Nová myš

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Re: Nová myš

Odoslaťod TomMolivan 28 Dec 2011 23:32

No ja ti neviem, kúpim si akože "pro" myšku, ktorej najdôležitejšia a základná funkcia prestane bez akéhokoľvek fyzického poškodenia po necelom roku a pol fungovať. resp. funguje tak, že keby nefungovala vôbec, bolo by to možno aj lepšie. Ak mi to nezoberú, tak ich tam prídem okakať.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Nová myš

Odoslaťod Stanley VII 29 Dec 2011 14:36

Ďakujem všetkým za kopec príspevkov, nečakal som, že sa to tu tak rozprúdi, ale to je len dobre, keď bude hľadať novú myš aj niekto ďalší :) Nakoniec som si kúpil Logitech G400, chcel som si kúpiť ten MX518, keďže tú ste spomínali viacerí a Trikoza tiež spomínal Logitech MX s nižším číslom. MX ale vraj už nevyrábajú a toto je jeho nástupca. Vyšlo ma to 38 eur, takže s cenou som celkom spokojný, myš mi zatiaľ padla do ruky dobre, uvidíme ako to bude po pár dňoch. Celkom sa mi páči možnosť meniť rýchlosť behania kurzoru priamo na myši.

logitech-g400.jpg
logitech-g400.jpg (10.17 ) Zobrazená 3244 krát


Yegon také niečo ako máš doma ty som videl teraz prvýkrát, som zvedavý, ako sa ti s tým bude pracovať. Ale ako som videl tú tvoju fotku s číňankami, tak myslím, že ak niekto potrebuje veľkú myš, tak to asi budeš ty :D To ja na druhú stranu mám takú ruku, že keď ešte na strednej dal spolužiak tú svoju oproti mojej, tak mu po článku z každého prsta ešte trčalo :D
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Nová myš

Odoslaťod 1886er 22 Aug 2012 14:22

ahoj Stanley, ako sa ti zatial páči táto myš? tiež si chcem kúpiť presne tento model :)
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: Nová myš

Odoslaťod tucniak 22 Aug 2012 14:25

ja by som skor chcel ci niekto nema toto a nemal mx518 (tu uz mam druhu) a som na nu dost zvyknuty, tak nakolko je ina fyzicky:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Nová myš

Odoslaťod Stanley VII 22 Aug 2012 14:52

Som celkom spokojný, v podstate nemám nič, čo by som tej myši vytkol. Zo začiatku bol trochu nezvyk držať ju v ruke, ale to by bolo zrejme pri akejkoľvek inej myši, pretože človek si za tie mesiace jednoducho zvykne na tú, čo má. Teraz už by som si zase musel v prípade zmeny prevykať na inú.

Čo ma zo začiatku tiltovalo bolo tlačítko nad priestorom na uloženie palca. To tlačítko má funkciu "Späť" a keďže som na to nebol zvyknutý, párkrát som na to nechtiac klikol a v čase, keď má človek niečo rozpísané v prehliadači a takto mu to zmizne...myslel som, že ma roztrhne :D Hlavne, keď sa mi to stalo opakovane. Ale aj na to som si už zvykol a teraz som spokojný, našťastie sa mi to už dosť dlho nestalo :)

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
1886er
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Nová myš

Odoslaťod Meliko 22 Aug 2012 22:06

Ja mám túto myšku už niekoľko rokov a som s ňou maximálne spokojný. Môžem len odporučiť. Výhodou je že si na tie bočné tlačítka môžeš nastaviť ľubovoľné tlačítko z klávesnice. Inak teraz ju majú na PS vo výpredaji za 3300 FPP.
Meliko
 
Príspevky: 31
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Nová myš

Odoslaťod ramzey 23 Aug 2012 02:51

ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Predchádzajúca

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!