Lucky 7 Allin deepstack open

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Re: Lucky 7 Allin deepstack open

Odoslaťod popoBA 07 Máj 2012 02:28

Prvy Allin Deepstack open vyhrava po peknej hre Roman Lakatoš ktory si odnasa 4600 eur . Viac podrobnosti sem hodim dnes okolo 16:00
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Lucky 7 Allin deepstack open

Odoslaťod Roman Lakatoš 07 Máj 2012 12:37

Chcem týmto poďakovať klubu za organizáciu na bratislavské pomery skvelého deepstack turnaja, sponzorom vstupenky 1B z cash game stola, spoluhráčom za fér hru, Stingovi a Asian Dub Foundation, ktorí ma udržiavali zakonzervovaného v pohode celých 13 hodín finálového dňa a samozrejme dealerovi za Q na river v najväčšom heads-up pote.
(rád by som spomenul aj lucky kraťase s morskými koníkmi, ale vraj sa to nehodí)

Good luck! :good:

Za tento príspevok od Roman Lakatoš poďakovali :
TomMolivan
Roman Lakatoš
 
Príspevky: 1
Založený: Máj 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Lucky 7 Allin deepstack open

Odoslaťod popoBA 07 Máj 2012 18:19

takze slubil som viac podrobnosti z finaloveho dna takze tu su:

36 postupujucich pokracovalo v nedelu od 14:00 v bratislavskom allin poker klube svoju put na prvom allin lucky7 deepstack open turnaji. startovalo sa na blindoch 600/1200 co pri avg stacku 110k (skoro 100BB) a 45min lvl davalo neskutocny priestor na hru, a tak sme neraz aj po flope v 3betnutom pote videli 3bet ci 4bet pricom stale tymto hracom ostavalo behind aj 60BB. Na Bratislavu naozaj nevidana struktura, ktoru si okrem tych menej trpezlivych pochvalovali takmer vsetci.

Ked sa turnaj zostihlil na posledne dva stoly tak sa 17 zostavajucich hracov dohodlo na "bubline" 200e pre vypadnutych na 17-11 mieste. Na pocudovanie to turnaju neublizilo az tak ako som si myslel a nezmenilo sa to na nezmyselne pushovanie nakolko aj shortstacky mali stale este dost casu a chipov na hladanie najlepsieho spotu.

Final table sa zlozil presne o 23:00 v tomto zlozeni:

S1: Roman Lakatoš- 427k
S2: Floby- 701k
S3: Marek Podmanicky- 85k
S4: "Najviac"- 567k
S5: Matus Hricoviny- 346k
S6: Rudo Slamka- 100k
S7: Tomas Srna- 301k
S8: Andrej Pirnik- 213k
S9: Peter Koren- 66k
S10: Jirka kozelsky- 717k

Obrázok
zacinalo sa na blindoch 4k/8k/a1k a celych 80 minut sa shortstackom vdaka strukture darilo pomaly prezivat az sme na blindoch 5/10/1 spoznali prveho vypadnuteho. Bol nim Peto Koren ktory si s par blindami nabehol s 77 do 88 Tomasa Srnu.

Malou kuriozitou bola hra Mareka Podmanickeho ktory asi 3 orbity operoval s 3-4BB stackom a dokazal si tak vysediet o par eur lepsie platenu poziciu :D Nakoniec sa mu stal osudna 4way hra ktoru zahral naslepo z BB a kde jeho T8 nestacilo na JJ Matusa Hricovinyho.

Na 8 mieste musel turnaj opustit dalsi short Rudo Slamka, ktory sa sice cez final par krat vratil do hry malym doubleupom alebo par stealmi no tentokrat nestacil na Flobyho KJo. Ten si tuto kombinaciu otvara na blindoch 8/16/2 na 40k a Rudo prijal pozvanku do hry svojim allinom 42k a kombinaciou 89s. Turnova 9 mu dala velku nadej na potrebny double, no dealer mal iny nazor a na river posiela jeden zo 6 Flobyho outov.

Hned v nasledujucej ruke sa zrodil dalsi seat open. Tomas srna si na utg otvara na 45k a Andrej Pirnik na utg1 vysiela 3bet allin cca 170k s tretou najlepsou kombinaciou v texas holdeme. To Tomas urcite rad videl nakolko on drzal tu druhu najlepsiu. Board Andrejovi nepomaha a tak je prenho utechou aspon 718eur za 7 miesto.

Tomas Srna po tejto ruke a nachipovani narobil problemy hlavne Jirkovi Kozelskemu ked si tito dvaja dali preflop tocku o celkovy chiplead v turnaji. Tomas ide limp, Jirko komitujuci raise, Tomas 3bet AI a Jirko snap. Bohuzial to trochu missreadol a Tomas je so svojim AK popredu voci AQ. Dealer sa rozhodol hru poriadne zamotat, ked najpr potesil Jirku queenou v okienku, no dalsie dve flopove karty robia nutFD pre Tomasa. Turn blank, avsak K na river rozpusta Jirkove plany na chipleadovanie turnaja.

Po tejto hre bol Tomas na vybornom stacku, preto bolo miernym prekvapenim ze na 6 mieste vypadava prave on.

Akciu zacina utg raisom na 45k Roman Lakatos. Tomas na BB ide 3bet 145k naco Roman odpoveda clickback 4betom na 245k.
Na flope J35r Tomas checkuje a Roman ho vystavuje allinu ktory Tomas po velmi dlhom premyslani dorovnava s dvoma deviatkami.Dealer ani tentoraz vyssiemu paru suckout neudelil a tak romanove rakety drzia.

Vyrazne odchipovany Jirko Kozelsky sa sice udrzuje pri zivote hlavne BTN pushmi do Flobyho BB no prave Floby je ten kto Jirkovi vystavuje STOP v turnaji. Uz na blindocj 12/24/3 si Floby otvara utg na 75k naco ma Jirko na BB iba jednu odpoved. 400k ide za betting line a v sekunde nato sa tak udeje aj na druhej strane stola. Jirko dnes s AQ nema svoj den a opat naraza na o chlp lepsiu kombinaciu AK. Aj tentokrat je to bez suckoutu a tak na 5 mieste opusta turnaj prave spolumajitel allin poker klubu Jirko Kozelsky.

na 4 mieste turnaj opusta velmi pekne hrajuci Matus Hricoviny ked ako uplny 3BB short musi z BTN pushovat A4o no vdaka malemu stacku je dorovnany oboma blindami. Roman Lakatos tak triafa s Q8 dva pary

V 3 hracoch sa po dlhom hutani prepocitavani a rozmyslani dohaduje split viacmenej podla chipov. Najlepsie z neho vychadza Roman Lakatos ktory si vdaka ohromnemu chipleadu ukrajuje 3600eur oproti 2800 a 2900 ostatnych dvoch hracov. Podla pravidiel klubu vsak turnaj nekonci nakolko sa musi dohravat o 1000eur.

Obrázok
Po tomto sa "Najviac" trosku opustil s dvojkami do osmiciek Romana Lakatosa a tak sa cca o pol
3 mohol zacat headsup Roman Lakatos vs. Floby v pomere chipov cca 3:1. Chvilu sa zdalo ze za kratsi koniec potiahne chipleader Lakatos ked Floby behom asi 10 hier vyrovnal stacky a dostal sa aj do mierneho vedenia.

Rozhodujuca ruka HU sa odohrala ked Floby otvara na 72k, dostava 3bet 174k naco odpoveda 4betom na 300k. Roman call. Na flope 8T3 Roman checkuje, floby bet 150k, Roman call. Turn 9 Floby betuje 600k a dostava opat call, pricom si Roman nechava behind cca 700k. Tieto potom z prvej betuje na rivri kam pristala Queena. Floby vie ze je zle no voci obrovskemu potu dava call do Romanovho nuts s KJ. Floby AT. Po tejto hre ostalo Flobymu cca 400k a naspat do hry sa mu uz dostat nepodarilo. O stvrt na 4 tak spoznavame vitza prveho Allin deepstack openu ktorym sa stava Roman Lakatos. Ten si odnasa z klubu peknych 4600eur.

Obrázok
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Lucky 7 Allin deepstack open

Odoslaťod ramzey 07 Máj 2012 19:06

Paradny turnaj, kiez by bol kazdy mesiac taky :lol2:

Prvy Allin Deepstack open vyhrava ...

Chysta sa dalsi, rly? :D

Popo snaha bola o "report" ale uz sa viac nesnaz radsej :D
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Lucky 7 Allin deepstack open

Odoslaťod popoBA 07 Máj 2012 21:26

Obrázok

ty cudak co sa ti zas nepaci? report bude na inej stranke,tu bol len taky provizorny
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Lucky 7 Allin deepstack open

Odoslaťod Magnus 07 Máj 2012 22:53

Pop dufam, ze mas pisomny suhlas na zverejnenie ramzeyho fotky :lol2: wtf? personal war?
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Lucky 7 Allin deepstack open

Odoslaťod chipyman 08 Máj 2012 09:19

hahaha vecny POPOBA :D uroven jeho vyjadrovania ako vidim sa nezlepsila, staci skrtnut zapalkou a uz heat :DDDDD ak to ide takto aj s tym klubom, mame sa na co tesit :)
chipyman
 
Príspevky: 34
Založený: Apr 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: Lucky 7 Allin deepstack open

Odoslaťod ramzey 08 Máj 2012 13:21

Sam si cudak :D
Popo otvor si zas oci konecne uz :D

A postovat moje fotky sem zial moze, lebo su to jeho fotky, kedze ma novy job ako paparazzo :D
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Lucky 7 Allin deepstack open

Odoslaťod popoBA 08 Máj 2012 16:39

ramzey nie, ty si cudak, lebo vobec neviem ze co sa ti nelubi.report? alebo len nieco z neho? alebo ze si 2x bustol? ci krivy biliár? :D

chlpyman dakujem za slova chvaly, zaujima ma to a posuva dalej
Spoiler:
ironia
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Lucky 7 Allin deepstack open

Odoslaťod ramzey 08 Máj 2012 17:04

Popo ok budem uprimny, report je to biedny, prakticky nic nehovori, jedna dve fotky, co sa dialo na FT alebo predtym nikto nevie, napisal si len zhrnutie, takze si tam uprimne zbytocne travil 3 dni, stacilo dojst na poslednu handu, ani to vlastne by treba nebolo stacilo by aby dakto mobilom odfotil FT a napisal to co ty :D :D

To, ze som 2x bustol ma trapi menej ako ten krivy billiard :D

Cele toto vlakno mi pride smiesne a preto sa nadalej odmietam v nom bavit o hlupostiach co sme tu rozputali :D
Takze Miro , no offence, pure irony!
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!