napr. pokrovom ;) ). Len sa, prosím Vás, neklamte, že na fajčení cigár nie je nič zlé, lebo sú zdravšie ako cigarety.
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Cigary

Odoslaťod marcoo12snv 15 Aug 2010 09:07

ja som zarity nefajciar, ale cigary su nieco uzasne, cigara nesmie chybat na ziadnej chate, opekacke, oslave, atd. :good:

Pravu kubu som zatial nemal, ale v najblizsej dobe si planujem zaobstarat nejake kusky a zakupit aj original humidor.
Kedze v mojom okoli nieje ziaden smokeshop, tak som odkazany na net, nasiel som celkom good stranku http://www.smokeshop.sk/

matiapag a mlachi mate nejake tipy na dobru cigaru? mne zatial najviac chutila Guantanamera Cristales.
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Cigary

Odoslaťod matiapag 15 Aug 2010 11:02

Roche, ako zdravotnik vidis vsetko cierno, este aj cigarovy dym... To, ze su menej skodlive, ako cigarety, nemozes popriet! s kokainom to prosim ta neporovnavaj, cigary nie su totiz navykove, kvoli tomu malemu mnozstvu nikotinu, ktory sa do tela dostava, by ich bolo potrebne vyfajcit strasne vela, aby si organizmus zvykol na nikotin... a to, ze sa s cigaretami ani nedaju porovnat, dokazuju aj mnohi zaryti nefajciari cigariet, ktori si ale na kvalitnej cigare velmi radi pochutnaju, ako napriklad marco, mlachi, ci aj ja, kedze som zatial este nevyfajcil ani jedinu cigaretu! Marco, ako som pisal vyssie, zatial som ani ja nemal to potesenie fajcit pravu kubansku, dokonca ani len rucne robenu, iba par kuskov "suchych" cigar z tesca... kym si kupim humidor, tak urcite chcem skusit viacero druhov cigar a zistit, ktore by mi tak chutili :) ani ja nemam nikde na blizku taky shop, dik za ten link. ja poznam tento este http://www.myami.sk a potom este dajake ceske. neviem, kde byvas, ale napriklad v nitre som nasiel 2 take trafiky, kde mali skrinkove humidory a v nich cohiby, partagas, romeo y julietta a tusim este montecristo. este by som rad odporucil knihu Pruvodce pro znalce - Doutniky od Jane Resnick, paradna prirucka, aj z historie tam je daco a o mnozstve znackach pisane ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Ďalšia

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!